Kakve igračke vaša deca vole?

odgovora

Objavljeno

Moracu da sacekam april da odem kod mojih..ovde u Ki je nema nigde/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moze li neko da mi preporuci dobar deciji mikrofon, bez nekih dodatnih "efekata", samo je bitno da je kvalitetan. 

Jednom smo kupili neki, lici na pravi u pakovanju, kad on samo svira neke baby melodije, uopste nije mikrofon:huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moze li neko da mi preporuci dobar deciji mikrofon, bez nekih dodatnih "efekata", samo je bitno da je kvalitetan. 

Jednom smo kupili neki, lici na pravi u pakovanju, kad on samo svira neke baby melodije, uopste nije mikrofon:huh:

Zasto mora djecji?Ja sam mojima uzela neki polovni preko oglasa na kupujem prodajem za pet evra.Super radi,a toliko kosta da mogu da ga drndaju bez bojazni da ce mi otici ustedjevina u propaat :lol:

a i klinci vise vole te sto su kao pravi..

Ovako nesto  https://m.kupujemprodajem.com/Prodajem-SAL-mikrofon-42434002-oglas.htm#mhs0-1487003496394

broccoli voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mare, jel to.pravi mikrofon? Mislim, radi ono sto mikrofon treba da radi? hahah A dje si ga nasla?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mare, jel to.pravi mikrofon? Mislim, radi ono sto mikrofon treba da radi? hahah A dje si ga nasla?

Pa zavisi kakva su ocekivanja :lol:

Da,pravi mikrofon.Na kupujem.prodajem,tu ima svega ljudi prodaju što im dosadi.Nažalost to je samo za Srbiju pa ja kad mi se nešto dopadne naručim preko burazera,ovde još uvek nije tako nešto zaživelo da je vredno pomena.Barem nw u meri kao tamo...

 

snowhite i broccoli volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E sad, ocekivanja-paaaa treba mi mikrofon dovoljno 'jak' da me cuje cijeli SC Moraca, nastupam sjutra vece za Dan zaljubljenih hhaha Salim se, naravno. Ma za stariju smizlu trazim nesto, u fazonu je pjevacice trenutno:) a Let it go iz Frozen-a mi probija glavu svakodnevno aaaa

Znala sam da kod nas nema...steta.
Hvala, Mare, na info;-)

broccoli i paper_moon volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemoj tako,aliexpress ti je rešenje za sve. :D

Imaš mikrofona raznoraznih za 5 evra.

Ukucaj samo mikrofon,namesti filtere za free shipping i ograniči cenu i rešila si stvar.S tim što se malo čeka,nekad malo,nekad malo više ali dođe na kraju.

Ovaj je recimo oko 4.5 evra.

zs7-microf.jpg

broccoli i snowhite volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E da mene ta Frozen groznica baš smorila.TRažila mi je neku ledenu rukavicu ja kažem aman gde da kupujem penu za brijanje koja će mi leteti po kući za četvrtinu prosečne mesečne plate.Onda sam uzela prehrambene boje,napunila rukavice sodom rastvorenom u obojenoj vodi i stavila u zamrzivač.Zatim smo te zaleđene šarene rukavice potopili u sirće i efekat je bio bolji od Frozena.Čarobnjak Merlin bi nam pozavideo. :D

Aha,našla sam i jedan baš za klince.. 20-tak cm, 50hz-15khz a možeš i mužu da preneseš važna obaveštenja za samo tri evra (ni telešop mi nije ravan :lol: )

HTB1BIbfKVXXXXbFXXXXq6xXFXXX6.jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Haha ti si kraljica, zivota mi! Ne mogu preko tel na aliex. pa cu kad sjednem za kompom. Je li ovaj sa alija?
A za Frozen me nista ne pitaj. U potrazi sam zaElzinom haljinom:-) Da se kupe od 30-80e, da se iznajmi 15e. Haos.

Daj sliku tih rukavica:-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Haha ti si kraljica, zivota mi! Ne mogu preko tel na aliex. pa cu kad sjednem za kompom. Je li ovaj sa alija?
A za Frozen me nista ne pitaj. U potrazi sam zaElzinom haljinom:-) Da se kupe od 30-80e, da se iznajmi 15e. Haos.

Daj sliku tih rukavica:-)

Obične bre rukavice koje koristiš recimo za ruke kad čistiš kuhinju.A proces za pravljenje magije sam opisala gore.

Elem,što se tiče Frozen haljine mojne bacaš pare niti na kupovinu u visini sebi neke solidne haljine za posao,a ni da iznajmljuješ za te pare.Ja sam S uzela preko alija za svega 5evra.Ništa joj ne fali.Nosila je nekoliko puta na raznim maskenbalima,a onda je gospođici dosadila.Nedavno je na maskenbalu bila veštica,sad joj se to više svidja.S tim što ja uvijek ispod tih kostima obučem deci nešto uz telo od pamuka.(sintetika-groza)

Sad gledam,ova je recimo 6evra.(evo me ko sir oliver iz alan forda-a cena,prava sitnica :lol: )

2015-elsa-dress-girls-Cosplay-Dress-Cost

broccoli voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja se igraja šerpama, loncima i poklopcima :)

broccoli voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.