Privatna obdanista, preporuke, iskustva

odgovora

Objavljeno

250e...

Uhhh Ma super joj je sa bakom ustvari

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

250e...

uuuuuu dobra cena :blink: Ali stvarno je fenomenalan vrtic. Ja sam imala nameru da tu ubacim Emiliju da ide sad na prolece/leto pola radnog vremena i svidjalo mi se okruzenje, kako je sredjen ma milina. Ali bas su jaki sa cenama ili sam ja "operisana" od toga koliko se krecu cene u privatnim vrticima/jaslicama

IvanaK a koliko je u tom obdanistu kod Hale Pinki? I gde se tacno nalazi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

uuuuuu dobra cena :blink: Ali stvarno je fenomenalan vrtic. Ja sam imala nameru da tu ubacim Emiliju da ide sad na prolece/leto pola radnog vremena i svidjalo mi se okruzenje, kako je sredjen ma milina. Ali bas su jaki sa cenama ili sam ja "operisana" od toga koliko se krecu cene u privatnim vrticima/jaslicama

IvanaK a koliko je u tom obdanistu kod Hale Pinki? I gde se tacno nalazi?

Vrtic se nalazi na dve lokacije. Jaslice su kod hale pionir a za stariju decu u Mirockoj 1 kod Tasa.

Imas na sajtu cene. Krece se od 200 e i imas mogucnost da ti dete odvoze i dovoze kuci sto je jos dodatnih 50 e. Ja sam odusevljena jer mozes i dete da vidis kad god pozelis i rade ceo dan. Zove se Happy kids pa pogledaj na netu.

Ali nije Pinki nego Pionir :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nas malac je isao nekoliko meseci u Rodu i mi smo bili prezadovoljni! Stvarno sve pohvale za njih. Na 1 vaspitacicu ide 6 beba, a 2 grupe su zajedno, i vaspitacice su stvarno bas posvecene. Ako zelis neku blizu informaciju, tu sam :)

E zvala sam ih danas. Icicu ovih dana da pogledam. Malo mi je skupo ali videcu da li mozemo da se ukalkulisemo. Bas bih volela da ga tamo dam pa makar dok malo ne ojaca.

Koliko znam drzavni bi nam izasao oko 100 e. A dete bi bilo vazda bolesno. I morala bih stalno da idem na bolovanja sto bi rezultiralo dosta manju platu. Tako da sve ja to moram da preracunam i vidim da li cemo moci.

Do kad moraju deca da se uzmu iz jaslica?

Hvala puno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vrtic se nalazi na dve lokacije. Jaslice su kod hale pionir a za stariju decu u Mirockoj 1 kod Tasa.

Imas na sajtu cene. Krece se od 200 e i imas mogucnost da ti dete odvoze i dovoze kuci sto je jos dodatnih 50 e. Ja sam odusevljena jer mozes i dete da vidis kad god pozelis i rade ceo dan. Zove se Happy kids pa pogledaj na netu.

Ali nije Pinki nego Pionir :(

dup.... izvini sad lepo videh da si navela Pionir...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dup.... izvini sad lepo videh da si navela Pionir...

To se kaze: "Sto je babi milo to joj se i snilo" ;) . I ja sam prvo mislila da je Pinki i obradovala se ali...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nista od Rode! Moraju da se bebe ( jaslice ) uzmu do 16h sto meni ne znaci nista. Tek starije grupe mogu do 17h, a i to mi ne znaci jer ja radim min do 17h. Pa dok dodjem po dete to je najranije 17 i 30. Bice dana kada ce mm moci da ga uzme ranije tj. oko 14 ali imam problem dva dana u nedelji kad to nece moci jer i on radi po nekim smenama.

Jedino sto mi za sada deluje ok je vrtic Korak po korak. Planiram da ih posetim. Kod njih mogu deca da se uzmu do 18. Imaju i dvoriste i izvode bebe napolje.

