Žene gde je....?

odgovora

Objavljeno

Zene konacno imam net,ali slabo vremena....radim...ali mislim na sve vas nadam se da ste sve dobro.Veliki poljubac.Luka i ja smo dobro.Kuckamo se kad malo vremena nadjem. :wub:

:wub: :wub: :wub:

Neuhvatljiva, al ćeš da uletiš u lovuuuu u pravo vreme ;) ja se nadam da će uleteti i neki poslić prevodioca ;)

Ti to najbolje znaš... :P

Pretpostavljam da za ovih nekoliko meseci mog opravdanog odsustva niko nije pitao za mene pa rekoh da vas podsetim na moju- ti-personu. Drugim recima: EVE ME PA

Pitali, pitali... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li se neko cuje sa Filipom?

Sve ok sa njom... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve ok sa njom... :)

Molim te ispozdravljaj je puno i neka cokne to malo lepo dete :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nedostaju mi moje zene sa kojima sam cucala ovde do kasno u noc i smejala se. Neke ne pisu uopste, neke vrlo malo. LJUBIM VAS VRACAJTE SE.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eh setila da se javim...Drago mi je da me se secate, lepo smo se druzile, puno ste mi pomogle savetima i lepim recima, hvala svima! Rado bih se ja kuckala i do sada sa vama ali je selidba u srbiju potrajalaaaaaa ( mesecik su u pitanju, na srecu ne godine :))). Sa troje dece promeniti drzavu i nije lako.

Glavno su mi ovde zivnuli, pu-pu, akcija dan i noc :))). Sutra idemo da apsolviramo prvi sistematski pregled u srbiji, svo troje. Ja sam se vec upoznala sa nasim zdravstvom, prignjecila nogu i zaradila upalu vene i trombozicu. Ljubazni svi u bolnici, narocito dr, mlad neki, dade mi i njegov broj mobilnog. Hmmmmm...

Rado cu se druziti opet sa vama, valjda ce ovaj period adaptacije uskoro da prodje. Jos koju kutiju da raspakujem pa cu valjda moci cesce da svatim. Glavno svi smo super sto zelim i vama. Pa da se lepo kucamo....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nedostaju mi moje zene sa kojima sam cucala ovde do kasno u noc i smejala se. Neke ne pisu uopste, neke vrlo malo. LJUBIM VAS VRACAJTE SE.

:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nedostaju mi moje zene sa kojima sam cucala ovde do kasno u noc i smejala se. Neke ne pisu uopste, neke vrlo malo. LJUBIM VAS VRACAJTE SE.

:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pretpostavljam da za ovih nekoliko meseci mog opravdanog odsustva niko nije pitao za mene pa rekoh da vas podsetim na moju- ti-personu. Drugim recima: EVE ME PA

Super za vas! Ja sam se vise puta pitala sta je sa tobom, ali ne secam se da li sam i druge zene to pitala :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eh setila da se javim...Drago mi je da me se secate, lepo smo se druzile, puno ste mi pomogle savetima i lepim recima, hvala svima! Rado bih se ja kuckala i do sada sa vama ali je selidba u srbiju potrajalaaaaaa ( mesecik su u pitanju, na srecu ne godine :))). Sa troje dece promeniti drzavu i nije lako.

Glavno su mi ovde zivnuli, pu-pu, akcija dan i noc :))). Sutra idemo da apsolviramo prvi sistematski pregled u srbiji, svo troje. Ja sam se vec upoznala sa nasim zdravstvom, prignjecila nogu i zaradila upalu vene i trombozicu. Ljubazni svi u bolnici, narocito dr, mlad neki, dade mi i njegov broj mobilnog. Hmmmmm...

Rado cu se druziti opet sa vama, valjda ce ovaj period adaptacije uskoro da prodje. Jos koju kutiju da raspakujem pa cu valjda moci cesce da svatim. Glavno svi smo super sto zelim i vama. Pa da se lepo kucamo....

Neno,divno da si se javila...

