Kako ste odabrali bebisiterku?

odgovora

Objavljeno

Zato te i pitam, nama odgovara neko iz KG, nije bas blizu da se putuje.

A, da, ja sam nesto mislila da si iz Bgd. Onda definitivno ova zena nije resenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A, da, ja sam nesto mislila da si iz Bgd. Onda definitivno ova zena nije resenje.

Pa i meni mozak kasno proradio, tek kad sam pricala mm, a pita on A GDE ZIVI?

Hvala ti u svakom slucaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa i meni mozak kasno proradio, tek kad sam pricala mm, a pita on A GDE ZIVI?

Hvala ti u svakom slucaju.

Nema na cemu, zao mi je sto nisam uspela vise da uradim. I srecno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi imamo bebisiterku :rolleyes: i to kakvu, jos ne znam da li je mm po lepoti birao, ali ustanovicemo.

Salu na stranu, ona je divna devojka, tako se ophodi prema Daci da se i ja raznezim kad ih vidim skupa, jako je strpljiva i sto je meni bitno , nije popustljiva, a to mu u ovom periodu treba, jer polako formira svoje navike.

Nema obavezu nista drugo da radi, osim da cuva njega, ali jutros dok sam ja bila u kupatilu, ona je izvadila ves iz masine i rasirila, spakavola sudove za pranje i skuvala nam po caj :rolleyes: Divno bice, samo da je odviknemo od tog rada jer nema potrebe.

Kako sam se nadala-super sam se udala :lol:

Sada se osecam kao invalid sto ne mogu da podignem, kupam i sve ostalo, ali i dalje mozemo da se mazimo na krevetu ili podu, igramo se , a nasa divna Daja nam maksimalno pomaze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi imamo bebisiterku :rolleyes: i to kakvu, jos ne znam da li je mm po lepoti birao, ali ustanovicemo.

Salu na stranu, ona je divna devojka, tako se ophodi prema Daci da se i ja raznezim kad ih vidim skupa, jako je strpljiva i sto je meni bitno , nije popustljiva, a to mu u ovom periodu treba, jer polako formira svoje navike.

Nema obavezu nista drugo da radi, osim da cuva njega, ali jutros dok sam ja bila u kupatilu, ona je izvadila ves iz masine i rasirila, spakavola sudove za pranje i skuvala nam po caj :rolleyes: Divno bice, samo da je odviknemo od tog rada jer nema potrebe.

Kako sam se nadala-super sam se udala :lol:

Sada se osecam kao invalid sto ne mogu da podignem, kupam i sve ostalo, ali i dalje mozemo da se mazimo na krevetu ili podu, igramo se , a nasa divna Daja nam maksimalno pomaze.

Nemas predstavu koliko mi je drago sto si nasla nekog takvog!!! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage mame,

ukoliko je nekome potrebna osoba za cuvanje dece na teritoriji Beograda moze da se javi meni :)

Ja sam apsolventkinja logopedije iz Lazarevca i trenutno trazim posao na teritoriji Beograda.

Imam 7 godina iskustva. Takodje sam cuvala i male bebe, tek rodjene.

Radila bih 8-10h dnevno, 5 dana u nedelji. Nepusac sam.

Necu napisati da sam odgovorna, posvecena, volim decu i tako dalje jer se to valjda podrazumeva, a i nije u redu da sama sebe hvalim :)

Srdacan pozdrav za sve :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ne bih pristala za cenu ispod 30000.

Mislim da to nije mnogo, jer stvarno znam sta radim i cenim svoj rad. Naravno, sve bi se dogovorile jer je bitno da li bih radila jos nesto pored cuvanja deteta, koliko dece bih cuvala i jos neke sitnice.

A i ako bih radila u Bg morala bih da se preselim tu jer bih zelela da porodici kod koje radim budem blize tako da je ta cena minimum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ne bih pristala za cenu ispod 30000.

Mislim da to nije mnogo, jer stvarno znam sta radim i cenim svoj rad. Naravno, sve bi se dogovorile jer je bitno da li bih radila jos nesto pored cuvanja deteta, koliko dece bih cuvala i jos neke sitnice.

A i ako bih radila u Bg morala bih da se preselim tu jer bih zelela da porodici kod koje radim budem blize tako da je ta cena minimum.

Koleginice, ako cujem da neko trazi bebisiterku, a raspitacu se jer sam i ja to radila (radila bih i sada da ima ko moju decu da cuva), javicu ti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E super, hvala puuuuno :)

Ja trazim vec mesec dana, javljaju mi se ljudi iz Belih voda, Galenike, a meni je sve to mnogo daleko.

Bila sam na razgovorima i u nekim agencijama ali one deru. U jednoj je provizija mesecno 50%, u drugoj 20%- katastrofa :/

Al sad sam prosirila vest na vise mesta, pa valjda nesto bude od toga ;)

Hvala puno jos jednom :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E super, hvala puuuuno :)

Ja trazim vec mesec dana, javljaju mi se ljudi iz Belih voda, Galenike, a meni je sve to mnogo daleko.

