Kakve igračke vaša deca vole?

odgovora

Objavljeno

Moj sin je od tate dobio neku zvecku-brodic koja svira i svetli i to je hit! A inace, pre neki dan su bili neki gosti i izmedju ostalog doneli bubanj. Ja reko "Gle ovi blesavi sta su doneli, pa ovo je za pred polazak u skolu"! Kad ono, gle cuda, danas smo mu par puta pokazali i decku se jako dopalo da udara rukicama u onaj bubanj i pravi buku :D Pa se jos i smeje sunce malo. Pokusali smo i sa palicama, ali je provalio da je ovako zabavnije! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

S obzirom da moj bebac ima tek četiri meseca, prerano je govoriti o omiljenoj igrački, ali sam primetila da posebno veselo reaguje na jedno malo plišano ptiče koje viri iz jajeta i naravno, ogledalo :P U oba slučaja osmeh od uva do uva :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kese, čarape, telefon, daljinski, vlažne maramice :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bilo kakva opcija baby gym-a je odlicna za sve bebice vec od 3 meseca. To je jedna jako dobra investicija koja podstice krupnu motoriku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bilo kakva opcija baby gym-a je odlicna za sve bebice vec od 3 meseca. To je jedna jako dobra investicija koja podstice krupnu motoriku.

Moj bebac ove igračke ima upravo u baby gym-u. Naš je jednostavan, ništa posebno nadžidžan, sa 7 igračaka. Slažem se da je super investicija, bebe uživaju u tome, na podu su, što je bolje nego da su na mekoj podlozi, nema oštrih i tvrdih stvari na koje se mogu udariti, a podloga na kojoj leže se pere. Ima ih različitih po različitim cenama, tako da svako može naći za sebe u skladu sa svojim budžetom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bilo kakva opcija baby gym-a je odlicna za sve bebice vec od 3 meseca. To je jedna jako dobra investicija koja podstice krupnu motoriku.

Yeco, do kada je u opticaju babygim?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima ih razlicitih, ali uglavnom se koriste sve dok beba ne prohoda. Dok ne sedi je idealno i jako vazno. Kada pocne da sedi, ima drugu perspektivu, pa je tada jako zabavno, a kad pocnu da puze, rado se provlace kroz njega.

Sto kaze Nice, dobro je da ne bude puno 'nadzidzan' da nema puno igracaka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj sin je od tate dobio neku zvecku-brodic koja svira i svetli i to je hit! A inace, pre neki dan su bili neki gosti i izmedju ostalog doneli bubanj. Ja reko "Gle ovi blesavi sta su doneli, pa ovo je za pred polazak u skolu"! Kad ono, gle cuda, danas smo mu par puta pokazali i decku se jako dopalo da udara rukicama u onaj bubanj i pravi buku Pa se jos i smeje sunce malo. Pokusali smo i sa palicama, ali je provalio da je ovako zabavnije!

OOOOOOO mali muzikant! :)))

I mi volimo da pravimo buku, a mama bas ne voli buku... :D tako da smo naucili da se utisamo kad cuje "ssssssssss" :D Onda odmah spusta glavu na pod da spava :D

A lupa u sta stigne, mada je ta faza vec skoro prosla, hvala Bogu :lol: Sad lupa tek kad se seti :P

S obzirom da moj bebac ima tek četiri meseca, prerano je govoriti o omiljenoj igrački, ali sam primetila da posebno veselo reaguje na jedno malo plišano ptiče koje viri iz jajeta i naravno, ogledalo U oba slučaja osmeh od uva do uva :lol:

vidis da vec ima omiljene igracke! :lol: I mi obozavamo ogledalo, ali samo kad smo raspolozeni... kad se namrsten pogleda u ogledalo odmah se rasplace

Bilo kakva opcija baby gym-a je odlicna za sve bebice vec od 3 meseca. To je jedna jako dobra investicija koja podstice krupnu motoriku.

Nama je bilo ekstra interesantno do nekih mozda 6m, posle je samo skidao zvecke i sa njima se igrao, a ostatak ga uopste ne zanima :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

s obzirom da radimo s igrackama moje dete nema sta nema al i dalje se najvise ovraduje kesama,kutijama i naravno kad dobije u veleprodaji u ruku neki poklon

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja Tara jako voli ovu igracku dobila je od kumova, ovi prozorcici se otvaraju pa prica koji lik siotvorio onda ima dugme pa sklapa recenicu i kad promenis mod peva..nekad je uzme za kanap i vuce, a gusenica govori vuci me za sobom :)

veselaya_gusenica_Fisher-Price-big3.jpg

Odskora je pocela da slaze one krugove to joj postalo sad zanimljivo, kantica i sve sto se ubacuje to voli...

