Artritis!

odgovor

Objavljeno

molim da mi neko odgovori ... imam cerkicu 18 meseci, veoma je dobra i vesela devojcica,ali... malo vise od mesec dana hramlje na levu nogicu...ujutru i posle spavanja jedva hoda, ustvari ni ne moze da se nasloni na tu nogu. ja sam iz nemacke dosla da je kod nas pregledaju ( beograd) posto ovde imam mnogo veze. tamo u nemackoj dr nije ni primetio da nesto nije uredu, a mesec dana sam se zalila, a on mi je govorio da ju je strah da hoda ...ovde nas je primila jedna dr reumatolog na glasu Gordana Susic. njena dijagnoza je Arthritis alia-M13... pijemo brufen ujutru podne i uvece... inace u pitanju je levo koleno i oteceno je. vadili smo krv. pregledali oci i srce. uh uzas jedan!

prekjuce bili kod pedijatra jer se malo razbolela, sad pijemo i sirup za grlo i kapi u nos... Spominjali nam da imamo problema sa krajnicima i moramo ih vaditi, sve zbog tog arthritisa...ona ne jede vec mesec dana , mozda tri zalogaja u toku jednog dana , ali srecom sisa, ja jos uvek imam mleka....

uglavnom zanima jel imao neko slicnih problema??? mnogo brinem sto nece nista da jede, po ceo dan joj spremamo ona nece nistaaaaa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.