Bila sam na razgovorima i u nekim agencijama ali one deru. U jednoj je provizija mesecno 50%, u drugoj 20%- katastrofa :/

Al sad sam prosirila vest na vise mesta, pa valjda nesto bude od toga ;)

Hvala puno jos jednom :D

Dobro bi bilo i da odes do Defektoloskog i tamo okacis na ogalsnu tablu, ko zna, mozda se i tu neko nadje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma oni bi odmah skinuli oglas.

Imam koleginice koje su to isto radile i sefica sluzbe bi skinula istog trenutka... To nije opcija :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma oni bi odmah skinuli oglas.

Imam koleginice koje su to isto radile i sefica sluzbe bi skinula istog trenutka... To nije opcija :)

Pfff, sta im to smeta...Onda ovako po forumima gde su bebe i pogledaj po oglasima, i tamo moze svasta zanimljivo da se nadje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa i gledala sam po oglasima, dala sam cak i ja jedan.

Juce me agencija zvala, nasli su mi neku porodicu i ovih dana bi trebalo da idem na razgovor... Pa cemo da vidimo sta ce biti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam da li bih mogla da ostavim bebu nekome... ali sudeci da je moja mama jako cesto prezauzeta decom moje sestre koja zivi sa mojim roditeljima, a sve moje sestre vec imaju svoju nestasnu decu i posao tako da za mene nemaju vremena, meni je stvarno povremeno neophodna neka osoba da mi pomogne. U suprotnom, danima ne izlazim iz kuce, cak ni do prodavnice ako je lose vreme i ne mogu da izvedem bebu, jednostavno nema ko da mi pomogne, osim sto mm kada dolazi sa posla donosi klopu i sve sto porucim iz prodavnice. Retko kada ga on pricuva da ja odem u kupovinu, ali to mi je jako malo vremena.

Ne znam da li da se ipak prepustim ovakvom zivotu dok beba ne poraste, ili da se ipak malo opustim i povremeno pozovem nekoga u pomoc?

Na zalost, mama mi je prezauzeta jako cesto, a svekrvi ne bih smela ostaviti bebu na cuvanje zbog njenogstanja... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ih pa beba ti je tek 2 meseca...sada je lepo vreme, pa možete u kraću šetnju...a kada ti muž dođe sa posla možeš takođe bar 1h u šetnju sama, šoping, frizer...ili šta ti je već potrebno...Ja na tvom mestu ne bih bebu ostavljala sa bebisiterkom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anđelčiću, jel ima tm slobodne dane? Pa da pričuva dete na jedan dan da se ti našetaš i proluftiraš? To je mislim bolje od dadilje.... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mm je imao slobodan dan poslednji put kada smo beba i ja dosli iz porodilista, i to samo jedan.

Pocela sam da mu kradem vreme, kada se zatekne kod kuce on cuva bebana, a ja jurim papire za roditeljski i deciji dodatak, bude to nekih sat-dva, ali to vreme se vise zamorim nego odmorim...

Eto danas sam imala u planu da odem do suda pa u socijalno, ali nisam ni stigla do socijalnog nego sam morala taksijem da jurim kuci jer se beban uzasno dugo plakao. A ja kada sam dosla kuci i uzela ga, on se odmah smirio... bas sam mislila da tako nesto nikad necu doziveti, a sto posto ste u pravu sa ostavljanjem bebe... ako je uznemiren kod mm, kako bi bilo sa nekom nepoznatom osobom... :)

Porasce on jos malo, a docice i leto, pa cemo zajedno da idemo svuda... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo nasli bebisiterku po preporuci zeninog bivseg sefa, i prezadovoljni smo!!! Devojka mu je maximalno posvecena, od nje upravo to i trazimo... da mu da da jede, da ga presvuce, igra se sa njim, vaspitana je, zavrsila Pedagogiju na Filozofskom... nema se posla i vec 4 god cuva decu, i to joj super ide...

Nama je najbitnije da smo mirni kada odemo na posao i da znamo da njemu nista ne fali i da nema problema! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo nasli bebisiterku po preporuci zeninog bivseg sefa, i prezadovoljni smo!!! Devojka mu je maximalno posvecena, od nje upravo to i trazimo... da mu da da jede, da ga presvuce, igra se sa njim, vaspitana je, zavrsila Pedagogiju na Filozofskom... nema se posla i vec 4 god cuva decu, i to joj super ide...

Nama je najbitnije da smo mirni kada odemo na posao i da znamo da njemu nista ne fali i da nema problema! :)

Koliko je plaćate?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koliko je plaćate?

Devojka dodje ujutro oko 7:30h i ode oko 17h... za to je placamo 23.000 din.

comy voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojka dodje ujutro oko 7:30h i ode oko 17h... za to je placamo 23.000 din.

To je cca 230 eura?

Da li radi još nešto pored čuvanja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To je cca 230 eura?

Da li radi još nešto pored čuvanja?

Da, to je cca toliko para!

Skuva/spremi Marku hranu, ako supruga vec nije nesto spremila prethodni dan, naravno sve u dogovoru sa nama, i maximalno mu se posveti... sto smo videli odmah prvi put kada je dosla... naravno po Marku i njegovoj reakciji na nju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stvarno ste jako dobro prosli. To uopste nije mnogo, obzirom na satnicu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.