Vagina posle porodjaja

odgovora

Objavljeno

Nisam ja to na tvoj račun, nego: ako je ona koja nije imala odnose 'nevina', šta smo mi? Krive? :D

ahahahhah pa ako nas gledas iz profila "krive" smo :D hahahhaha

svejedno i bikica85 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I debele! :D

i deeeebeeeeeleeeeeee :D ahahahah i (ne znam za druge al' ja moram da se pohvalim) imam siiiiseeeeeee :D

blesava i *andjelcic* volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Situacija: porodila se sa Strahinjom. Bio je malko teži porođaj i vrlo malo sam se "cepnula" na dva najgora mesta. Jedan od tih je kod klikt...sa.

Dr::" trebalo bi da vam se ušije i na tom mestu jer je baš ružno za videti"

Ja:" Dr ali ja ne gledam svoju gospođu, nije mi bitno kako izgleda dokle god obavlja svoju funkciju"

Dr: onako malo zatečen mojim odgovorom krenuo da me ubeđuje da bi trebalo da se ušije pa sam mu objasnila da sam se šalila a da on samo nastavi da radi svoj posao a ja ću se snaći sa bolom.

Elem, briga me i da je posle porođaja i 10 broja veća nego što je bila bitno mi je da je ona zdrava i ćaooo ;) ali naravno gospođa je sačinjena od mišića tako da su moguće vrlo male promene nakon porođaja ali skoro pa beznačajne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Situacija: porodila se sa Strahinjom. Bio je malko teži porođaj i vrlo malo sam se "cepnula" na dva najgora mesta. Jedan od tih je kod klikt...sa.

Dr::" trebalo bi da vam se ušije i na tom mestu jer je baš ružno za videti"

Ja:" Dr ali ja ne gledam svoju gospođu, nije mi bitno kako izgleda dokle god obavlja svoju funkciju"

Dr: onako malo zatečen mojim odgovorom krenuo da me ubeđuje da bi trebalo da se ušije pa sam mu objasnila da sam se šalila a da on samo nastavi da radi svoj posao a ja ću se snaći sa bolom.

Elem, briga me i da je posle porođaja i 10 broja veća nego što je bila bitno mi je da je ona zdrava i ćaooo ;) ali naravno gospođa je sačinjena od mišića tako da su moguće vrlo male promene nakon porođaja ali skoro pa beznačajne.

Anči :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imamo novu temu,ko zeli neka svrne :D

bebac.com/forum/index.php?app=forums&module=post&section=post&do=new_post&f=81

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ima onaj megaprosti vic: zasto muskarci vole velike grudi i tesnu pi*u? zato sto imaju velika usta i mali penis. izvinjavam se, ali mi se uklapalo u temu.

da doprinesem, ali stvarno, temi: mm i jsa imamo utisak da je sve ok s mojim telom. :) seks nam je super. ne primecujem razliku, osim sto mi je libido uglavnom na niskim granama jer sam hronicno umorna. tako da, super je kad ga ima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Od početka imam jednu nedoumicu u vezi sa ovom temom -- SuperStar, jesi li baš mislila na vaginu ili možda na vulvu? Pošto ne znam kako bi muškarci uopšte znali kako vagina iznutra izgleda. Je l' možda trebalo da pričamo o eventualnim promenama na vulvi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Od početka imam jednu nedoumicu u vezi sa ovom temom -- SuperStar, jesi li baš mislila na vaginu ili možda na vulvu? Pošto ne znam kako bi muškarci uopšte znali kako vagina iznutra izgleda. Je l' možda trebalo da pričamo o eventualnim promenama na vulvi?

Mozda ne znaju kako izgleda ali znaju kakav im osecaj pruza :D Moje skromno misljenje je da o svemu kompletno treba da pricamo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A smesno mi je sto na ovoj temi sve pisemo u nekom polustidnom tonu, kao da nismo stosta radile sa tom gospojom o kojoj ovde diskutujemo :D

Megi. voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj muz je bio prisutan na oba moja porodjaja,i naravno sve je posmatrao (pri prvom su me samo on i babica poradjali)i iscepali smo se od smeha,jer je njegov komentar bio da mu u trenutku kad beba izlazi "gospodja" izgleda kao neka PODVODNA BILJKA koja se otvori i potom zatvori i skupi kao da nista nije bilo kad beba izadje.Ja nisam pukla,nisam secena,imala sam srece."Ona"izgleda isto kao i pre i moj muz kaze da ne oseca nikakvu razliku u odnosu na ranije.Citala sam negde da je prvi sex nakon porodjaja bolan kao da se opet gubi nevinost,pa sam se naplasila,ali se (u mom slucaju)to ispostavilo netacno.

Kristina86 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bikice oni ga pustili da ide dole i gleda??

Doduše kod mene na porođaju dva lekara i jedna babica, moj je sedeo meni kod glave.

Posle mu uvalili Anu, a on sa sve njom gleda kako me ušivaju. Doktorke ga terale da ne gleda :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj, ja mom neću dati da gleda dole, bolje nek mi bude kod glave. Baš ne mora da vidi ušivanje. :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bikice oni ga pustili da ide dole i gleda??

Doduše kod mene na porođaju dva lekara i jedna babica, moj je sedeo meni kod glave.

