Koliko ste kilograma "nabacile" u trudnoći?

odgovora

Objavljeno (Izmenjeno)

KAKO je spalo 35 kilograma?!

Eh kako.. Dijetama... Jakom voljom da budem sto sam nekad bila :rolleyes: A onda kad je cerkica pocela da zanovjeta, prestala sam sa dijetama. Ona je sad moja dijeta :rolleyes:

Izmenjeno od strane GagaM
Ivushka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam oko 13 do sada. Prosli put sam do kraja imala plus 20, bila sam sva natecena i mislim da je vecina bila voda, sad je definitivno vecina salce :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bgb, kod mene ista situacija. Prošli put sam bila katastrofa natečena, vode za izvoz, a sad sam se vratila iz porodilišta sa 10 kg u plusu.

Međutim, frke nema, jer se i salo topi sa ovim malim zvrkovima, pogotovo ako ti starija ćera bude bila zahtevna kad dođe seka, kao što je moj dragi prvenac postao. Eto, ja sam sa za 6-7 nedelja otkad sam kod kuće smršala 6 kg. Sad imam još 4 viška. Možda je brzo spalo, ali ja jedem poprilično, samo što nit spavam, nit se odmaram, non stop sam u trci i frci, a stres mi je na nivou da me čudi da mi još nije zapištala crvena lampica na vrh glave. Topim se, htela-ne htela. Tako da, samo ti čuvaj te tvoje kilice, trebaće ti za rezervu.... ;)

BgB voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juce tacno 24. nedelja +12kg. :ph34r: Znaci ne gine mi bar 20kg. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam bila dodala 10kg ukupno(dva kg od toga je bila voda sigurno, jer sam u posljednjem mjesecu počela blago da otičem), mislim, poslije deset dana sam opet bila na istoj kilaži kao prije trudnoće, sad imam i kg manje, ali imam višak od prošle trudnoće i od toga što sam se ugojila poslije porođaja. Uglavnom zadovoljna sam, možda taj višak skinem nekada, možda i ne, ali sam nekako lijepa sebi, više nego kada sam bila i zgodnija i mlađa i objektivno ljepša. Valjda to zadovoljstvo dolazi iznutra.

*TJ*, GagaM, Hellen i 10 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

36. nedelja +14,5 kg :-) Sad imam 68,5kg

Izmenjeno od strane zeklica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U prvoj trudnoći oko 25kg. Kada sam se vratila na početnu kilažu, druga trudnoća +10kg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

21 nedelja 4kg

Kikiriki voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

37 nedelja  +17kg . S tim da sam za 20 dana dobila oko 4,5kg:huh::huh: Nemam pojma kako al kontam da je voda neka. Posto oticem u zadnje vrijeme , zglobice na nogama ne vidim kao krofnice su. 

Kikiriki i zeklica volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

37 nedelja 16 kg.isto tako za neki 10-15 dana dobila oko 4.5 kila al to je voda jer sam primetila da sam pocela da oticem noge su mi kriticne.mada i kilaza je ok visoka sam  1.87cm nije to nista strasno

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ju i ja sam visoka 1.81cm , al vidim ima i visih :D Super,na nama visokima se toliko ne vidi debljina sto kazes. Samo ja sebe zamisljam sad kao nekog ragbi igraca , a svi sa strane kad me vide kao , joj pa super si nisi se udebljala uopste :D Reko ma kakvi 17 kg samo :lol: Izgleda zaboravio vec i narod kakva sam bila bez tih 17. 

mica 82 i MakiJana volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hehehe bas tako svima super izgledam a ne vidi niko kad treba da se obucem da krenem negde sve malo pa sto kombinacija pa sve pobacam pohisterisem,heheheh..a ne kupuje mi se nista od odela u trudnoci sve cu ja to brzo skinuti i vratiti se svojim omiljenim krpicama axxaxaxa

MakiJana i septembar26 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh sto mrzim te komentare Nisi se uopste ugojila. Ma ne, ja debil pa ne vidim jesam ili nisam :lol: 

Kikiriki i septembar26 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I kao super izgledas :D Aha, super, kao trokrilni ormar :D Zato je meni postar, stariji covek (sklon alkoholu) neki dan rekao, nesto si mi se proruznila, u prosloj trudnoci si bila lepsa :D Da nisu dr pogresili, da nije decak?! 

Izvredja covek kao 2 i 2, sve s osmehom :D 
Ja sam na +21, iskreno se uzdam da imam opet mnogo vode... Videcemo. 

septembar26 i Kikiriki volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma i ja znam kao takvo pravilo, nego lupa covek :D Mada sam ja sebi sa S bila lepa, a sad sam i vise umorna, pa mi se to vidi i na licu :D Pisala sam i za oblik stomaka na temi, nema tu pravila. Ipak vise verujem UZ nego postaru, uz sve duzno postovanje.  :D

Al da se slucajno desi da bude decak, bila bih u ooozbiljnom problemu, jer ne da nemam nista univerzalno, nego sam jos dokupila par rozih stvari :D

septembar26 i MakiJana volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Hahaha ma kakav UZ kakvi bakraci , znaci od sad samo postara da pitamo sta je :lol:  Oplakah :D 

E bas to , kao pocnu da te tjese , joj super si a ti se bas osjecas kao regal :D Al sta ces mora narod da komentarise nesto. Da ne postoje vage moozda bi im i povjerovale. :D 

Izmenjeno od strane septembar26
mica 82, LadyN i MakiJana volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad sam 21 nedelja, nisam se udebljala jos ni grama..ne znam ni sama kako :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da nisi smrsala na pocetku trudnoce?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.