Strahovi (anksioznost I panicni napadi) u trudnoci

odgovora

Objavljeno

Ma procice to super :) Mejja,kad ces ti jos jednu bebicu :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma procice to super :) Mejja,kad ces ti jos jednu bebicu :P

Nesto ne znam jos, imam jos 8 ispita do kraja, pa cu posle da razmisljam. :P Ponekad bih volela da imam jos bebica puno, a ponekad me uhvati strah i mislim da nisam spremna jos. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma to se i ne planira,ja da sam cekala da budem spremna,nikad se ne bih odlucila za to :) Bilo je neplanirano,videcu kako ce da ispadne :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma to se i ne planira,ja da sam cekala da budem spremna,nikad se ne bih odlucila za to :) Bilo je neplanirano,videcu kako ce da ispadne :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moram da priznam da mi je losije posle onog pn od pre nekoliko dana :( Preplavi me neki neizdrziv strah i po celi dan sam napeta...Izbegavam da izlazim iz kuce,sve me nervira...A bilo mi je tako dobro :( Bas sam bzvz...Pomagajte

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma to se i ne planira,ja da sam cekala da budem spremna,nikad se ne bih odlucila za to :) Bilo je neplanirano,videcu kako ce da ispadne :D

Upravo tako. :) Bice onako kako Bog dragi hoce, druge nema. A bice dobro, u to ne sumnjaj slobodno, beba ce ti zauzeti svu mogucu ljubav koju posedujes, to ne moze da se opise rijecima, jedino srcem ces osetiti koliko ces je samo voleti. :)

SuperStar i Ivanica85 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moram da priznam da mi je losije posle onog pn od pre nekoliko dana :( Preplavi me neki neizdrziv strah i po celi dan sam napeta...Izbegavam da izlazim iz kuce,sve me nervira...A bilo mi je tako dobro :( Bas sam bzvz...Pomagajte

Ne obaziri se na njega, znam da samo mislis da te ne zadesi opet. Ako ti se ne izlazi, ti namerno izadji i videt ce sda si jaca od bilo kakvpg panicnog kao i od samog straha. Popij caj od maticnjaka jer mislim da njega smijes u trudnoci. Bice dobro draga, misli na bebicu malu kako cete da uzivate u ljubavi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve me stize,treba da se preselim kod verenika,sestra pravi veridbu,onaj napad...Pokusavam da se smirujem zbog bebe,pijem maticnjak,izlazim na silu ali nisam opustena i samo mi je jos gore...a bilo mi je tako lepo...to me najvise nervira :@

Bezi ti sa ove teme da te ne uvucemo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve me stize,treba da se preselim kod verenika,sestra pravi veridbu,onaj napad...Pokusavam da se smirujem zbog bebe,pijem maticnjak,izlazim na silu ali nisam opustena i samo mi je jos gore...a bilo mi je tako lepo...to me najvise nervira :@

Bezi ti sa ove teme da te ne uvucemo!

Znam u potpunosti kako ti je. :( Imas dobru knjigu koju mozes skinuti sa neta Joe Barry~ Zbogom panicni, tako se zove knjiga,. I znaj da bebi ne moze da naskodi tvoj strah i panicni kad te zadesi, nemoj brinuti zbog toga, javljaj kako si.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala za knjigu,jedva cekam da citam,to mi treba :* Treba mi nesto da mi vrati veru da nista ne moze da mi se desi,a ni bebi...Nadam se da se javljam sa lepim vestima :)

Mejja voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

SuperStar,samo smireno i polako,za bebu ne brini,sigurna je,misli na nju i kako ce da izgleda kad se rodi i kako ces da je grlis i ljubis i mazis kad izadje. :) Ljubim te

Ivanica85 i SuperStar volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sstar razumew te skroz. Mi bili na kontrolu i vakcinu i dok smo cekali mene spucao panicni, a popila sam bromazepam od 1,5 pre nego sto smo posli. Zagusljivo, guzva, deca placu, uf... Htela sam da pobegnem. Dokle vise?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sstar razumew te skroz. Mi bili na kontrolu i vakcinu i dok smo cekali mene spucao panicni, a popila sam bromazepam od 1,5 pre nego sto smo posli. Zagusljivo, guzva, deca placu, uf... Htela sam da pobegnem. Dokle vise?!

