• Članovi/članice na temi   0 članova

No registered users viewing this page.

• VTO - procesi
      Započeo/la Aviva · Objavljeno
      Drage devojke, da li je neka od vas prošla kroz Pokrajinski program vto? 
    • Drugi trimestar
      Započeo/la Jasmina.S. · Objavljeno
      Da li se neka trudnica susrela sa probadanjem levog jajnika u trudnoci .Inace sam 22 nedelja.
    • Krvarenje u prvom trimestru
      Započeo/la leni · Objavljeno
      Prvi je krenuo sam, krvarenje i telo samo odbacilo. Drugi je bio bez krvarenja, srce stalo, radili su kiretazu. Posle sam otkrila trimbofilije i iznela zdravu trudnocu uz Fragmin. Ovako kaze moj dr: evo ga folikul, sad da se nadamo da je tu i jajna celija, da ce da se oplodi, da ce da bude zdrava, da se trudnoca da se odrzi i na konju smo  Ako nesto nije ok-bolje sad nego kasnije. Svaki spontani je rana na srcu ali je olaksanje sto znas da mozes ostati trudna i to je neka uteha, kakva takva. Ali ti nemoj jos da mislis o tome, samo polako, mozda nije nista.
      Započeo/la Anajid · Objavljeno
      Leni, hvala puno. Kada si imala spontane da li te je bolelo i kako je to izgledalo? Koliko dana si krvarila, ako je uopste tako bilo? Danas sam 6nedelja i 1dan. Grudi su me do sinoc bolele, sad tek tek. A to mi je jedini simptom od prvog dana bio. Nista drugo nisam osecala od simptoma.
      Započeo/la leni · Objavljeno
      Vidi...to moze da bude nesto a ne mora nista. Zasto ovo kazem? Uradila si sve, sve je ok, ne mozes vise od toga. Ako je trudnoca u redu-odrzace se, ako nije-bolje sada nego kasnije. Fraksiparin, utrogestan, mirovanje, uradila si sve sto je do tebe. Imaj sada malo strpljenja i malo vere, bice onako kako je najbolje za tebe. Imam troje dece ali i dva spontana iza sebe, mogu da razumem strah i brigu ali to ce samo podici kortizol a to ti ne treba. Miruj, pogleda neku smesnu seriju, pricekaj neko vreme, bice sve ok.
  • Teme