Žene gde je....?

odgovora

Objavljeno

MatroNadja? NSanja? Fali mi malo pozitive i humora na ovom novom bebcu ;)

:wub: Tu sam svaki dan, samo ne stizem mnogo da pisem... Juce smo se vratili kuci posle skoro 2 meseca, tako da nas sad ceka raspakivanje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Breza?

Nje nema pa nema - skoro celo leto...

Pa nije bas celo leto...ali pocela sam da radim pa sam manje mogla biti ovde,zatim u avgustu sam bila na odmoru,od toga 15 dana sa mladjim sinom u stacionaru za vezbe govora,a onda 3 dana pauze,pa na more.Pa je trebalo sve stici i oprati i pakovati,raspakivati,a uz sve to i devojcicu odvici od pelena ,tako da nam je u putovanju za more,a i na plazi zastitni znak bila nosa!

B.mama voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:wub: Tu sam svaki dan, samo ne stizem mnogo da pisem... Juce smo se vratili kuci posle skoro 2 meseca, tako da nas sad ceka raspakivanje...

:wub:

Pa nije bas celo leto...ali pocela sam da radim pa sam manje mogla biti ovde,zatim u avgustu sam bila na odmoru,od toga 15 dana sa mladjim sinom u stacionaru za vezbe govora,a onda 3 dana pauze,pa na more.Pa je trebalo sve stici i oprati i pakovati,raspakivati,a uz sve to i devojcicu odvici od pelena ,tako da nam je u putovanju za more,a i na plazi zastitni znak bila nosa!

:wub: :wub: :wub: To je vredna zena, posvecena majka i jako sam srecna sto je ipak zavrsila na moru ove godine. zasluzila si sve! i vise od toga!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mina?

Nisam otisla na more, odustala sam. Imala sam gomilu obaveza ovih dana. Polagala voznju-pala, trazim stan, starija cerka prehladjena pa je sva placljiva....U principu svracam svaki dan ali ne stizem da pisem.A gde nam je Honey?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Honey samo ne stize.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa zene malo vas nesto misli na mene,ccc. Ljubim ja vas sve. :) Vidim ovde se nesto svasta promenilo, na bolje, nadam se da je i atmosfera takva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa zene malo vas nesto misli na mene,ccc. Ljubim ja vas sve. :) Vidim ovde se nesto svasta promenilo, na bolje, nadam se da je i atmosfera takva.

Oooo MamaDy... mislila sam ja na tebe, cak sam prolazila kroz tvoj kraj! Dobrodosla nazad!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa nije bas celo leto...ali pocela sam da radim pa sam manje mogla biti ovde,zatim u avgustu sam bila na odmoru,od toga 15 dana sa mladjim sinom u stacionaru za vezbe govora,a onda 3 dana pauze,pa na more.Pa je trebalo sve stici i oprati i pakovati,raspakivati,a uz sve to i devojcicu odvici od pelena ,tako da nam je u putovanju za more,a i na plazi zastitni znak bila nosa!

Brezo... falis! :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa zene malo vas nesto misli na mene,ccc. Ljubim ja vas sve. :) Vidim ovde se nesto svasta promenilo, na bolje, nadam se da je i atmosfera takva.

Ja sam znao, a i znam di si :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A je li Maybe jos u Srbiji?

Ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Phoenix?

Prisutna. Zbrisali smo na Palić preko vikenda, juče smo se vratili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

andjelcic???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa sto se ne javlja? :blink:

Ne znam....

andjelcic???

A ona je brisala neke postove u temi o svekrvama, a nisam kuckala sa njom par dana - pa sve imam osećaj da se povukla.... I to za brisanje sam sad videla... Neću da mi zbriše sa foruma :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Topaz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam....

A ona je brisala neke postove u temi o svekrvama, a nisam kuckala sa njom par dana - pa sve imam osećaj da se povukla.... I to za brisanje sam sad videla... Neću da mi zbriše sa foruma :(

Necu ni ja,bas se vidi da je nema. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivancice otvori temu da je svi molimo da se vrati :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

JACKA?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivancice otvori temu da je svi molimo da se vrati :P

Cicana, ne izazivaj me. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cicana, ne izazivaj me. :P

Samo ti dajem predlog. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li neko zna gde je Honey?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo se i ja pitam..

Me-me, Mna, Mama Dy, koliko zena nedostaje..

Da :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mna je pre par dana stigla iz CG pa je sada upala u gužvu (vrtić, škola, posao). Javiće nam se ona brzo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.