Vakcina protiv hepatitisa B

odgovora

Objavljeno

Da li su Vase bebe primile ovu vakcinu, i da li je primljena na vreme? Meni pise u bebinoj otpusnoj listi iz porodilista da je vakcina primljena nakon rodjenja, kao sto bi trebalo.. Na prvoj kontroli, posle mesec dana, nam je receno da vakcine nema trenutno i da ce je primiti na sledecoj kontroli. I danas, na drugoj kontroli je dobio DTP, Polio i HiB, a kada smo pitali za ovo, skroz su nas kulirali i zakazali kontrolu za mesec i po dana... E sad, po kalendaru imunizacije, vakcinu treba da primi na rodjenju, sa mesec dana i sa 6 meseci. Zanima me da li je neko imao slicno iskustvo, da li ce biti sve ok i ako primi vakcinu tek sa 3 i po meseca?...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bice sve ok

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li su Vase bebe primile ovu vakcinu, i da li je primljena na vreme? Meni pise u bebinoj otpusnoj listi iz porodilista da je vakcina primljena nakon rodjenja, kao sto bi trebalo.. Na prvoj kontroli, posle mesec dana, nam je receno da vakcine nema trenutno i da ce je primiti na sledecoj kontroli. I danas, na drugoj kontroli je dobio DTP, Polio i HiB, a kada smo pitali za ovo, skroz su nas kulirali i zakazali kontrolu za mesec i po dana... E sad, po kalendaru imunizacije, vakcinu treba da primi na rodjenju, sa mesec dana i sa 6 meseci. Zanima me da li je neko imao slicno iskustvo, da li ce biti sve ok i ako primi vakcinu tek sa 3 i po meseca?...

MI imamo 7 ipo meseci i jos nismo primili 3 dozu vakcine na hepatitis, te je bio prehladjen, te imao upalu uha. Ne brini nista, tu vakcinu moze uvek primiti, tako su nama rekli, nista ne fali ako se malo kasni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi jos nismo primili trecu dozu kazu nestasica nemaju je...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa znam da nije strasno ako malo kasni, nadam se da ce vakcine biti kada odemo na sledecu kontrolu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koliko vremena treba da prodje izmedju druge i trece doze vakcine protiv hepatita b?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.