Da li se muškarci promene nakon "potpisivanja papira"?

odgovora

Objavljeno

Pa eto ako vec pitas tetke sta uraditi ja to gledam ovako: ako je mom partneru tj.sada muzu nesto jako bitno a ja sam indiferentna, uradicu to jer to njemu znaci, ne zbog naroda, ako je njemu nesto bitno a ja sam bas izrazito protiv toga jer mi se kosi s nekim nacelima, onda cemo fino da razgovaramo pa ako se volimo i postujemo jedno drugo naci cemo neko resenje kojim cemo oboje biti zadovoljni. U principu prosto ko pasulj ;):P:D

Će potpišem od reči do reči.

MimaS voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da potpisujem ili ne?On bi hteo,a ja se pravim luda :D

Ja sam se udala u crkvi zbog muza, jer ja i nisam neka vernica, ali njemu je bilo bitno, i posto mene realno nije doticalo, prosto ne smeta mi sto smo se vencali i u crkvi, ali mi ni ne znaci apsolutno nista, onda sam ispostovala njega i bilo nam je super zezanje, ismejali smo se ko blesavi u crkvi! :)

SuperStar voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne bih rekla da se promene nesto mnogo,vec da se samo opuste. Kod nas je i dalje veoma primetan taj "balkanski sindrom". A do promene u svakom sucaju dolazi kad dodje dete,veza ocvrsne i priorieti se menjaju.Ali,po mom misljenju,to je pozitivna promena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav devojcice :) Mene interesuje da li su se vasi muskarci promenili kada ste se vencali?Ja sam ubedjena da se mnogo vise opuste i da im je taj papir kao neka sigurnost.Kakva su vasa iskustva,iskreno?

Mi nismo dugo u braku, uskoro će nekih godinu dana (pre toga živeli zajedno 8 meseci i još plus se zabavljali nekih 8 meseci), a da li se moj dragi promenio- jeste, ali samo nabolje.... :wub:

Što ga više upoznajem sve ga više volim, a čini mi se da je situacija i obrnuta, oboje se prilagođavamo novim situacijama i promenama u životu (koje nas u još većoj meri tek čekaju!), učimo jedno o drugom i o našoj zajednici, i jako sam zadovoljna kako nama to ide. B)

A uopšten odgovor na tvoje pitanje iz naslova teme ne može se dati, svako može da iznese samo svoje lično iskustvo, svi su različiti.

nasha, Sackili i Kristina86 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znaš šta, legalno ti dođe skoro isto: ako ste 3 godine prijavljeni na istoj adresi, vanbračna zajednica se u svemu izjednačava sa brakom.

Ovo nije sasvim tačno, ne izjednačava se u pogledu naslednog prava. Dakle, vanbračni drugovi se ne nasleđuju međusobno, odnosno ne spadaju u krug zakonskih naslednika, eventualno u slučaju smrti jednog od vanbračnih drugova drugi može tražiti u parnici utvrđivanje svog dela zajedničke imovine, što uopšte nije jednostavan niti jeftin proces.

Dzo voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

moj muz poceo mnogo kasno da se menja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da potpisujem ili ne?On bi hteo,a ja se pravim luda :D

I ja se pitam.... :D

I ako smo 10 god. u vezi.....3 god. zivimo zajedno :rolleyes: dvoje dece...... :wub:

Moze li se jos nesto menjati ako potpisem? :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kiki @ ja sam resila da ne potpisujem nista :D Cemu taj papir?Sta vam je trebalo za prijavjivanje dece obzirom da niste bili vencani?

Kiki @ voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nista posebno...

Otici zajedno kod maticara da on napise papirce neko da on prihvata decu...i onda opstina i te zezancije....

SuperStar voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.