A da. Bila sam u jednom drzavnom vrticu da vidim kako to tamo funkcionise i nemaju jasle. Nisam znala da nemaju svi drz. vrtici jasle. Eto toliko od mene. Kad odlucim sta cu i kako cu javljam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dup.... izvini sad lepo videh da si navela Pionir...

E a vidim danas na netu da ima u Pinkiju na drugom spratu neki vrtic. Zove se Druzionica mastaonica. Mada mislim da nemaju jasle :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage mame, trebaju mi bilo kakve informacije ... naime, zena koja nam je poslednjih 6 meseci cuvala bebca nam je danas otkazala, necu da ulazim u to koliko sam besna sto je to uradila po principu danas za sutra i dovela nas u bas nezgodan polozaj ali sta je tu je, sad moramo da se bacimo na hitno pronalazenje vrtica za malenog (ima godinu i po dana).

mi smo iz Mirijeva i trazicemo vrtic Zvezdari/Karaburmi, to bi nam bilo zgodno da bi mogli da ga odvezemo pre posla .... molim za bilo kakave informacije o vrticima, da li znate kakva je njihova popunjenost, vasa iskustva.... ja sam napravila spisak vrtica koji bi nam odgovarali po lokaciji i odmah ujutru se bacam na telefoniranje i svaki info je vise nego dobrodosao :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage mame, trebaju mi bilo kakve informacije ... naime, zena koja nam je poslednjih 6 meseci cuvala bebca nam je danas otkazala, necu da ulazim u to koliko sam besna sto je to uradila po principu danas za sutra i dovela nas u bas nezgodan polozaj ali sta je tu je, sad moramo da se bacimo na hitno pronalazenje vrtica za malenog (ima godinu i po dana).

mi smo iz Mirijeva i trazicemo vrtic Zvezdari/Karaburmi, to bi nam bilo zgodno da bi mogli da ga odvezemo pre posla .... molim za bilo kakave informacije o vrticima, da li znate kakva je njihova popunjenost, vasa iskustva.... ja sam napravila spisak vrtica koji bi nam odgovarali po lokaciji i odmah ujutru se bacam na telefoniranje i svaki info je vise nego dobrodosao :)

Draga Flojdica,javi se vrticu "Mastarije" na Zvezdari,mi smo isli tamo i nemaju princip "liste cekanja" ali se nemoj javljati u direkciju vec direktno u vrtic.Odmah ce ti reci ima li ili nema mesta.Saljem telefon na pp.

Pozdrav i srecnoooo :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Sandra, ubacila sam i njih na spisak pa cu sutra da zovem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam danas uplatila bebi za septembar Pametnica u Skojevskom naselju na obodu kosutnjaka, odusevila sam se kada sam otisla 220e a radi od 07-19 i radi i subotom, jedino sto uglavnom naglasis do kada najkasnije dolazis po dete da znaju...odlepila sam na vrtic i cula sam punoo pozitivnih iskustava..

Jaslice imaju od 6-8 beba na 1 pedijatrisku sestru i 1 vaspitacicu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam danas uplatila bebi za septembar Pametnica u Skojevskom naselju na obodu kosutnjaka, odusevila sam se kada sam otisla 220e a radi od 07-19 i radi i subotom, jedino sto uglavnom naglasis do kada najkasnije dolazis po dete da znaju...odlepila sam na vrtic i cula sam punoo pozitivnih iskustava..

Jaslice imaju od 6-8 beba na 1 pedijatrisku sestru i 1 vaspitacicu

Moj sin je isao u privatan vrtic i prosli smo kao bosi po trnju!!!!!!!!!!!!!!!Ali,to moze da se dogodi i u drzavnom.Tako su ih cesto presvlacili da mu je guza u par navrata bila do krvi ojedena,.......srecom,samo smo se 2 meseca tu zadzali,pa se upisali u drzavni i super je.

