Вртићи и јаслице на Врачару, искуства

odgovora

Objavljeno

Каква су ваша искуства са уписом, и иначе искуства са вртићима и јаслицама на Врачару?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Е, па, овако овако стоје ствари. Јуче сам отишла у вртић 'Гуливер' на Врачару. Тамо на 'обавештењу за родитеље' пише да су ове године у конкурсу укупно 3 вртића - од 15 - и у та 3 примају по 6-7 деце. Што се јаслица тиче, у конкурсу су 7-8, и тамо примају много више, од 39-55 деце. Шта се онда дешава са осталом децом која живе на Врачару? Где ће она бити уписана? На Вождовцу, Звездари, или да пробамо са Калуђерицом? На годишњем нивоу, у Србији нестане град величине око 30,000 људи, наталитет негативан, да горе не знам да ли може да буде, и опет, људи који имају децу, немају никаквих услова, о финансијским да и не причамо, да их одгаје, школују, усмере. Ово је СРАМОТА невиђена.

Sackili voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Molim vas, ima li iko cije dete ide u jaslice na Vracaru? Treba da konkurisemo, a ne znam koje jaslice da odaberem. Cula sam pozitivne komentare za "Micu i Acima", a za ostale ne znam apsolutno nista. Jaslice, ne vrtic, ima razlike :)

Hvala svima :) 

Btw, posto ocekujem odbijenicu, trebaju mi i komentari za privatne jaslice, do 2 km od Hrama sv. Save :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage mame,

molim vas za iskustva sa jaslicama na Vračaru. Upisujemo dete ove godine (2019) u jasle. Najbliži objekti su nam Palčić (Vukice Mitrovic), Maza (Petrogradska) i Mića i Aćim.

Svako iskustvo nam je dragoceno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.