Žene gde je....?

odgovora

Objavljeno

A zbilja, zna li ko zasto ona ne pise vise? I meni fali.

Earl Grey voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I vuciguraj je nestala....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Marijamara?malagarava...meni nedostaje kapetanica kate,teusa,jeja...secam se i drugih.clanica sackili,jekena 79,scveca,brezica,breza...steta sto niko ne pise.

Brezica, Ehinacea i leni volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Žene gde je Vuciguraj? Da li se neko čuje sa njom? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Žene gde je Vuciguraj? Da li se neko čuje sa njom? 

Meni nedostaju sve stare clanice i malo vise aktivnog pisanja na razlicite teme :( Prop'o forum skroz, da nema trudnica mogli bi slobodno da ga ugase :( 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni nedostaju sve stare clanice i malo vise aktivnog pisanja na razlicite teme :( Prop'o forum skroz, da nema trudnica mogli bi slobodno da ga ugase :( 

Slažem se:(

Brezica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde su svi? :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svejedno,nema nikog. AMA bas nikog. Je l’ veruješ da nema nijedne trudnice?! Forum je pust. Niti novih niti starih clanica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i ja se pitam sta se desilo sa svima. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Desilo se sa forumom, odavno je na izdisaju.

Kruela, ja virnem ponekad, ali sve redje, do svakog sledeceg puta prodje vise vremena.

 

snowhite voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Ja se nisam ni odlogovala jos :-D

:lol::wub:

*Ja sam jedva ubola šifru :D

Izmenjeno od strane *andjelcic*
snowhite i Moja pesmica volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav sapatnice moje :wub:

Jako lijepo je bilo prisjetiti se ovog divnog druženja, pet godina otkako sam postala dio vas, dugo me nije bilo. U ovim godinama pomišljam na treće dijete, neka mi je Bog u pomoći. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav sapatnice moje :wub:

Jako lijepo je bilo prisjetiti se ovog divnog druženja, pet godina otkako sam postala dio vas, dugo me nije bilo. U ovim godinama pomišljam na treće dijete, neka mi je Bog u pomoći. 

Ijaooo Brezice, bas te dugo nije bilo, dobrodosla!! Nema ti ovde mnogo zena, ali pise se ponekad :) Samo napred za trece dete, najbolja odluka! I meni neka je Bog u pomoci, sledeceg meseca punim 42. ali jos me nije pustila zelja za 4. :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga moja Leni, veselim se vidjeti te!

I ja gazim 41. Muž je baš raspoložen, i djeca hoće, ja se opasno lomim ali taaako sam poželjela bebicu, dojiti, čuvati...  Ti si uvijek bila puna volje i pametnih stavova.

Beba više-samo radost i sreća više!

leni, Venera i svejedno volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga moja Leni, veselim se vidjeti te!

I ja gazim 41. Muž je baš raspoložen, i djeca hoće, ja se opasno lomim ali taaako sam poželjela bebicu, dojiti, čuvati...  Ti si uvijek bila puna volje i pametnih stavova.

Beba više-samo radost i sreća više!

Ajmo zajedno da se potrudimo pa da jedna drugu hrabrimo tokom 9 meseci :wub:

Ja sam u maju ostala trudna istog meseca kad smo krenuli. Pravo cudo, ali nije se dobro zavrsilo. Sad smo vec par  meseci opusteni pa cemo videti. Neka bude sta bude..
 

Brezica i snowhite volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Ma, biće dobro, sigurna sam. U našim godinama povećane su šanse za blizanačku trudnoću, tako da i to može da nas snađe :-)))

Samo ja još da izrazgovaram sama sa sobom da se bacim još jednom u ovu avanturu, i posle nema nazad, hihi..

Ustvari, da prevladam stid od okoline zbog godina -_-

Žene javljajte se, vraćajte se, nedostajale ste mi sve!

 

Izmenjeno od strane Brezica
leni voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga Kruela, pozdrav veliki za tebe i tvoja dva anđela :angel:

KruelaDeviL voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hellooooo!

Pa gdje ste, žene drage!:wub:

Imala sam potrebu da se javnem...ovaj forum mi je mnogo značio kad sam rodila prvo dijete, a bogami i kasnije...toliko divnih, pametnih žena, sjajnih savjeta, razmjene iskustava, svega lijepog... i žao mi je što više nije aktivan kao nekada.

Ni ja nemam vremena da pišem, priznajem, stisle obaveze....kako djeca rastu i one se nagomilavaju...a ja mislila da je najteže kad su klinci mali, kad ono međutim jok hahah

Leni, Brezice...samo naprijed u tome što ste zamislile!:baby:

Divno je imati troje djece...a vjerujem da je još ljepše sa četvoro! Moj život je sada sa troje djece dobio pun smisao...to je ono što sam htjela, šta mi je srce htjelo i zato kažem idite i vi tamo gdje vas ono vodi i nećete pogriješiti!

Pošto sam već na ovoj temi, gdje su stare članice? Javljaju li se?

P.S. Leni, treba mi od tebe preporuka za neku plesnu školicu za moje curice...javi se u nekoj prikladnoj temi, ili ovdje, kako god.

Pozdrav za sve moje stare drage  forumašice:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hellooooo!

Pa gdje ste, žene drage!:wub:

Imala sam potrebu da se javnem...ovaj forum mi je mnogo značio kad sam rodila prvo dijete, a bogami i kasnije...toliko divnih, pametnih žena, sjajnih savjeta, razmjene iskustava, svega lijepog... i žao mi je što više nije aktivan kao nekada.

Ni ja nemam vremena da pišem, priznajem, stisle obaveze....kako djeca rastu i one se nagomilavaju...a ja mislila da je najteže kad su klinci mali, kad ono međutim jok hahah

Leni, Brezice...samo naprijed u tome što ste zamislile!:baby:

Divno je imati troje djece...a vjerujem da je još ljepše sa četvoro! Moj život je sada sa troje djece dobio pun smisao...to je ono što sam htjela, šta mi je srce htjelo i zato kažem idite i vi tamo gdje vas ono vodi i nećete pogriješiti!

Pošto sam već na ovoj temi, gdje su stare članice? Javljaju li se?

P.S. Leni, treba mi od tebe preporuka za neku plesnu školicu za moje curice...javi se u nekoj prikladnoj temi, ili ovdje, kako god.

Pozdrav za sve moje stare drage  forumašice:wub:

Cao Snow draga, kako si? Da li si pocela da radis? Koliko starije imaju godina i koju vrstu plesa vole? Pozeljno da bude ba Zabjelu klub, je li?

Ja dobila ponudu za posao, i to stvarno dobru...izgleda nista od mojih planova da makar godinu ne radim “pravi posao”. 

snowhite voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.