Ovom tvom vrticu je super radno vreme,ali je nama skrenuta paznja da nije normalno da malo dete (imao je 18 meseci)sedi u vrticu posle 15:30,previse je to za njih,zato gledaj da uskladis vreme.A subote izbegavaj.Znam da je nekada zbog posla nemoguce,ali.........ja radim i subotom i nedeljom,ali mm je slobodan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma ja radim do pola 5 a mm do 5 tako da nema sanse pre toga da izlazimo a moji i njegovi zive suvise daleko tako da je nama to jedina sansa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma ja radim do pola 5 a mm do 5 tako da nema sanse pre toga da izlazimo a moji i njegovi zive suvise daleko tako da je nama to jedina sansa

Znam,verujem ti da je situacija zajeb....Mi isto nemamo rodbine u blizini.Ali,ne brini sve to dodje na svoje.Neces da probas sa drzavnim vrticem?Njima je r.vreme,u principu,do 18h,s tim sto bebe ne mogu toliko da ostaju.Ja sam se lomila da stignem do 15:30 :( ,posle ti na roditeljskom bude neprijatno kad prozivaju roditelje sto su deca dugo u vrticu.Nikada necu da zaboravim mamu koja je bebu dovodila u 6,a dolazila u 16h po nju,kako su je isprozivali vaspitaci i pedij.sestra!A zena nije imala nikakvog izbora zbog posla.................u zemlju da propadnes....kao da ti to zelis svom detetu.Oni jesu u pravu,ali sta da radis kada nema ko da ti pripazi dete,pa makar i na 2 sata?!?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma kakav drzavni ovde su u ocajnom stanju, meni je to ok za vecu decu od 3g npr ali za bebe nikako, bila sam na razgovoru i ima 12 beba na 1 zenu to je strasno .. presvlace ih kad oni zele i to u odredjeno vreme i ja pitam a sta ako se ukaki u medjuvremenu ona mi kaze pa sta da radimo ne mozemo da postignemo...mada mislim da to varirira od vrtica do vrtica..razlika u ceni mi je 120e a za to ovamo bar imam pedijatra i mirnu savest pa sta da radim..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bih upisala u taj vrtic da imam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo vrtic u NOVOM SADU koji kosta 60.000 din mesecno pa ko voli nek izvoli http://www.andjeocuvar.com/vrtic.html

Lepo jeste ali mogla bih ovako nesto da priustim eventualno kad bih bila narodni poslanik ili pevaljka :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ljudi da se razumemo svi vrtici bi trebalo tako da izgledaju i kad onaj jad i beda od privatnih vrtica u mom kraju sa izuzetno "ljubaznim" vaspitacicama , koje su u fazonu "dete jede sto i ostala deca, dete se presvlaci kada i ostala deca, dete spava kada i ostala deca- alo breee pa jel ti jedes i ides u wc kad i ostali ljudi kozo jedna" , kosta 9000din onda ovakav vrtic i treba da kosta 600e pa ko ima treba i da plati. Mada zaista ne mislim da je uvek cena = kvalitet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lepo jeste ali mogla bih ovako nesto da priustim eventualno kad bih bila narodni poslanik ili pevaljka :lol:

:lol: :lol: :lol: Salu na stranu,jeste lepo na oko bar, ali mi obicni ljudi sa prosecnim platama ovo ne mozemo da priustimo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

JA BIH SVIMA PREPORUČILA DA ODU I POSETE VRTIĆ HAPPY KIDS. IMAJU DVA OBJEKTA JEDAN JE U MIROČKOJ 1, A DRUGI U LJUBOMIRA STOJANOVIĆA 4 NALAZE SE NA OPŠTINI PALILULA. LJUDI KOJI TAMO RADE POČEV OD VASPITAČICA, MEDICINSKIH SESTARA, PSIHOLOGA, DEFEKTOLOGA, POMOĆNOG OSOBLJA, VOZAČA....SU APSOLUTNI PROFESIONALCI. IMAJU PREBOGAT EDUKATIVNI PROGRAM, IZLETE, LETOVANJA, ZIMOVANJA, PRIREDBE....

MOJ SIN IDE I MI SMO PREZADOVOLJNI, A I SA CENOM SU VRLO KONKURENTNI.

KOJI IMA NEKO PITANJE SAMO IZVOITE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.