Peruvian Maca

odgovora

Objavljeno

ima li neko da je probao i da je urodilo plodom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

moja rodjaka je prosledila drugaricama svoju teglu i za sada su 3 od 3 uspele . Ne znam dal je ona ili tegla ili maka ali vredi probati. ja sam danas kupila u biospajzu jer tamo imaju u prahu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jos jedno pitanje, znam da sam dosdana, kako se uzima, tj koristi , izela bih je i bas u prahi ako ima kod nas da nadjem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U biospajzu ima kutija od 150 grama uzima se od 2-5 grama dnevno ( ravna kafena je 2 grama) Pomesati sa jogurtom sokom ilio posuti kao zacin po hrani. Ja sam izabrala za kombinaciju sa jogurtom i bas je ukusno

Iwka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala ti puno! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas sam bila kod ginekologa i rekla mi je da imam policisticne jajnike... Dala mi je neke tablete da pijem da bi izazvala menstruaciju jer mi kasni pa da idem na kontrolu hormona... Zanima me iskustvo devojaka koje su pile Macu ja bi ih narucila jer su na biljnoj bazi ... Help smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U biospajzu ima kutija od 150 grama uzima se od 2-5 grama dnevno ( ravna kafena je 2 grama) Pomesati sa jogurtom sokom ilio posuti kao zacin po hrani. Ja sam izabrala za kombinaciju sa jogurtom i bas je ukusno

A koliko si platila to? Ja sve kao da uzmem i nikako..

Štrumpfetice, ja nisam koristila ovaj preparat, tek treba. E sad, imaš i čaj macina trava, ali to nije isto, ali je i on za plodnost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam narucila peruvian maca tablete i danas su mi stigle, pa vam svakako javljam ako bude nekih promena :) cula sam sve najbolje o njima pa da probam valjda ce pomoci :unsure:

Sackili i .Naja. volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kutija praha od 150 gr je 2800 cini mi se

.Naja. voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam koristila bas te sto je Naja u linku postavila :) pila sam maksimalnu dozu koja je u kutiji prepisana i jedino sto sam mogla da osetim je zaista povecanje zelje za ixicima :P narocito kod mm (i on je pio ali malo manju dozu) svaku noc se budio spreman za akciju ;) E sad, da li su i one doprinele ili se potrefilo ali ja zatrudneh pre nego sto smo popili celu kutiju :)

Sad sam ih opet pre nekih godinu dana pila, ali od drugog proizvodjaca, jeftinije su od ove iz linka, ali nista se nije desilo, pa cak ni taj porast libida :huh:

Iste te jeftinije je koristio koleginicin muz koji je imao srednje los spermogram kad su usli u program VTO. Dr je rekao da on slobodno moze da ih pije ali ona ne, u tom trenutku ne, kako ne bi uzburkala hormone. Dr je bio zaprepascen koliko je maka podigla kvalitet spermatozoida da je rekao da ce od sad svim parovima da preporucuje. Ovo sam, naravno, cula od koleginice a ne od tog dr ;)

Mozda bih mogla opet da ih narucim, ali samo ove lila :P

Ada29 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav! Jel neko skoro koristio ove tablete? Jel deluju? Kakva su iskustva? Ja bih kupila za supruga i sebe :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jgf jghfjhgk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.