Porodilište - Požarevac

odgovora

Objavljeno

Da li ima neka zhena-mama koja se je porodila u PO, iskustwo, kako je tamo, doktori, osoblje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li ima neka zhena-mama koja se je porodila u PO, iskustwo, kako je tamo, doktori, osoblje?

Mrwice, ja sam se dva puta poradjala u Požarevcu i šta da ti kažem. Porodiliše kao porodilište, uslovi nisu Bog zna kakvi, nisu kao u velikim gradovima, al imaš prijatnog osoblja, ima i onog manje prijatnog, al eto tako je. Ja sam se konkretno držala svog dr koji mi je vodio obe trudnoće i bila sam zadovoljna. Ima neki splet okolnosti na koji on nije mogao da utiče, ali sam sa druge strane bila prezadovoljna jer sam u svakom trenutku mogla da ga pozovem, bukvalno sam se osećala kao da sam u privatnoj bolnici.

Jelenche012 i Mrwica volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I mene očekuje porodilište u Požarevcu kroz 25 dana, pa bi volela da cujem iskustva...

Mrwica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li mozhesh da preporchish nekog doktora?

Ivanica85 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li mozhesh da preporchish nekog doktora?

Meni trudnocu vodi doktorka Nataša Nikolić, i jako sam zadovoljna, ko vodi tebi?

Jelenche012 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je trudnoće vodio dr Miloš Kuprešak. Još na prvom pregledu mi je dao svoj mobilni i rekao da mogu da ga pozovem kad hoćul. Stvarno sam ga zivkala, te za ovo te za ono :) I Nataša je ok. Jedino Kaću nikom ne preporučujem :ph34r:

Da li mozhesh da preporchish nekog doktora?

Isto pitam i ja. Ko tebi vodi trudnoću?

Jelenche012 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja trenutno wodim priwatno trudnocu, planiram da otworim karton sad u awgustu. Inache mi trudnocu wodi Nikola Borovic, on je radio u bolnici, sad je u penziji, pa radi priwatno u Specijalistichkom centru..

Ivanica85 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja vodim privatno, ali moja doktorka radi i u bolnici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zanima me sta swe trbam da ponesem samnom u porodiliste u pozarewcu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zanima me sta swe trbam da ponesem samnom u porodiliste u pozarewcu

Isto kao I za sva ostala porodilista :) cisti peskiri, vateni ulosci iliti ulosci u mrezici, mrezaste gacice mada je politika da se bude bez vesa narocito ako je jutarnja vizita, sve od higijene, dve rezervne spavacice, papuce, obavezno za bebu bar jedan veci peskir ili nesto na cemu ce lezati pored tebe kada je donesu na podoj... u principu sve je isto kao I za ostala porodilista :) doduse ja sam se porodila u novembru 2013e, koliko znam nista se posebno nije promenilo od tad u tim potrepstinama za boravak tamo osim sto su renovirali porodiliste.

Nellicaaa voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hwala puno... znaci za bebu mi treba samo weliki peskir.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage mame, 

da li se neka od vas do sada porađala carskim rezom u porodilištu u Po? Meni će ovo biti drugi porođaj, ali prvi u Požarevcu. Dr Kuprešaka vidim da hvale, on mi i vodi trudnoću privatno, ali ne znam kako radi carski rez. Kako ste vi zadovoljne? Kakva je procedura kada je u pitanju ova vrsta porođaja, da li vam donose bebu na podoj i kada prvi put, da li postoji šansa da beba bude sa mnom sve vreme? Takođe me zanima da li se cr radi pod totalnom ili spinalnom anestezijom ovde u porodilištu? 

hvala puno!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav mame i buduće mame :baby: ima li koja da se skoro poradjala u poxarevackom porodilistu? Nisam od 2013e,malo sam u zaostatku sa informacijama, sve je dobrodoslo! Hvala! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam u avgustu 2019. Ok je sredili su dosta,svi su korektni meni je trudnocu Kupresak vodio i bio je na porodjaju,zahvaljujuci njemu boravak mi je bio kao u privatnom porodilistu, on mi je radio pregled i otpusnu listui to 22h posle porodjaja jer sam mu ja trazila, kad kog bih ba pozvala dolazio je

wonderwoman voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.