Kakve igračke vaša deca vole?

odgovora

Objavljeno

Ovako se mi igramo sa nasim novim auticima :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao sugerluka :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cukero, ja sam malo corava: jel to plavi auto postaje crn? A mora u ledenu vodu?

kako je smesan Luka sto nece da pokvasi prste... sav mi je fin :lol:

Kod nas su sanke aktuelne jer nema snega pa ih vuce po kuci i stavlja plasne zivotinje da ih 'sanka'. Inace, uglavnom vadi razne knjige iz police i cita slova. Ponekad mi dodje da ne vracam knjige na policu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovako se mi igramo sa nasim novim auticima :)

Odlični snimci :)

Cukero, ja sam malo corava: jel to plavi auto postaje crn? A mora u ledenu vodu?

kako je smesan Luka sto nece da pokvasi prste... sav mi je fin :lol:

Kod nas su sanke aktuelne jer nema snega pa ih vuce po kuci i stavlja plasne zivotinje da ih 'sanka'. Inace, uglavnom vadi razne knjige iz police i cita slova. Ponekad mi dodje da ne vracam knjige na policu...

Pusti dete nek čita... :rolleyes: I ne vraćaj knige dok Petar ne reši sam da ih vrati ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cukero, ja sam malo corava: jel to plavi auto postaje crn? A mora u ledenu vodu?

kako je smesan Luka sto nece da pokvasi prste... sav mi je fin :lol:

Da auto iz crbog postaje plav i obrnuto ,ali se ne vidi dobro sa ovim fotoaparatom. Stavlja se u vrelu i u ledenu vodu, valjda cujes luku kako jauce na pocetku snimka "jao vrelooooooo" :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovako se mi igramo sa nasim novim auticima :)

:lol: Macak maleni :). Ja prosto ne znam sta je kod mojih trenutno aktuelno posto su svakodnevno sve igracke svuuuda po stanu :wacko: , mada, poslednjih dana Veca se najradje igra sa svojom novom bebom koju je dobila za NG, a Ogi..... Njemu je omiljena zabava da rastura sve sto je namesteno :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: Macak maleni :) . Ja prosto ne znam sta je kod mojih trenutno aktuelno posto su svakodnevno sve igracke svuuuda po stanu :wacko: , mada, poslednjih dana Veca se najradje igra sa svojom novom bebom koju je dobila za NG, a Ogi..... Njemu je omiljena zabava da rastura sve sto je namesteno :wacko:

Pa i rasturanje je igra :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Od silnih igracaka u kojima smo zatrpani moje dete najvise voli cepove od kasica koje skupljamo i imamo ih hiljadu sigurno , on ih prospe iz kutije i onda juri po dn boravku , voli usisivac , sve vrste stapova , od metle, od garderobera , oklagije .... Katastrofa , ako nisam rodila buduceg cobana nisam nista :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa,sve sto moze da se rasturi pa da mama i tata ponovo sklapaju i sve za sta ti isti mama i tata kazu da ne sme..e da moje dete zna da kucka ovo bi vam odkucalo.to je omiljeno,a pored toga-traktori,kamioni,i koooockkkkeee..od kojih ja imam rupe na stopalima... :angry: ali,sve se nadam da ce ipak jednog dana hteti da ih sklapa,a ne samo da ih prevozi sa jednog kraja sobe na drugi kraj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nas sin je lud za traktorima i pratecom opremom. Cak imamo i jedan veeeliki kombajn. I to nije odskoro, voleo ih je oduvek. Autici ga ne interesuju, ma ni ostale igracke sem traktora i ne primecuje. Imamo ih u svim bojama i velicinama. svuda su po kuci :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa,sve sto moze da se rasturi pa da mama i tata ponovo sklapaju i sve za sta ti isti mama i tata kazu da ne sme..e da moje dete zna da kucka ovo bi vam odkucalo.to je omiljeno,a pored toga-traktori,kamioni,i koooockkkkeee..od kojih ja imam rupe na stopalima... :angry: ali,sve se nadam da ce ipak jednog dana hteti da ih sklapa,a ne samo da ih prevozi sa jednog kraja sobe na drugi kraj

e zato smo mi kupili gumene a drvene i plasticne spakovali da cekaju svoje vreme :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pavle je dobio za NG kamion koji se rasklapa i to sa srafcigerom i kljucevima. I ako jos ne moze lepo da okrene i sam odsrafi, on stalno vice 'srafi, srafi' i okrece kamion i gura srafciger u svaku rupu koju naidje :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pavle je dobio za NG kamion koji se rasklapa i to sa srafcigerom i kljucevima. I ako jos ne moze lepo da okrene i sam odsrafi, on stalno vice 'srafi, srafi' i okrece kamion i gura srafciger u svaku rupu koju naidje :lol:

