Trajanje ultrazvucnog pregleda

odgovora

Objavljeno

Koliko vremenski je trajao kod vas ultrazvucni pregled? Na sta doktor najvise obraca paznju prilikom tog ultrazvuka? Izuzimajuci expertni ultrazvuk.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pomaze te gleda gleda i kaze mhm sve je u redu :) pa kolicina plodove vode zrelost posteljice... napredak bebe :) moji su uglavnom trajali po 15tak min a nekad i po pola sata sta su radili pitaj Boga... :) al moje trunoce su bile rizince pa je mozda zato tako dugo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

moje prve dve su trajale 2-3min. izmeri bebu,pogleda kolicinu plodove vode,izmeri srcanu radnju i to je to. Sad smo se preselili i samim tim sam morala da promenim lekara. Sad na UZ-u sa 22. nedelje covek je sve detaljno pregledao,bukvalno svaki organ od mozga do pola,koliko zilica ima na pupcaniku,gde se nalazi materica (kod mene je na prednjem zidu),koliko im plodove vode,mere bebe,srcani tonovi uh...ne mogu ni svega da se setim pa bili smo unutra jedno pola sata ako ne i vise. Videcu koliko cu se zadrzati na poslednjem Uz-u kad udjem u 9.mesec

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U jednoj drzavnoj ustanovi me ista doktorka pregledala dva puta: prvi put znajuci da sam dosla preko veze 15 minuta i sve mi lepo objasnjavala sta gleda, a drugi put (kada sam regularno zakazala pregled i nisam pominjala "vezu") 5 minuta, samo mi je rekla "dobar dan" i "dovidjenja".

A na poslednjem UZ u Gradskoj bolnici (bila sam 34.nedelja) dr nije hteo da mi kaze ni tezinu bebe..

Privatno mi je UZ uvek trajao 45min-sat vremena (i obican i 4d).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.