Antidepresivi u trudnoci

odgovora

Objavljeno

Hvala leni, hvala Zoe86,

mnogo mi znače vaše reči ohrabrenja.

Svakako ću potražiti još mišljenja i obaviti sve moguće preglede. 

Sve najbolje vam želim!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I moj gin.  je jednom potvrdio do 12 nedelje je sve moguce i da se radi po principu'sve ili nista', mnoge zene ne znaju da su trudne a pile su jake antibiotike ili druge vrste lekova, ili su bile proslave pa se stosta pilo i jelo, tako da uvek postoji ono ali , ali ipak ces i na ultrazvuk gde ce detaljno i da se vidi sve. Sve najbolje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Venera,

takođe sve najbolje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga BigMedo, kako je prosla trudnoca? Ja sam prestala da pijem seroxat odmah na pocetku trudnoce, sada sam u 7 mesecu i ne znam kako cu izdrzati do kraja.. 

Da li ima neko ko koristi antidepresive? Tacnije rivotril i eliceu? Ulazim u treci mesec pa bih volela da cujem i vasa iskustva o tome

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga Myam hvala na pitanju. Sve je prošlo dobro. Još na početku trudnoće ginekolog mi je  rekao da problem može da nastane odmah  ili čak kroz 5 godina. Nedavno sam bila kod dečijeg kardiologa u Tiršovoj, htela sam da proverim da li je sve u redu. Prvo što mi je rekao jeste da sam imala odličnog ginekologa i da stvar sa seroxatom nije naivna. Sa detetom je sve ok. Ono što znam da bih činila da sam ponovo trudna jeste izbegavanje bilo kakve hemije. Želim ti sve najbolje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li ima neko ko koristi antidepresive? Tacnije rivotril i eliceu? Ulazim u treci mesec pa bih volela da cujem i vasa iskustva o tome

izvinite mozete li mi.reci da li ste do kraja trudnoce koristili eliceu i rivotril,jel bilo.nekih problema ? Znam da je post odavno....ali cisto da pokusam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.