To imamo i mi, jako dobre igračke, mi imamo bager.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cukero, ja sam malo corava: jel to plavi auto postaje crn? A mora u ledenu vodu?

kako je smesan Luka sto nece da pokvasi prste... sav mi je fin :lol:

Kod nas su sanke aktuelne jer nema snega pa ih vuce po kuci i stavlja plasne zivotinje da ih 'sanka'. Inace, uglavnom vadi razne knjige iz police i cita slova. Ponekad mi dodje da ne vracam knjige na policu...

Jaoj, je l' on to stvarno ume da cita slova, ili ih kao bajagi cita? :)

Pa,sve sto moze da se rasturi pa da mama i tata ponovo sklapaju i sve za sta ti isti mama i tata kazu da ne sme..e da moje dete zna da kucka ovo bi vam odkucalo.to je omiljeno,a pored toga-traktori,kamioni,i koooockkkkeee..od kojih ja imam rupe na stopalima... :angry: ali,sve se nadam da ce ipak jednog dana hteti da ih sklapa,a ne samo da ih prevozi sa jednog kraja sobe na drugi kraj

Ahahahhaa i ja ovako prolazim cim udjem u kucu kod mame i tate, posto tamo ima dvoje unucica (inventar) plus jos cetvoro koji se menjaju...

Nas sin je lud za traktorima i pratecom opremom. Cak imamo i jedan veeeliki kombajn. I to nije odskoro, voleo ih je oduvek. Autici ga ne interesuju, ma ni ostale igracke sem traktora i ne primecuje. Imamo ih u svim bojama i velicinama. svuda su po kuci :D

Jaaaaaoj, ja sam obozavala traktore i bager! Ali ne u dok sam bila mala, isla sam u srednju skolu :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Seceruuu hocu ja ove autice sto menjaju boju! Nisam ni znala da to ima! Moje dete ce izgleda biti zatrpano igrackama koje se meni svidjaju, a ne njemu... :D

Eeeee, sad tek vidim, i moja sestra bliznakinja ima Luku, i zove ga Lukenziiii :))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vozovi, vozovi, vozovi, bageri, kamioni, opet vozovi, puzle, knjige koje se obavezno čitaju pred spavanje.

Kod Srđe mi se sviđa što nije rob trendova, on voli ono gore a ove trendovske junake tip Ben 10, Gormita ..... nije pokazao ineresovanje što mi se sviđa. E, voli Blejd blejd ili već kako se zove.

Sad se igra sa Tomas ostrvom, i kran dizalicom što je dobio od DM.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mom bebcu je tata najomiljenija igracka :P

Potpisujem,i moj Luka obozava tatu,cini mi se vise nego mene,to je neverovatno koliko mu se smeje,u stanju je cak i siku da ostavi kad njega vidi :blink::lol: a od igracaka ima dosta ali nije neka beba zainteresovana za igracke,vise voli da ga nosimo,pricamo mu i td...mozda izdvaja "SUNCE" to je kao muzicka uspavanka i dosta je velika,jedino nju rado uzme u ruke...mozda je jos rano ali se nadam da ce se zainteresovati malo vise

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Potpisujem,i moj Luka obozava tatu,cini mi se vise nego mene,to je neverovatno koliko mu se smeje,u stanju je cak i siku da ostavi kad njega vidi :blink::lol: a od igracaka ima dosta ali nije neka beba zainteresovana za igracke,vise voli da ga nosimo,pricamo mu i td...mozda izdvaja "SUNCE" to je kao muzicka uspavanka i dosta je velika,jedino nju rado uzme u ruke...mozda je jos rano ali se nadam da ce se zainteresovati malo vise

To je divno ako on vec sada uzima igracke... Ja bebanu moram da stavim igracku u ruke da bi shvatio da to moze i da se drzi... :)

Ali zato jako cesto voli da mi hvata naocare, za njega je to igracka! :)

Ali zato kada mu je tu tata, mene ne vidi kao da i ne postojim! Neka neka, meni to odgovara, ne druzice se oni dok ja spavam... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I primetila sam da beban oboza cupavog plisanog zutog zeca. Nije on plisan, nego je nekako dlakav... gurne ruku u zekine dlacice i brlja prstima, tako se cak i uspava!

