Kalendar menstruacije

odgovora

Objavljeno

Mnoge od nas ne vode bas evidenciju kada su zadnji put imale menstruaciju, pa ajde da ovde imamo taj nas dnevnik :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odlican predog Lena :lol: Ali ja jos uvek cekam da je dobijem,posle porodjaja sam imala samo jednom...mozda sam opet trudna? :o Ne,nema sanseeeeeeee :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja znam da je tacno svakog cetvrtog utorka, a koji je datum - e, to ne znam :lol::lol::lol: Sad cu da pogledam u kalendar :rolleyes:

Aha... 30. mart.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odlican predog Lena :lol: Ali ja jos uvek cekam da je dobijem,posle porodjaja sam imala samo jednom...mozda sam opet trudna? :o Ne,nema sanseeeeeeee :lol: :lol:

Nisi trudna samo je potrebno da se sve vrati u normalu, jos je rano!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja redovno vodim evidenciju... nema šanse da nekad promašim da u svom kalendaru ne upišem kad sam dobila...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja redovno vodim evidenciju... nema šanse da nekad promašim da u svom kalendaru ne upišem kad sam dobila...

Isti slučaj i kod mene. Tačna sam uvek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Isti slučaj i kod mene. Tačna sam uvek

ja takodje!ja dobijam tacno u dan,evo bas sam dobila 3.aprila,sl ce mi biti 3.maj itd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dok nisam ostala trudna, znalo se svakog 5-tog u mesecu. Nije bitno koliko mesec ima dana, 5-tog je i to je to. A da znate samo koliko me od juče boli glava, pa to je strašnooooo! Kao i kad sam dobijala! Nadam se da ću izdržati bez Febriceta :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evidenciju sam uvek vodila. Cak i cuvam kalendarcice od pre par godina sa zaokruzenim datumima :) Sada ne razmisljam o tome :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja zapisujem datume u mobilni. Zadnji put mi je kasnilo, cek da vidim kad je bilo, 26.marta. U bre, to znaci da su mi od juce plodni dani...malo sam se zabrojala, ne nisam. Juce mi je bio 12. dan...a mi bez zastite...nestalo kondoma a mm nije kupio...Kako racunate plodne dane?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas dobila :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Radimo na drugoj bebi pa znam i zapisujem kad sam dobila. Zbog plodnih dana. Kod mene su 14 dan od prvog dana menzisa. Zadnju dobila 5. aprila. Nadam se da će sledeća biti za godinu i kusur. Držite mi fige da ne dobijem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Radimo na drugoj bebi pa znam i zapisujem kad sam dobila. Zbog plodnih dana. Kod mene su 14 dan od prvog dana menzisa. Zadnju dobila 5. aprila. Nadam se da će sledeća biti za godinu i kusur. Držite mi fige da ne dobijem

Držim ti fige ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vodim evidenciju bukvalno od prve menstruacije jer do dana danasnjeg nisam imala uredne i redovne cikluse.Mislila sam da ce se regulisati posle porodjaja,medjutim corak. Npr. dobila sam 05.04. i jos uvek imam,doduse smanjenog intenziteta ali imam,uuuuuuuuuuuuzas :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pridruzujem se odgovorima..

I ja vodim evidenciju od prvog puta od kada sam dobila mecu,pa do dana danasnjeg.To mu dodje nesto kao dnevnik,tako da sve ima lepo zapisano.

Ali mi najgore padne dan pred menst.tada imam uzasnu vrtoglavicu,i mucninu,a za glavobolju i da ne pricam,a sutradan kad dobijem,obavezno padam u nesvest od bolova,zato ja tada obezbedim ko ce mi cuvati decu,dok ja prebolim boljke

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pre nego sto dobijem ja sam mnogo svadljiva i nervozna...takva sam bila sinoc i evo jutros dobih...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja jos uvek nisam dobila i happy sam zbog toga :D Pu, pu, pu, da ne ureknem.. :lol: Super mi je ovako, odmaram i volela bih da to potraje jos neki mesec bar. Dosta sam ja krvi prolila na porodjaju :D i red bi bio da se posteno odmorim ;)

Mada sam citala da je za zenu zdravije da sto duze ima menstruaciju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Posle prvog porodjaja jako me se uredila menstruacija..dobijala sam tačno u dan..tako sam i posumnjala na ovo maleno u meni..Nakon porodjaja, čim buddem dobila nastavljam sa kalendarom menstruacija :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Posle porođaja više uopšte ne vodim računa o tome kada dobijam menstruaciju. Kada bih slučajno ostala trudna, ne bih znala da kažem doktoru kad mi je bila poslednja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja otvorila ovu temu a nisam se upisala! :lol: :lol: :lol: Elem, 09.05. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

02. мај.2010

14.05.2010 radili na bebi, jer tad mi je bila ovulacija. Pa ćemo videti od 30. maja šta se dešava

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

02. мај.2010

14.05.2010 radili na bebi, jer tad mi je bila ovulacija. Pa ćemo videti od 30. maja šta se dešava

Nadam se da ste uspeli...Inace ja dobila 17.05.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

02. мај.2010

14.05.2010 radili na bebi, jer tad mi je bila ovulacija. Pa ćemo videti od 30. maja šta se dešava

Držimo vam palčeve :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Radimo na drugoj bebi pa znam i zapisujem kad sam dobila. Zbog plodnih dana. Kod mene su 14 dan od prvog dana menzisa. Zadnju dobila 5. aprila. Nadam se da će sledeća biti za godinu i kusur. Držite mi fige da ne dobijem

DRZIMO PALCEVE!g19018.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Radimo na drugoj bebi pa znam i zapisujem kad sam dobila. Zbog plodnih dana. Kod mene su 14 dan od prvog dana menzisa. Zadnju dobila 5. aprila. Nadam se da će sledeća biti za godinu i kusur. Držite mi fige da ne dobijem

DRZIMO PALCEVE!g19018.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.