Kako ste odabrali kućnog ljubimca za dete?

odgovora

Objavljeno

np6-IMG-73.jpg

Ovo je nas ljubimac-stetocina

jos malo,pa ga poklanjam liku koji gaji zeceve..ne preporucujem nikome ovakvu stetocinu

izgrizao je do sada sve kablove koje je nasao u kuci uzasss

Sad sam jako zagrejana da kupim Bichona i nadam se da ce mi se zelja ostvariti,s obzirom da su jako skupi,ali cini mi se da su savrseni

gk-images.jpg

kao lutka je ...nadam se da cu uskoro imati jednog ovakvog

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pre mesec dana sam vidla jedno stene na ulici blizu nase kuce pored skole,bila sam kolim i iciniolo mi se da je auto koji je isao iza mene stao i pokupio ga,juce setamo sa bebom i stim putem kad stene sedi samo na onoj hladnoci,nigde zive duse,i gleda nas tuzno,tako da je to bilo presudno :)

Upoznajte Cedu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj Zvoncice a tako je sladak zecic... Steta sto ga moras dati... A zar nije mogao napolju ziveti- u boxu, garazi, supi? Ja nisam ljubitelj krznenih zivotinjica u kuci jer treba njma ta sloboda da istrazuju I grickaju. Eto dokaz vasi kablovi... Mada ne znam kakvi su patuljasti, verovatno nezni za nasu klimu...

Bison je sladak ko lutkica.

Bezveze bas je milo stene! Kako ste ga nazvali?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pre mesec dana sam vidla jedno stene na ulici blizu nase kuce pored skole,bila sam kolim i iciniolo mi se da je auto koji je isao iza mene stao i pokupio ga,juce setamo sa bebom i stim putem kad stene sedi samo na onoj hladnoci,nigde zive duse,i gleda nas tuzno,tako da je to bilo presudno :)

Upoznajte Cedu

jaoo,bezveze ti si moj covek,tako bih ja svako stene koje vidim udomila pogotovo kad je zima,to sam i radila dok sam bila manja u jednom trenutku sam imala 3 kuce sve mesanci i 2 mace koje su se super uklopile sa kucama... Ceda je stvarno sladak drago mi je da si ga spasila ove hladnoce :)

Joj Zvoncice a tako je sladak zecic... Steta sto ga moras dati... A zar nije mogao napolju ziveti- u boxu, garazi, supi? Ja nisam ljubitelj krznenih zivotinjica u kuci jer treba njma ta sloboda da istrazuju I grickaju. Eto dokaz vasi kablovi... Mada ne znam kakvi su patuljasti, verovatno nezni za nasu klimu...

Bison je sladak ko lutkica.

Bezveze bas je milo stene! Kako ste ga nazvali?

Imam veliko dvoriste i garazu i shupu,ali bilo mi je zao da ga ovako malog,mada je sad vec veliki,izbacim na ovu hladnocu,dok je bilo ono malo lepih dana skoro pola dana provede u dvoristu,ali stalno mora neko da ga nadgleda,jer imama macora,koji uglavnom boravi na terasi,ali nikad se ne zna.A i Lana skoro da ga i ne pogleda,jer je veliki i ima nokte i ne sme da ga drzi i cim nije u dnevnoj sobi na dohvat ruke i zaboravi ga(drzim ga u hodniku).Imamo prijatelje koji su kupili tri zeca da gaje imaju napravljen box za njih i hoce i njega tako da znam da ce mu biti dobro pa mi je lakse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja mladja cerka Nada obozava zivotinje, sve ne bira. Starija ih voli ali mladja se toliko odusevi i vrapca kad vidi, samo cici i smeje se. Videla sam slucajno prodavnicu koja se zatvarala i zaustavila sam se da pogledam. Moj muz nije bio odusevljen idejom ali je pristao da pogledamo. Ja sam videla da imaju samo aquarijume i ribe i taman sam htela da izadjem kad mi je prodavac pokazao pustinjske miseve. Jako su slatki i uopste nisu zahtevni, kupili smo 2 misa i terarijum i sve sto treba za njih sa ogromnim snizenjem.

Nada svakog jutra kad ustane odmah stane da ih gleda i smeje se, Vera hoce da ih drzi i uzima ih po malo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja nisam za drzanje zivotinja u stanu pa i ne drzimo nista. da imamo veci stan drzali bi sigurno ribice.. ovako a placu imamo kuce i volim vise kuce nego mace..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ana i stefan imaju ljubimce na vikendici (jez nam je krepao) i to dva bambija i dva zeca :) koje komsinica hrani kada nema nikog tamo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja pokupila jednu malu crnu kucu malopre s ulice,okupala sam ga i nahranila i sad spava :) Ogi mu ne da mira!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja pokupila jednu malu crnu kucu malopre s ulice,okupala sam ga i nahranila i sad spava :) Ogi mu ne da mira!

Jao Sanja89 divno :wub: Jako mi je drago kad cujem/procitam da neko spasi napustenu zivotinju sa ulice, svaka cast :) Aj ga uslikaj da vidimo :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao Sanja89 divno :wub: Jako mi je drago kad cujem/procitam da neko spasi napustenu zivotinju sa ulice, svaka cast :) Aj ga uslikaj da vidimo :wub:

Slikacu ga sutra sad je dole.Mnogo je meden!Zove se Spajk.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Inace ja sam kao mala stalno skupljala sa ulice macke i nosila ih u selo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo hteli da imamo neku zivotinjicu da Daki ima ljubimca. Odlucili smo se za papagaja. U stanu smo i to nam je bila najbolja opcija. Hrci, m.prasici se osecaju i kratko zive pa to nikako nisam htela.

David je odusevljen. Dao mu je ime Dino.

U pitanju je papagaj srednje velicine, veci od nimfe.

Kupili smo ga od odgajivaca sa dogovorom, ako je dete alergicno da ga vratimo.

Srecom sve je ok. Daki vice da je to njegova srecica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imamo maltezera u kuci vec tri godine (skoro). Oni su poznati kao razmazeni i ljubomorni psi, ali smo od samog pocetka dopustali da ga njusi. I bebu i bebine stvari. Sada jedva ceka priliku da ga ponjusi i cim zaplace, pas se uzbuni i kao da me pita "sta mu je?" :D A danas smo spasili jednog pekinezera, ucitali cip kod veterinara i vratili ga vlasniku. Da nismo nasli vlasnika, verovatno bi ostao kod nas. Nas izgleda ljubimci biraju sami ;)

lunna voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam patuljastu pincerku Asju , ovog juna napunila 5 godina !! Jako je odan , zanimljiv i pametan pas, uostalom ko zna kakvi su pincevi jasno je da nam nikada sa njom nije dosadno :) Usla sam u 31 nedelju svoje prve trudnoce i sada me sve vise hvata panika kako ce se Asja prilagoditi bebi , da li ce biti problema oko navikavanja ... jer ne zelim da je nekome dajem na usvajanje niti bih to mogla sa odraslim formiranim psom da radim .. Nije mi humano ... Tako da cemo morati zivot u jednoiposobnom stanu da prilagodimo za mene , bebu , oca deteta i Asju naravno !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

[quote name=Ivana :)' timestamp='1304569981' post='162541]

ja nisam za drzanje zivotinja u stanu pa i ne drzimo nista. da imamo veci stan drzali bi sigurno ribice.. ovako a placu imamo kuce i volim vise kuce nego mace..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.