Ali i dalje nam je cucla omiljena igracka, jedna je u ustima a drugu prevrce po rukama, prebacuje iz jedne ruke u drugu, mlati sa njom i lupka, zagleda je... valjda je ona jedina dovoljno mala da je lagana da moze da je prevrce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Paja od kocki pravi garazu pa onda u nju stavlja traktore, bagere , autice...uparkirava - isparkirava....satima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nama je na prvom mestu daljinski, lap top, mis od kompa, mobilni, fixni, svako cudo tehnologije sto je na dohvatu ruke i u njenoj visini. Prvo dodje do kompa, pa kaze 'ne ne ne' i onda prsticem brze bolje da stisne nesto dok neko ne dodje da je skloni odatle :)

Zatim knjige, obozava da 'cita',

pa sve sto svira, svetli i oponasa zivotinje,

'ka-ka' iliti kva-kva tacnije neka patka sto svira,

'ka-ka' t.j. kocka

'av-av' t.j. kuca sveznalica,

'baam' t.j. balon ili lopta...

Ja sam neke igracke sklonila i tako na svakih par meseci menjam, ove spakujem, one izvadim, ona se odusevljava kako ima 'nove' igracke, i svima lepo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nama je na prvom mestu daljinski, lap top, mis od kompa, mobilni, fixni, svako cudo tehnologije sto je na dohvatu ruke i u njenoj visini. Prvo dodje do kompa, pa kaze 'ne ne ne' i onda prsticem brze bolje da stisne nesto dok neko ne dodje da je skloni odatle :)

Zatim knjige, obozava da 'cita',

pa sve sto svira, svetli i oponasa zivotinje,

'ka-ka' iliti kva-kva tacnije neka patka sto svira,

'ka-ka' t.j. kocka

'av-av' t.j. kuca sveznalica,

'baam' t.j. balon ili lopta...

Ja sam neke igracke sklonila i tako na svakih par meseci menjam, ove spakujem, one izvadim, ona se odusevljava kako ima 'nove' igracke, i svima lepo :)

Moram da te citiram,kao da imamo isto dete! :)

Samo sto moja kad zavrsi sa "citanjem" pokusava da cepa knjigu <_<.

Sad joj je zanimljiva zivotinjska farma i kolica sa bebom. Malo ih gura,pa kao uzme bebu da pomirise da li se ukakila ;) i onda je "nuna" i daje joj flasicu,kao hoce da papa beba.

Nekad ume bas lepo da se igra,a ponekad je nijedna igracka ne zanima,vec brljanje po kuhinji i policama u radnoj sobi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trazila sam danas igracku koju sam videla pre par meseci u Tempu. U pitanju je tabla sa slovima sa puuuno funkcija. Jedna je da kad se pritisne neko slovo-tabla izgovori par reci sa tim pretisnutim pocetnim slovom NA SRPSKOM. Druga mogucnost: tabla kaze rec i dete treba da pritisne odgovarajuce slovo na koje ta rec pocinje...ima jos par mogucnosti koje su takodje dobre. Nazalost nema je u Tempu, ni u DexyCo ni u mnogim drugim radnjama.

Nadam se da neko zna o kojoj igracki pricam da bi mi pomogli da je lakse nadjem. Ne znam ni ko je proizvodjac da bih je lakse nasla preko neta. Ima li neko tu igracku?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mom detetu je omiljena igracka kolica... Uh! Obozava da ih "gura", a i on jadan jedva hoda pridrzavajuci se za njih, ili sedne ispred njih pa ih voza napred-nazad, ili ulazi i izlazi iz njih, cuci i ceprka po stvarima iz korpe u kolicima...

Takodje je opsednuta i svim vrastama lopti, loptica... Samo da se kotrlja, pa onda pobrka i uzme jabuku, limun, breskv... I pocne da je valja... :D

Obozava zvecke, sto glasnije zveckajuinteresantnije je. Ubacila sam mu kamencice u kutiju od kreme u nedostatku zvecke ovde kod mame i tate, on i njegova sestra (4meseca starija od njega) se tuku oko te kutije...

O kartonskim kutijama necu ni da pricam... Sa njima se ne igra, njih pocinje da jede cim ih dohvati... :(

sto se daljinskih, mobilnih, digitrona, foto aparata, tastature i misa tice, to ga fascinira, ali sa tim bas nema previse kontakta, jer mu sve navedeno sklanjamo pre nego sto dohvati... A ako nekim slucajem uspe da dohvati nesto od toga, oduzme se od srece zato sto je napokon uspeo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.