I ta odluka o dolasku u Srbiju kad bi svi iz nje da beze..pa o njoj ces kad se raspakujes!!! :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nedostaju mi moje zene sa kojima sam cucala ovde do kasno u noc i smejala se. Neke ne pisu uopste, neke vrlo malo. LJUBIM VAS VRACAJTE SE.

Ti cuti, tebe isto nema u kasne sate, znas? :)

Vracaj se i ti :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neno,divno da si se javila...

I ta odluka o dolasku u Srbiju kad bi svi iz nje da beze..pa o njoj ces kad se raspakujes!!! :rolleyes: :rolleyes:

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tigrice nam nema dugo, jel se čuje neko sa njom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tigrice nam nema dugo, jel se čuje neko sa njom?

Dobro je Tigi, uziva :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Brezo, na stranu što ti i dalje imaš taj svoj blesavi humor, nadam se da je sa bubrezima sve ok.

Neuhvatljiva, al ćeš da uletiš u lovuuuu u pravo vreme ;) ja se nadam da će uleteti i neki poslić prevodioca ;)

Sanluke, aman imaj milosti :) malo je falilo da pošaljemo izaslanika da proveri da li ste dobro. Evo ja bih se dobrovoljno javila :D

Hehehe ljubac

E, vidis, ja ti pisala jos za NG na profilu, a tebe te nema pa nema :(

Pisi sta se zbivalo. Da li ste zdravi? Sta ima novo?

Saniluka, divno sto si ugrabila vremena da se javis. Bas smo bili svi u frci zbog zemljotresa.

Jeco :wub: hvala sto brinete,i mi smo ga osetili ali nije bilo to u pitanju,nego nedostatak vremena.Ali bas mislim na vas sve puno.

Vidim javila se SANLUKA. Pozdrav za nju ;)

:rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Breza?

Baca?

Mama Swat?

Ana*?

Cupava?

Nensi Fensi?

Honey?

Borjana?

Legenda?

Kristal?

Enav?

Mian?

Alisa u zemlji cuda?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam tu al tebe nema :P:) :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam tu al tebe nema :P:) :*

u pravu si :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maša? :unsure:

Tuj sam ja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, samo sam svratila da vas pozdravim iako ste oooodavno zaboravile na mene :P

Inace, dobro sam, cuvam Dunjicu i na putu je jos jedna beba. Pol ne znamo a i nije toliko bitno, samo da sve bude ok!

Ljubim vas ;):rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, samo sam svratila da vas pozdravim iako ste oooodavno zaboravile na mene :P

Inace, dobro sam, cuvam Dunjicu i na putu je jos jedna beba. Pol ne znamo a i nije toliko bitno, samo da sve bude ok!

Ljubim vas ;):rolleyes:

Lepo što si se javila :rolleyes: ...ljubi tu slatku devojčicu i mazi stomačić...i budi nam redovnija... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lepo što si se javila :rolleyes: ...ljubi tu slatku devojčicu i mazi stomačić...i budi nam redovnija... :)

Potrudicu se ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, samo sam svratila da vas pozdravim iako ste oooodavno zaboravile na mene :P

Inace, dobro sam, cuvam Dunjicu i na putu je jos jedna beba. Pol ne znamo a i nije toliko bitno, samo da sve bude ok!

Ljubim vas ;):rolleyes:

Divno!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, samo sam svratila da vas pozdravim iako ste oooodavno zaboravile na mene :P

Inace, dobro sam, cuvam Dunjicu i na putu je jos jedna beba. Pol ne znamo a i nije toliko bitno, samo da sve bude ok!

Ljubim vas ;):rolleyes:

:wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ana*?

Nensi Fensi?

Borjana?

Legenda?

Mian?

Evo mene, bila na relaciji BG-LO-BG-LO-BG tako da smo sinoć konačno stigli kući. A u jeku je priprema PDVa ;)

NensiF se malo umorila od bebca. Ne znam da li svraća ikako.

Borjana, počela da radi i baš nema vremena

Legenda, Alex pokupio boginjice pa je stalno sa njim jer je baš kenkav i ima t :(

Mian, neko vreme joj nije radio net, a onda tastatura a sad baš i ne stiže. Nadam se da ću se videti sa njom sad za vikend.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.