Hodanje

odgovora

Objavljeno

moja beba je prohodala u 12 mesecu,i to kad je moja sestra dosla ona mi je rekla zasto ne pustite ovo dete ono zna da ide, ali mene je bilo strah i plasila sam se da ne padne i udari negde :(, taj dan kad je krenula nisam smela da je gledam kako ide kolko put se samo zakucala u vrata i sl. :( nije znala da se cuva po ceo dan je trcala, padala..sad ima 16 meseci i pocinje da se cuva polako pocela je da silazi sa kreveta, da se penje na manje stepenise i silazi sama bez icije pomoci. ali idalje ne odvajam pogleda sa nje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemoj se ti ništa plašiti,jer će s eonda i ona plašiti i neće biti sigurna u sebe.Ja bih ti preporučila jednu drvenu guralicu,neka gura,tako vježba koordinaciju,zanimljivije joj je i vjerujem da će biti sigurnija.Mi imamo jednu malu drvenu,ne idemo nigdje bez nje.Ev nešto ovako,a možeš od bilo kog proizvođača ja sam uzela Pino.

g2y-im.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo jeste tema za mladji uzrast, ali ne mogu da nadjem odgovarajucu, ili se ne mogu otvoriti...

Juce sam u setnji primetila da V uvrce malo levu nogu unutra. Jedno vreme je to radio oko druge godine, pa prestao, i sad opet. Svakako planiram pregled fizijatru, ali me zanima ima li neko iskustva i savet? 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo jeste tema za mladji uzrast, ali ne mogu da nadjem odgovarajucu, ili se ne mogu otvoriti...

Juce sam u setnji primetila da V uvrce malo levu nogu unutra. Jedno vreme je to radio oko druge godine, pa prestao, i sad opet. Svakako planiram pregled fizijatru, ali me zanima ima li neko iskustva i savet? 

 

 

Svakako treba da odeš kod fizijatra,ali ja ti mogu dati savet za vežbicu koju možeš sama da radiš.

Staviš tvoj dlan na njegovo stopalo,i okrećeš njegovo stopalo u smeru skazaljke na satu.(to radiš pred spavanje i ujutru)

I još jedna zabavna vežbica za stopala,i stimulaciju stopala i pravilan hod.Uzmi ove bodljikave poluloptice,poredjaj ih kao tragove koje će da prelaze gazeći bos po njima.

Screen-Shot-2015-02-22-at-12.47.24.png

broccoli voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala papermoon:wub:

Gde da nadjem loptice?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pokušaj u radnjama za fitnes opremu.

Inače je baš korisno i zabavno.Kad smo bili na NTC radionicama jedan deo savladavania prepreka su bili ovi "senzorni ježići".

broccoli voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala svejedno;)

Nesto mnogo skupo za dve polulopte i valjak, nadam se da cena opravdava kvalitet... 

Tangerine voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ili da hodate po igračkama koje više ne koriste?

:D Da, da nesto improvizujem, probacu danas, hvala Tang! 

Mada ove lopte su patentirane odavno, oduvek su bile skupe, pitam se sad da li su po necemu posebne? 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

:D Da, da nesto improvizujem, probacu danas, hvala Tang! 

Mada ove lopte su patentirane odavno, oduvek su bile skupe, pitam se sad da li su po necemu posebne? 

 

Pazi,za parče gume jesu skupe.

Šta kažeš da kupiš one loptice u pet šopovima od istog materijala i istog izgleda koje koštaju oko 200din.Prepoloviš lopticu na dva dela,zatim popuniš gipsom i od recimo tri lopte dobiješ šest ovakvih polulopti za nekih 600din.

Gips imaš za 100din u radnjama za boje i lakove,pri tom kad ga pomešaš sa vodom nek ti gustina bude nešto gušća od gustine jogurta.Moraš samo sačekati 24 sata da se stvrdne.

 

2016-11-18-15-44-25-409244970.jpeg

Ima I varijanta sa krupnijim bodljama.Evo baci pogled..

http://www.petbox.rs/kucni-ljubimci/psi/oprema-za-pse/igracke-za-pse/lopte-za-pse

 

 

Izmenjeno od strane paper_moon
broccoli voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Papermoon, carice! O ovim loptama sam razmosljala, 150 din kod kineza, ali za gips se nikad ne bih setila. 

paper_moon voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Xaxaxa tako je to kad dosta posećuješ pinterest i slične sajtove :D

Vidiš ja sam kineze zaboravila sad si ti meni dla ideju.Simbioza :D

broccoli voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.