Kuvar

odgovora

Objavljeno

Kod mene danas lovacki rucak :) Dorucak je bio obilat pa sam se opustila... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drugarica mi je spremila zecetine u nekom divnom sosu , imam cini mi se za tri dana, posto ce samo mm jesti, ja sam samo probala sos posto zeku nikad ne bih probala .

samo sam danas krompir ispekla u rerni uz to, a sutra cu vec odluciti sta cu uz jadnog malog zeku. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drugarica mi je spremila zecetine u nekom divnom sosu , imam cini mi se za tri dana, posto ce samo mm jesti, ja sam samo probala sos posto zeku nikad ne bih probala .

samo sam danas krompir ispekla u rerni uz to, a sutra cu vec odluciti sta cu uz jadnog malog zeku. :(

:lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Što ovo izgleda njam, njam...

Nema mesa... ;)

Danas juneći gulaš sa njokama i cvekla...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema mesa... ;)

Danas juneći gulaš sa njokama i cvekla...

Pošto nemam ručak, dobro si mi dala ideju za njoke... Godinu dana ih nisam kupila... (bruka)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pasuljcina za jedno 3-4 dana :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pasuljcina za jedno 3-4 dana :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pasuljcina za jedno 3-4 dana :lol:

hahahahahah..i ja pasulj...ček,jel i prošli put (pre nekih 2-3- nedelje) bila ova priča-pasulj za 5 dana mama swat :lol: ...jao šou...i ja sam pristavila kazanče i ima da im se smuči za ceo život

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hahahahahah..i ja pasulj...ček,jel i prošli put (pre nekih 2-3- nedelje) bila ova priča-pasulj za 5 dana mama swat :lol: ...jao šou...i ja sam pristavila kazanče i ima da im se smuči za ceo život

:lol: :lol: Jeste jeste ja kad god me mrzi da bilo sta spremam ili ne znam sta bih ja stavim pasulj i napomenem da vode racuna kako jedu :P posto mene kada hvata "mrza" to traje danima :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: Jeste jeste ja kad god me mrzi da bilo sta spremam ili ne znam sta bih ja stavim pasulj i napomenem da vode racuna kako jedu :P posto mene kada hvata "mrza" to traje danima :D

Jao sada kada god kuvam pasulj setim se tebe i tih famoznih 5 dana... a pazi kad je pasulj zdraviji od mase drugih stvari što jedemo...mada i ovi moji negoduju (sram ih bilo)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao sada kada god kuvam pasulj setim se tebe i tih famoznih 5 dana... a pazi kad je pasulj zdraviji od mase drugih stvari što jedemo...mada i ovi moji negoduju (sram ih bilo)

:D :D :D Ma kakvo negodovanje to im je sto im je ;):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Što ovo izgleda njam, njam...

Stvarno je njam njam. Prvi put sam danas to pravila. Za 15 minuta gotov ručak. Iako je avokado skup, za ovo jelo je potreban samo jedan, pa sam ručak ukupno ne ispadne više od 200din za nas troje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stvarno je njam njam. Prvi put sam danas to pravila. Za 15 minuta gotovo ručak. Iako je avokado skup, za ovo jelo je potreban samo jedan, pa sam ručak ukupno ne ispadne više od 200din za nas troje!

I to te drži do koliko sati? :) Pardon, već si gladna? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I to te drži do koliko sati? :) Pardon, već si gladna? :lol:

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I to te drži do koliko sati? :) Pardon, već si gladna? :lol:

Nisam još, još koji minut. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I to te drži do koliko sati? :) Pardon, već si gladna? :lol:

Nisam još, još koji minut. :lol:

Nesmem da komentarisem :rolleyes: . Phoenix, mogu li da te iznajmim na jedno dva - tri meseca? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nesmem da komentarisem :rolleyes: . Phoenix, mogu li da te iznajmim na jedno dva - tri meseca? :)

Na raspolaganju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na raspolaganju :)

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stvarno je njam njam. Prvi put sam danas to pravila. Za 15 minuta gotov ručak. Iako je avokado skup, za ovo jelo je potreban samo jedan, pa sam ručak ukupno ne ispadne više od 200din za nas troje!

eJ PA GDE JE RECEPT,ŽELIM DAGA ČUJEM...INAČE KAD BOlJE POGLEDAŠ AVOKADO I NIJE TOLIKO SKUP...NIKADA SE NE KORISTI VIŠE OD 1 DO 2 KOMADA...a 1 je oko 120 din...ja avokado izgnječim dobro viljuškom,dodam limuna i bibera i mažem na crni hleb....jaaaaako ukusno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

eJ PA GDE JE RECEPT,ŽELIM DAGA ČUJEM...INAČE KAD BOlJE POGLEDAŠ AVOKADO I NIJE TOLIKO SKUP...NIKADA SE NE KORISTI VIŠE OD 1 DO 2 KOMADA...a 1 je oko 120 din...ja avokado izgnječim dobro viljuškom,dodam limuna i bibera i mažem na crni hleb....jaaaaako ukusno :)

Jedan avokado izgnječiš, dodaš malo limuna, par kašika maslinovog ulja, naseckaš 1-2 čena belog luka, peršuna i bosiljka, malo soli i bibera i sve to izmešaš i umešeš u neke integralne rezance.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Djuvec, ala Suncokret :)

:) E, nikada te nisam pitala, kako ti se svidja djuvec po mom receptu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema mesa... ;)

Danas juneći gulaš sa njokama i cvekla...

I mi smo danas njoke :unsure: Sa pecurkama i tikvicama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:) E, nikada te nisam pitala, kako ti se svidja djuvec po mom receptu?

Mogu li i ja da dobijem recept. Tragam za dobrim receptom za đuveč. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.