Provera uplate doprinosa moguća i preko interneta

odgovora

Objavljeno

auuu diamond!!! Iz kog si grada?! Sta su tamo uradili sluzbenicama kada su tako azurne? :rolleyes: Daj da i ovde (a verovatno i u drugim gradovima) primenimo :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako sam bessssnnnnaaaa......nervira me to sto JA moram da jurim knjigovodstvenu agenciju firme da mi otvara porodiljsko i to 2 meseca nakon sto sam se porodila i skontala da ga oni uopste nisu otvorili...kakvi IDIOTI...Cisto da se zna, agencija je KLARIS iz NSa...sto dalje od njih,ovo im nije prvi put da ne rade svoj posao!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Radim u državnoj firmi na određeno vreme, a sad vidim da mi zdravstveno ne uplaćuju poslednjih 6 meseci, iako mi je kjnižica overena do kraja godine, pa se pitam da li ta uplata kasni, ili su me definitivno otpisali???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Radim u državnoj firmi na određeno vreme, a sad vidim da mi zdravstveno ne uplaćuju poslednjih 6 meseci, iako mi je kjnižica overena do kraja godine, pa se pitam da li ta uplata kasni, ili su me definitivno otpisali???

Apsolutno ne. Mnoge firme uplacuju par puta godisnje cele svote, tako da je vrlo moguce da je i tvoja firma medju njima. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Apsolutno ne. Mnoge firme uplacuju par puta godisnje cele svote, tako da je vrlo moguce da je i tvoja firma medju njima. ;)

E, dobro, već sam se naoštrila da dignem frku!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da ovo funkcionise super...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao svima htela sam da vas pitam da li je trudnicko 100 posto u bg.Cula sam da jeste mada po mojoj prvoj uplati sam primila mnogo majne.POZDRAV

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cao

ja imam jedno pitanje. treba da rodim cetvrtu bebu, i porodiljsko bi se prakticno nastavilo jedno na drugo. izmedju ce biti mesec dana da nisam na porodiljskom. da li porodiljsko kasni ili refundiraju odmah sledeci mesec?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao svima htela sam da vas pitam da li je trudnicko 100 posto u bg.Cula sam da jeste mada po mojoj prvoj uplati sam primila mnogo majne.POZDRAV

jeste 100% ali 65% dobijaš od socijalnog a 35% od grada. Moguće je da još niso dobila od grada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam za avgust primila za jedan dan a za setebar sam primila minimalca. a kad hocu da proverim dali je bila za oktobar i novebar pise mi..

Преглед статуса обраде захтева за исплату боловања - резултат претраге

За задати критеријум није пронађен ниједан обвезник!                                                                                                    kako da proverim dali ima legle za oktobar  i novebar

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam za avgust primila za jedan dan a za setebar sam primila minimalca. a kad hocu da proverim dali je bila za oktobar i novebar pise mi..

Преглед статуса обраде захтева за исплату боловања - резултат претраге

За задати критеријум није пронађен ниједан обвезник!                                                                                                    kako da proverim dali ima legle za oktobar  i novebar

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.