Jako lepa igračka, ja jedva čekam da Aco malo poraste pa da mu počnem kupovati, više zbog sebe nego zbog njega jer igračke obožavam :lol: Anjemu je sad postala interesantnija prostirka baby gym-a jer se počeo okretati sa leđa na stomak. Uopšteno podržavam i gledaću da forsiram igračke koje su edukativnog karaktera, bez sitnih delova i što mekše, da se ne može povrediti. Mislim i da su one raznobojne spužvaste i plišane kocke i lopte sa brojevima ili slovima na sebi takođe dobra stvar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milan je poludeo za kockama! Poslednjih par dana samo prevrce kocke po rukama, a lud je i za loptama i svemu sto se okrece i kotrlja, recimo kutija od bebelaka, flasica... samo da moze da baci i da mu se otkotrlja, pa da trckara za njom...

Imam osecaj da ce da igra rukomet :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neda je sad u fazi sklapanja kockica.To radi samo sa one najmanje.Naravno,drzim joj kad naprvi veću.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li ste cule za Imagiix play shapes igracke? To je za malo stariju djecicu.

Dobili smo prosle godine jednu kutiju, ali mislim da je za djecu stariju od 3 god.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ogi se trenutno igra vozicima.Namestimo prugu,ukljucimo vozice a putnici su dinosaurusi i misevi iz kinder jaja.I kada dodje do "ukrcavanja"putnika obavezno ih pita jel imaju kartu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koju igračku biste mi preporučili za osmogodišnju bebu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koju igračku biste mi preporučili za osmogodišnju bebu?

:unsure:

Mislis osmomesecnu bebu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:unsure:

Mislis osmomesecnu bebu?

Lapsus,da.. :lol: osmomesečnu bebu..voljela bih da mi date neke predloge :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Milice..Ovo dole je ona čuvena muzička igračka znam da se jedno vrijeme puno reklamirala..Mislite da j e još rano za plastične kocke koje se slažu?A šta mislite o onim računaljkama sa kuglicama,znam da ona ne zna da broji :D al čisto da ih pomjera lijevo-desno?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Milice..Ovo dole je ona čuvena muzička igračka znam da se jedno vrijeme puno reklamirala..Mislite da j e još rano za plastične kocke koje se slažu?A šta mislite o onim računaljkama sa kuglicama,znam da ona ne zna da broji :D al čisto da ih pomjera lijevo-desno?

Te kao racunaljke su meni super, Elena ih je uvek volela pa makar samo mlatila sa njima onako da zveckaju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moje dete voli kolica kakva god bila tako da u prodavnicama se uvek otimamo s njim i uvek place na kraju kad ostavljamo kolica.A tek sto voli cetke i metle i ostale rekvizite za ciscenje :rolleyes: Po ceo dan mlati cetkom po stanu.Odemo u prodavnicu bebi opreme i igracaka i on se od svega tamo uhvati za neku ribalicu kojom oni brisu ulaz jer je padala kisa :D Voli jos i razne kutije sa poklopcima i flase i zatvarace,sve otvara i zatvara po sto puta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vuku je omiljena igracka kutija od cedevite i kesa. A kupili smo sve i svasta. Cak je ogrebao nosic tom kutijom ali je i dalje voli. U nju sam stavila kockicu pa cak i zvecka. Ma nista drugo ne gleda osim nje. mada sam primetila da se uvek obraduje novoj igracki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja svaki dan moram da joj dam nesto novo,[a makar to bila i krpa kuhinjska.Juce sam joj kupila puzle na kjoj se pravi konj,jer jako voli zivotinje.Kupila joj i kucu koja moze da se seta,i ima na njoj ima razni oblici...krug,srce,kocka,zvezda...koji se ubacuju u kucu.Onda gitaru.na kojoj svira.Ima dosta igracaka,ali njoj je omiljena njena maca koju non stop juri...puzeci... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj Markic trenutno najvise voli kljuceve , i to hrpu na jednom privesku , onda krene redom i isprobava koji odgovara na koju bravu , obidje sve brave po kuci i isproba sve kljuceve , nekad se po sat vremena igra tako. Posto nam je jedne zagubio sad smo uzeli hrpu neizradjenih kljuceva i zakacili mu privezak i to su njegovi kljucevi :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

N. su trenutno najzanimljivija razna prevozna sredstva. Igra se sa kamionima,traktorom,kolcima,motorom. A kad hoce malo da promeni,uzima bojice i boji bojanku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

N. su trenutno najzanimljivija razna prevozna sredstva. Igra se sa kamionima,traktorom,kolcima,motorom. A kad hoce malo da promeni,uzima bojice i boji bojanku.

A moja Andjela obozava da vozi jedan plavi bager. :D

Vi vec koristite bojanku,kako vam ide?

Ja razmisljam da Andji kupim nesto sa zivotinjama,neku slagalicu ili knjigu tvrdog poveza....posto zna dosta zivotinja,da ih prepozna i oponasa....moze to biti i neka igracka,nebitno...Neki predlog?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.