Znaci isti djavo pili lekice ili ne...Skini ovu knjigu sto je rekla Mejja,ja je uveliko citam i pokusavam da primenim sve sto pise,a bas je lepo napisano...Ja umirem sto puta dok cekam da vadim krv i nikad se nista ne desi,najgori je bio ovaj poslednji kad mi je utrnula ruka,usna i zubi ali opet nisam umrla....Ne znam kako nam to ne dopire do mozga,valjda zbog silnih telesnih senzacija...Jako je tesko :( Je l' ti bar pomaze mm?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Isto se meni i to desavalo kad bih vodila bebu u bolnicu, panicni bi me uhvatio. :( Koliko smo samo puta dozivele panicni i nista nam nije bilo, nismo umrle, tu smo jos, ne damo se. :) To su samo senzacije koje nisu realne, imate u onoj knjizi sve lijepo objasnjeno. Panicni ne moze da nasteti nasem tijelu ni malo, ma koliko mi mislili da prezivljavamo infarkt, nije tako. Drzite se drage moje,bice dobro, ako Bog da.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mejja,je l' si ti sada dobro?Kako guras sa bebom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro sam hvala Bogu sad, kriza velika je prosla. Sa bebicom super, mazimo se, volimo, ljubimo, grlimo. Bilo je tesko posle porodjaja, ali proslo je, uzivamo u ljubavi trenutno ja i ona, vece radosti nema, videt ces. :wub:

SuperStar voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje,

smatram da je panika sastavni deo života :)

U današnjim brzim vremenima važno je da naučimo da živomo sa njom i sa ostalim negodama koje nam život donosi.

Homeopatija čini tu borbu lakšom, evo vam jedan interesantan blog o homeopatiji i trudnoći, meni je homeopatija mnogo pomogla.

http://www.homeopata...d.com/apps/blog

Ivanica85 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivanice svadba,svadba,svadba...jupiiiiiiiiii :*

Preživeh ja i to, i to superrr, nije bilo straha, anksioznosti, crnih misli, prosto sam samu sebe iznenadila.

Sada jedino imam problem sto lošije spavam nego pre, nekako nikako da se naspavam, kao da sam stalno napeta. Kako vi drage moje paničarke spavate?

paper_moon i SuperStar volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moram da priznam da mi je losije posle onog pn od pre nekoliko dana :( Preplavi me neki neizdrziv strah i po celi dan sam napeta...Izbegavam da izlazim iz kuce,sve me nervira...A bilo mi je tako dobro :( Bas sam bzvz...Pomagajte

Znam draga kako je to, i meni kada je loše jedan dan, loše mi je i narednih 5, jer imam strah da će mi se ponoviti loše stanje, sada polako pokušavam da se otrgnem od tih misli, i da ne mislim kako će biti sutra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj Ivanice,bas mi je drago! Uzmi i ti ovu knjigu sa neta sto je predlozila Mejja,stvarno je super,a ti si laksi slucaj,tako da ce da prodje kao rukom odneseno :)

Ja ne spavam nikako.Ne mogu da zaspim do 2-3,pa se budim da piskim i ustajem u 11,a beba zuza li zuza :D Tako je kod mene...I dalje pijem maticnjak :)

Ivanica85 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage mame i trudnice, da li vremenske promene uticu na vasu psihu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na moju psihu sve utice :D Ako pitas kako sam danas,sve sam santrljiva (ako me razumes :D ) Pokusavam da primenim one savete iz knjige i bas je tesko ali pretpostavljam da je to jedino resenje -_- Kako si ti?

Ivanica85 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivanice, cestitam!!! Puno mi je drago sto je sve bilo kako treba! Bravo, carice!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I od mene sve cestitke sto je sve proslo kako treba. :) Bas mi je drago,vidis da mozes da ne mislis na strah kad covek skrene paznju na nesto drugo. :)

SuperStar, kako ti se svidja knjiga, dokle si? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.