Strahovi (anksioznost I panicni napadi) u trudnoci

odgovora

Objavljeno

Evo i mene, tri dana ne mogu iz kreveta da ustanem.Vrti mi se, zuji u usima, i potpuno sam malaksala.Vise se osecam bolesna nego trudna...Inace anksioznost me posecuje, a ja se ponadala otici ce...Kako ste vi?

Ivanica85 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nikako draga albatros, nikada gore, stalno neki strah je prisutan, sačuvaj Bože, samo bi da legnem i prespavam :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eh kako bih ja volela da me nema...Bas losi dani, meseci, godine...a tu ni lekovi ne bi pomogli...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemoj tako albatros...Nisi jedina i meni je danima mnogo lose,verovatno zbog vremena.Znas i sama da koliko god da strasno izgleda,uvek prodje bez posledica i tako u krug...Drzi se

Ivanica85 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eh kako bih ja volela da me nema...Bas losi dani, meseci, godine...a tu ni lekovi ne bi pomogli...

U pravu je SuperStar, i ja sam danima takva, i mislim da nema izlaza, da je kraj, i da ne mogu više, ali ko zna koliko sam takvih epizoda imala u životu i uvek je prolazilo bez posledica...drži se

Mejja voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eh kako bih ja volela da me nema...Bas losi dani, meseci, godine...a tu ni lekovi ne bi pomogli...

Nemoj tako da govoris. Misli na cerkicu, budi pozitivna zbog nje. Meni je moja cerkica bensedin. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Albatrose, kako si?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene nagovaraju da idem kod neke baba-vange :blink: Sta mislite o tome?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene nagovaraju da idem kod neke baba-vange :blink: Sta mislite o tome?

A što?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da mi "baje od strahova" u 21. veku :blink: Veruje li iko u to?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

misliš da ti saliva stravu :lol: kod mene u selu se to tako zove :D baB nešto topi olovo pa ga naglo hladi pa onda kao vidi u tom olovu od čega je strah :lol:

Idi, urnebesno je zabavno, a možda bude i nekog placeba ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad bih bar verovala,mozda bi i pomoglo...Bas sm smorena,da l' je dotle doslo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zenske, kako ste danas? Mene bas nesto uhvatilo, neka nervoza cijeli dan, bolovi u nogama, bas sam bezveze, a sad me uhvatio strah dali je sve sa bebom u redu, trebam u ponedeljak kod dr, ako Bog da, sve bila na odmoru pa nisam mogla prije. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zenske, kako ste danas? Mene bas nesto uhvatilo, neka nervoza cijeli dan, bolovi u nogama, bas sam bezveze, a sad me uhvatio strah dali je sve sa bebom u redu, trebam u ponedeljak kod dr, ako Bog da, sve bila na odmoru pa nisam mogla prije. :(

I ja sam danas bas grozno, od kada sam ustala jutros neki strah, uznemirenost, glupe misli....bas bezveze skroz... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam danas bas grozno, od kada sam ustala jutros neki strah, uznemirenost, glupe misli....bas bezveze skroz... :(

Bas mi je zao sto se i tako osecas, mozda je neka i promena vremena u pitanju, sta znam. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas mi je zao sto se i tako osecas, mozda je neka i promena vremena u pitanju, sta znam. :(

Grozno Mejja, ne znam sta je, ali je dosadilo više.... :(

Kako se ti boriš?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Grozno Mejja, ne znam sta je, ali je dosadilo više.... :(

Kako se ti boriš?

Meni je bas dobro bilo nekoliko meseci, ali ne znam sta mi je od jutros. A ti, jesi li pila sta od lijekova?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pila sam pre trudnoce, pa onda prestala. Moja doktorka je upoznata sa mojim stanjem, jos pre trudnoce, i rekla mi je da smem da pijem 1/4 Rivotrila u trudnoci, jos ga nisam popila, sve kao odlažem, a samo se mučim, grozno, prvih 20-ak nedelja trudnoce nisam imala problema, tek od 5-og meseca mi se javila anksioznost.

Da li si ti pila šta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pila sam pre trudnoce, pa onda prestala. Moja doktorka je upoznata sa mojim stanjem, jos pre trudnoce, i rekla mi je da smem da pijem 1/4 Rivotrila u trudnoci, jos ga nisam popila, sve kao odlažem, a samo se mučim, grozno, prvih 20-ak nedelja trudnoce nisam imala problema, tek od 5-og meseca mi se javila anksioznost.

Da li si ti pila šta?

NIsam, ja sam se u prvoj trudnoci osecala super, imalo bi straha ali ne bas u punoj meri. A nadam se da ga ni sada nece biti, makar ne jakog inteziteta. :) Zasto ne pijes ti je dr rekla da mozes, ja sam citala da je puno zena pilo bas Rivotril i rodile su zdrave i normalne bebice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam čitala, i imam i njenu podršku, i znam da nisam jedina, nisam ga nikada pila, pa se kao bojim, mada mislim da mi je bolje da pijem, bar sada malo pred kraj trudnoce :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako si več pregurala jednu trudnoću bez strahova, i ovu ćes sigurno, samo neka ti to bude u glavi da kada je moglo prvi put, moći će i sada :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam čitala, i imam i njenu podršku, i znam da nisam jedina, nisam ga nikada pila, pa se kao bojim, mada mislim da mi je bolje da pijem, bar sada malo pred kraj trudnoce :(

Mene je kod tableta strah bilo uvijek od nuspojava, pa izbegavam da ih pijem. :) Pa da, sad ti je drugacije, jer je beba formirana, nema straha kao na pocetku da li moze da joj skode tablete nesto.

Ivanica85 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako si več pregurala jednu trudnoću bez strahova, i ovu ćes sigurno, samo neka ti to bude u glavi da kada je moglo prvi put, moći će i sada :)

To me i tesi da nastavim dalje. :)

Ivanica85 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene je kod tableta strah bilo uvijek od nuspojava, pa izbegavam da ih pijem. :) Pa da, sad ti je drugacije, jer je beba formirana, nema straha kao na pocetku da li moze da joj skode tablete nesto.

Tako i ja razmisljam, zato mi je i rekla da ne postoji nikakva bojazan za bebu, jer je već veliki dečko, od preko 2kg :)

Mejja voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tako i ja razmisljam, zato mi je i rekla da ne postoji nikakva bojazan za bebu, jer je već veliki dečko, od preko 2kg :)

Pravi momak, bucko mamin. :) Ako mislis da ce ti biti bolje popij, ako vidis da ti nesto ne odgovaraju, posavetuj se sa dr da ti ih promijeni.

Ivanica85 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.