Žene gde je....?

odgovora

Objavljeno

Jao kakva šteta za ovaj forum, koji je nama početnicima u roditeljstvu bio noćima prva pomoć a Bogami i ubijanje dosade, ćaskanje pa čak i (ne)retko raspravljanje. Doduše i puno lepog!

Ne bih znala ni da nabrojim silu žena koje su svoje slobodno vreme ostavljale na stranicama ovog foruma(koliko vidim te stranice i dalje ne postoje na zalost). 

Uglavnom, svratih samo da potražim temu koja me trenutno zanima, što naravno ne nađoh, a kao jedna od baaaš starih članica ponese me trenutak pa samo da vas pozdravim(ako je još ko ostao od ekipe koja me se seća)

leni, Daca2008, mama maza i 4 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao kakva šteta za ovaj forum, koji je nama početnicima u roditeljstvu bio noćima prva pomoć a Bogami i ubijanje dosade, ćaskanje pa čak i (ne)retko raspravljanje. Doduše i puno lepog!

Ne bih znala ni da nabrojim silu žena koje su svoje slobodno vreme ostavljale na stranicama ovog foruma(koliko vidim te stranice i dalje dalje na zalost). 

Uglavnom, svratih samo da potražim temu koja me trenutno zanima, što naravno ne nađoh, a kao jedna od baaaš starih članica ponese me trenutak pa samo da vas pozdravim(ako je još ko ostao od ekipe koja me se seća)

Secam se ja, iako sam dosla tek 2015. Slazem se, meni je mnogo pomogao forum. Nocu je posebno aktivno bilo, a sada ni danju nema nikoga. Ti zivis daleko ako se secam? I imas 3 ili 4 devojcice?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

leni,zar je moguće da si se priključila posle mene?

ja sam u junu/julu2014 kad sam bila trudna sa prvim....

Strelac,ja te se sećam vrlo dobro i bas mi je drago da si se javila. Kako si?

 

snow,kako ke vršnjakinja,kako so ti?

brezice,pozdrav o za tebe i piši i ti češće! 

Bilo bi super da se jave i ostale članice,meni takodje nedostaje forum u punom jeku.

snowhite i broccoli volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Secam se ja, iako sam dosla tek 2015. Slazem se, meni je mnogo pomogao forum. Nocu je posebno aktivno bilo, a sada ni danju nema nikoga. Ti zivis daleko ako se secam? I imas 3 ili 4 devojcice?

Jeste tacno, imam tri vec velike devojcice, najmladja ima 5.5 godinica i imamo nekih sitnih problemcica, pa iz navike potrazih odgovore na bebcu, medjutim slabo. Ponekad i udjem da poledam ponesto, ali ova strana novosti nikako da se pokrene na zalost.

 

I da zivim i dalje u Svici. 

Izmenjeno od strane Strelac84
broccoli i snowhite volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

l

Strelac,ja te se sećam vrlo dobro i bas mi je drago da si se javila. Kako si?

 

Bilo bi super da se jave i ostale članice,meni takodje nedostaje forum u punom jeku.

Ja sve mislim da sam upala u zaborav skroz :)

Dobro je, svasta i nista se kod nas ne menja. Usponi i padovi kao i svugde verovatno. Kao sto rekoh imamo malih (mozda i malo vecih tegoba) ali tek smo poceli. Ceka nas pubertet tek :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeste tacno, imam tri vec velike devojcice, najmladja ima 5.5 godinica i imamo nekih sitnih problemcica, pa iz navike potrazih odgovore na bebcu, medjutim slabo. Ponekad i udjem da poledam ponesto, ali ova strana novosti nikako da se pokrene na zalost.

 

I da zivim i dalje u Svici. 

Zapamtila sam jer i ja imam 3 cere, 13,10 i 4 i po godine. Ne, nisam zaboravila ni jednu od clanica, sve su bile obrazovane, pismene i duhovite zene. Ali na zalost, posle pucanja foruma sve su otisle.

Mozemo li ti pomoci, koju si temu trazila?

Strelac84 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

 

 Možda i možete :)

Elem, najmlađa ima problem(a sa njom i ja) sa noćnim mokrenjem u krevet. Znam da je negde bila tema, ali nisam se snašla. Znam svesno da nemam nekih razloga za brigu ali bih bila srećna kada bih našla neko konstruktivno rešenje. Ovako nerviramo se kolektivno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

 

 Možda i možete :)

Elem, najmlađa ima problem(a sa njom i ja) sa noćnim mokrenjem u krevet. Znam da je negde bila tema, ali nisam se snašla. Znam svesno da nemam nekih razloga za brigu ali bih bila srećna kada bih našla neko konstruktivno rešenje. Ovako nerviramo se kolektivno :)

Jeste li proverili urin, urinokulturu? Moze da bude obicna prehlada u pitanju. Ako nije u vezi sa tim onda moze bilo sta iz domena emocija. Mozds je gledala neki film koji ju je zabrinuo, mozda se desila neka promena u skoli, vrticu, mozda je pod nekim pritiskom koji ne moze da iskaze recima...ti je poznajes najbolje i mozes kroz crtez ili igru da saznas sta je u pitanju. Ali prvo proveri ono sto je najcesci uzrok-urin.