Posle mu uvalili Anu, a on sa sve njom gleda kako me ušivaju. Doktorke ga terale da ne gleda :lol:

Da,da sve je imao "live" da vidi.Nismo ni mi znali da ce tako biti,prvi porodjaj,ja mislila bice mi kod glave,da me drzi za ruku i tako to,kad ono-jok!On i babica me porodili,ja sam vise bila skoncentrisana na njega nego na babicu,dugo je trajalo,a on se posle hvalio kako je postao profi za porodjaje :D Na drugom porodjaju su bili moj doktor i babica,tako da tu nije imao posla :),imala sam epidural i islo je brzo,a on je opet sve video jer je vec znao od prosli put i nije mu strasno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juuuuu moj nije bio na porodjaju,ni na jednom a nece ni sad,koji ce mi,samo ce da mi smeta,dovoljne su mi babice i doktori koji te ceprkaju dole svakih sat vremena. a sto se tice vagine,ova beba ce da izleti bez problema,jer se moja bas rasirila :D i sad pred pred porodjaj jedno mesec dana ima jos dodatno da je sirim da me ne bi sekli dole,da bebina glava lakse izadje i da se ne bih pocepala :D

nasha voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Od početka imam jednu nedoumicu u vezi sa ovom temom -- SuperStar, jesi li baš mislila na vaginu ili možda na vulvu? Pošto ne znam kako bi muškarci uopšte znali kako vagina iznutra izgleda. Je l' možda trebalo da pričamo o eventualnim promenama na vulvi?

Sto se mene tice nisam mislila na to kako izgleda spolja,da li ima oziljak ili ne,nego da li je sira iznutra,da l' nece da bude sex ko u teglu (izvinjavam se na izrazu)... :)

bikica85 i Fox volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanja bre,kako ces da je siris :D ?

bikica85 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanja bre,kako ces da je siris :D ?

Pa lepo,kao sto to babice rade dok se poradjas samo neznije i lepse i postepeno,pogotovo ako to bude radio moj dragi :D to se radi mesec dana pred porodjaj. U to spada i masiranje medjice(postoji naziv za te "vezbe" ali sam zaboravila kako se zove :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i deeeebeeeeeleeeeeee :D ahahahah i (ne znam za druge al' ja moram da se pohvalim) imam siiiiseeeeeee :D

Situacija: porodila se sa Strahinjom. Bio je malko teži porođaj i vrlo malo sam se "cepnula" na dva najgora mesta. Jedan od tih je kod klikt...sa.

Dr::" trebalo bi da vam se ušije i na tom mestu jer je baš ružno za videti"

Ja:" Dr ali ja ne gledam svoju gospođu, nije mi bitno kako izgleda dokle god obavlja svoju funkciju"

Dr: onako malo zatečen mojim odgovorom krenuo da me ubeđuje da bi trebalo da se ušije pa sam mu objasnila da sam se šalila a da on samo nastavi da radi svoj posao a ja ću se snaći sa bolom.

Elem, briga me i da je posle porođaja i 10 broja veća nego što je bila bitno mi je da je ona zdrava i ćaooo ;) ali naravno gospođa je sačinjena od mišića tako da su moguće vrlo male promene nakon porođaja ali skoro pa beznačajne.

Ana carica si! :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da l' nece da bude sex ko u teglu (izvinjavam se na izrazu)... :)

ahaha, koji si ti car :D

SuperStar voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahhahaa, e zene slatko ste me nasmejale! SuperStar svaka cast na temama! :)

Posle dva porodjaja muz kaze da ne primecuje razliku "dole", a sex je mnogooo bolji (ali mislim da je to u nasem slucaju zato sto sam ja opustenija i dobila sam na samopouzdanju). Ukoro cemo videti kakva je situacija posle treceg. ;)

SuperStar voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas sam se ismejala, tema je ekstra!!! :D

Evo da se i ja pridruzim sa mojim iskustvom, mm kaze da se oseti malo razlika, ali nam je sex mnogoooo bolji. Ne znam kako ali moji seksualni stavovi i vidici su se dosta prosirili kao i "gospodja", ipak sve to ide iz glave. A ja sam radila Kegelove vezbice, i nemam problem sa mokracom (moje drugarice cim rade trbusnjake piskaju), tako da valjda pomaze, radim ih i sad.

A sad u dr trudnoci, vagina mi je katastrofa, sve vene iskocile troduplo je veca! (mislim na usnice i spoljni deo) tako da nista od seksa :(

SuperStar i nasha volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ih pa sta ako je veca mozes da se sexas kako hoces :D i naglavacke hehehehe :D jedino sto meni smeta je kad treba da idem u wc pa osecam kao neki pritisak kao da ce sve iznutra vani,ali posto i beba vrsi pritisak to je sasvim normalno. Ja sa slucajnim pish u gace nemam problema,i dalje mogu da trpim bezgranicno a da se ne upiskim. Jedino mi je bio problem u pocetku ove trece trudnoce dok sam povracala,jer su nagoni za povracanjem bili toliko jaki da sam uvek morala malcice da se upiskim :D

A ja ne smem da radim te kegelove vezbe,zabranio mi muz, obavezno se tad napalim,pa jurim muza po kuci. Hormoni sta cete :D

nasha i Smey volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Buvie,ti jos malo,pa ces i drugo iskustvo :) Ma nema veze kako izgleda ako vrsi pos'o.Meni je muski polni organ smesan sam po sebi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Superstar i meni je smesan,jednom sam ga zagledala detaljno sve :D ,da ne zalazim u detalje,mm me gleda sta to radim,a ja mu kazem da ga ispitujem tj. igram se,a on se smeje i kaze da nisam normalna,ja njemu kazem : "cuti tu, to je samo moje imam prava da ga gledam i da se igram kako hocu" :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.