Privatna obdanista, preporuke, iskustva

odgovora

Objavljeno

Naspram nekih sto sam ja gledala to je puno para, ja sam se sad zainteresovala za Kockicu u Futogu i deluju mi kao dosta dobri, i cena je za celodnevni boravak 8000, medjutim to mi je zasad malo daleko ipak bi da mi bude malo blize posto tek sad krece, mi radimo i zivimo na Detelinari pa bi volela i da mi vrtic bude malo blize.

Ima jedan još bolji u Futogu, zove se Meda i oko 6000 je celodnevni boravak :) Imaš na staroj detelinari privatni vrtić, nalazi se u ulici iza marketa Rodić u Milenka Grčića, ne znam kako se zove, ali veoma lepo izgleda i čula sam dosta priča da je ok vrtić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nasala sam par vrtica pa cu sledece nedelje ici u obilazak ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jesi li ti nasla vrtic

Krećemo od sutra u Speak Up na poludnevni boravak, sa razlikom što će doručkovati kod kuće, a ne tamo. Videćemo kako će ići. Grupa je mala, što mi se sviđa. Njih devetoro. U to vreme kad će on biti imaju aktivnost na srpskom, aktivnost na engleskom i boravak u dvorištu. Sasvim dovoljno, što se mene tiče. Imaju nedeljne teme, tako da svako nedelje obrađuju nešto. No, o tom po tom.

Dosta su mlade vaspitačice, što ne znam koliko je baš dobro. Iskreno više bih volela da su žene u četrdesetim npr. koje verovatno imaju i decu kod kuće. Ove su mlade, ne znam koliko godina imaju, ali do 30 sigurno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nasala sam par vrtica pa cu sledece nedelje ici u obilazak ;)

Jesi obišla neke i koje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jesi obišla neke i koje?

Da na detelinari 3 vrtica, i sta znam nisu losi a nisam nesto bas odusevljena, kaze mm postavila sam visoke standarde :P

od koliko godina primaju decu u taj vrtic i koja je cena,i da li se dosta radi na engleskom, deluje mi da je to sasvim ok ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da na detelinari 3 vrtica, i sta znam nisu losi a nisam nesto bas odusevljena, kaze mm postavila sam visoke standarde :P

od koliko godina primaju decu u taj vrtic i koja je cena,i da li se dosta radi na engleskom, deluje mi da je to sasvim ok ;)

Pa ne znam koji su ti standardi. Moji su izgleda previsoki za sve. <_<

Speak up ima i jaslenu grupu, tako da mogu i deca od 11 meseci. A onda ide valjda mlađa grupa, od 2.5-3.5 godine i starija, od 3.5-4.5.

Koliko sam shvatila svaki dan imaju aktivnost na engleskom, ali ne znam da ti kažem detaljno šta rade i kako.

Cena poludnevnog je oko 12000din, a celodnevni oko 16000 ako se ne varam. Ne znam tačno.. Hiljadu gore dole.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima li neko da preporuči privatne jaslice na Vračaru?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima li neko da preporuči privatne jaslice na Vračaru?

Baby palace Andjela. On ti se nalazi u Kajmakcalanskoj i uslov je da dete hoda,a vi ste prohodali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Baby palace Andjela. On ti se nalazi u Kajmakcalanskoj i uslov je da dete hoda,a vi ste prohodali.

Hvala ti puno. Jel znaš možda i koja je cena kod njih?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala ti puno. Jel znaš možda i koja je cena kod njih?

Bili su 250 eura pre dva meseca.Imaju savrsene uslove.Nalaze se u prelepoj vili.Imas ih na netu pa pogledaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bili su 250 eura pre dva meseca.Imaju savrsene uslove.Nalaze se u prelepoj vili.Imas ih na netu pa pogledaj.

Hvala ti puno. Poslala sam im upit :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Molim vas za pomoc - vi ste mi jedina sansa da saznam koji privatni vrtic da izaberem za svoje dvogodisnje dete.

Cena je najmanje bitna, a njbotniji je kvalitet i lokacia - treba da bude na Novom Naselju.

Odgovor mi je potreban prilicno hitno, do kraja avgusta, da ne propustim upis, a da dete krene od septembra.

Mnogo, mnogo hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i sad tek vidim da sam u zurbi, prevelikoj, napravila gresku u kucanju naslova. Izvinjavam se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Molim vas za pomoc - vi ste mi jedina sansa da saznam koji privatni vrtic da izaberem za svoje dvogodisnje dete.

Cena je najmanje bitna, a njbotniji je kvalitet i lokacia - treba da bude na Novom Naselju.

Odgovor mi je potreban prilicno hitno, do kraja avgusta, da ne propustim upis, a da dete krene od septembra.

Mnogo, mnogo hvala!

ps. idealno je da bude na NN jer trenutno nemam automobil na raspolaganju, a ne bih da idem taxijem svakodnevno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Molim vas za pomoc - vi ste mi jedina sansa da saznam koji privatni vrtic da izaberem za svoje dvogodisnje dete.

Cena je najmanje bitna, a njbotniji je kvalitet i lokacia - treba da bude na Novom Naselju.

Odgovor mi je potreban prilicno hitno, do kraja avgusta, da ne propustim upis, a da dete krene od septembra.

Mnogo, mnogo hvala!

ps. idealno je da bude na NN jer trenutno nemam automobil na raspolaganju, a ne bih da idem taxijem svakodnevno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čula sam za jedan vrtić na NN, ali ne znam kako se zove, mogu se raspitati gde deca donose svoju hranu svaki dan i mogu da ostanu koliko god. Odn. ništa nije striktno određeno. Ako te zako nešto zanima, pitaću kako se zove i gde se nalazi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moze, naravno, svaka informacija mi je dragocena, brzo ce septembar.

Hvala!

moze i na pp, ako ovde ne sme da se pise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kakvi su drzavni vrtici u ns-u kad ste toliko zapeli za privatne? :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ishrana u novosadskim državnim vrtićima je poražavajuća. Grupe su pretrpane, mali kapaciteti i slično.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.