Strelac84 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

 Nije ona ni prestajala na duži period da piski u krevet noću još od kad je skinula pelenu.  Nekoliko puta sam naglašavala njenom dr. Medjutim on kaže da nema razloga za brigu zato što je to najverovatnije enureza i nema potrebe za terapijom jos uvek. Genetskih predispozicija ima, sama sam imala problem sa tim, onda najstarija ćerka takodje, samo kod nje nije bilo tako često, i čini mi se da je ranije prestala(doduše od zbira 3, i zaboravila sam kad je ko skinuo pelenu :D

Emocionalno nema nekih promena, bar da znam, jer ona je pričalica po prirodi, i s obzirom na to da nije ni prestajala doktor isključuje tu stranu. Što znači, tvrd san u kombinaciji sa većim stvaranjem mokraće preko noći. E sad ja bih instant rešenje ko i većina :)

pa sam mislila možda ima nekih ideja na forumu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Strelac,moj stariji sin(5godina ima)prošle godine kad je krenuo u vrtic se upiškio par puta ali je prestalo samo od sebe. 

Moj rodjeni brat je jako dugo piskio noću u krevet. Toliko je jako spavao da kao da nije osećao. Trajalo je čini mi se do 10-te godine. Njemu je sa 13godina ustanovljen dijabetes. Nikad nisam ozbiljno sa mamom pričaš o tome,ali čini mi se da je spominjala da je nešto bilo to povezano ili joj se samo cini. Mogu da je pitam nesto oko toga... ako budeš htela.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao Snow draga, kako si? Da li si pocela da radis? Koliko starije imaju godina i koju vrstu plesa vole? Pozeljno da bude ba Zabjelu klub, je li?

Ja dobila ponudu za posao, i to stvarno dobru...izgleda nista od mojih planova da makar godinu ne radim “pravi posao”. 

Leni, radim, doduse na odredjeno tacnije do jula. Cerkice imaju 9 i 6, i ne znam sta vole al znam da ne vole folklor:lol: Pretpostavljam da vole balet, neki moderan ples ili sta vec. Meni bi odgovaralo nesto na Zabjelu, a ako ne tu, onda negdje blizu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Leni, radim, doduse na odredjeno tacnije do jula. Cerkice imaju 9 i 6, i ne znam sta vole al znam da ne vole folklor:lol: Pretpostavljam da vole balet, neki moderan ples ili sta vec. Meni bi odgovaralo nesto na Zabjelu, a ako ne tu, onda negdje blizu.

Ne znam stvarno...mozda plesna skola Dream, oni rade moderan i show dance. U Staroj Varosi su. Beuty je vise disko dance, Diva je kod autobuske... Ne znam ima li ista na Zabjelu :( 

snowhite voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam stvarno...mozda plesna skola Dream, oni rade moderan i show dance. U Staroj Varosi su. Beuty je vise disko dance, Diva je kod autobuske... Ne znam ima li ista na Zabjelu :( 

Hvala puno!:babymommy: I ovo će pomoći, samo da se raspitam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema Brokoli odavno :( 

Jao, hvala što me niste zaboravile:wub:

Slučajno naleteh na neku temu, pa da probam da "zavirim na forum" šifra i dalje funkcioniše:)

Mene je iskreno bilo više sramota da ovde pišem:rolleyes: i muvam se po bebac forumu, kad su mi deca već velika, a ne planiram više:(

A volim vas sve i baš ste mi nedostajale!

 

 

 

snowhite, Fox i leni volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Broccoli,lepo je rekla Lilith(ili kako se zvala tačno) da će ovo jedan dan biti forum Babac a ne Bebac. :D

 

broccoli, Fox i snowhite volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, hvala što me niste zaboravile:wub:

Slučajno naleteh na neku temu, pa da probam da "zavirim na forum" šifra i dalje funkcioniše:)

Mene je iskreno bilo više sramota da ovde pišem:rolleyes: i muvam se po bebac forumu, kad su mi deca već velika, a ne planiram više:(

A volim vas sve i baš ste mi nedostajale!

 

 

 

A meni je bas zao sto zene sa vecom decom ne pisu, malo da znamo sta nas ocekuje:)

 

miliccam i broccoli volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I meni. Bas me zanima kako su stare članice i deca. Recimo Mnamama je ore 6godina imala tinejdzere,ona oma već veliku decu.

broccoli voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa zato i pobegoh:D

Stariji uskoro 17 god, ja sam bliže babi, nego bebi:D

Mlađi 7, na jesen u školu polazi. 

Kao što vidite, brzo rastu! Ljubite ih i mazite, čitajte im, kad god za to imate prliku. Igrajte se sa njima. Pratite njihov karakter i interesovanja. I uživajte!

Kuću ćete srediti kad porastu;)

svejedno, Jecy, Strelac84 i 4 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ponekad svratim cisto radi lepih dana provedenih na forumu ali vidim da je mrtvo more. :(

Zao mi je jer nema mnogih poruka od kada je forum onomad zabagovao..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja da vam mahnem svima i pozelim bolju godinu punu zdravlja, veselja i beba :D

@leni, @Brezica jesul stigle rode? :babycrib:

Kod mene stoji na 3, i takodjer prizeljkujem cudo da bude 4, ali nikako da muza zedna preko vode, a kako vrijeme odmice sanse su sve manje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.