Koliko ste kilograma "nabacile" u trudnoći?

odgovora

Objavljeno

2 dana pred porođaj + 13 kg :rolleyes:

Super...Da je meni tako...Ja cu imati 20+ kako je krenulo... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

2 dana pred porođaj + 13 kg :rolleyes:

Super :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Startovah sa 54 a sada 63,znaci u 29oj nedelji +9 kilca.Kazu da je dobro mada sam ocekivala manje s obzirom da sam u petom mesecu imala +2 kila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joooj...tiker mi nije dobar...34. Nedelja i + 13 :( kao prasica sam...sreca pa sam visoka i to se nekako raspodelilo svuda...ali bas se plasim kako cu izgledati za mesec dana...mada u poslednjih mesec dana sam nabacila samo kg...nikad se ne zna, mozda se sad samo bebac ugoji jos kg i to je to:)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

27 недеља и 24 кг B) мораћу да појачам темпо, макар за сваку недељу по кило, хвале ми три кила :lol:

:lol: :lol:

Ti si show... Samo ručki :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

33nedelja, 14kg ... Visoka, krupna, pa toliko i ne osećam kilograme, mada me doktor kritikuje. Da sam nešto mnogo jela, ne biih žalila što sam ih dobila, a ovako... Ne volim slano, slatko umereno, jedem mnogo povrća (sve) i voća (jabuke i nektarine), od testa ponekad nesto... Ali smo u debelom plusu, a ima još do kraja :/ Pa kako bude, sve je vredno za ono što nas čeka na kraju. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

27 недеља и 24 кг B) мораћу да појачам темпо, макар за сваку недељу по кило, хвале ми три кила :lol:

Pa to je taman 8kg po bebici.. :))

Ja se sad nisam merila nedelju dve nadam se da stojim na onih +7, al ko ce ga znati :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ручкам, ручкам неипустам ниједан оброк а ни међуоброк :lol:

Ni jaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol: neka bebe ruckaju samo, nemoj da nam ostanu gladne ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja ne smem da se oglasim ovde girl_blush.gif

evo sad ce 30 nedelja + 15kg ... koliko li ce tek do kraja biti :mellow:

srecom pa sam imala nepunih 50 kad sam ostala trudna, tako da je za sada podnosljivo

Cookie uopste nemoj da se nerviras oko kilaze,ja sam se ugojila 30kg i sve se samo skinulo bez ikakvih dijeta...Sad sam,cetri meseca posle poroda,mrsavija nego sto sam bila pre trudnoce,bebac ce se potruditi da ti skine sve :lol:

Jekic,daj posalji mi neku sliku da te vidim :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene nemojte preterivati sa gojenjem u trudnoci jer nije svaka ista,i nece svaka tako lako da skine.Ja sam pre uvek bila normalne tezine ili mrsavija,onda sam se ugojila 30 kg u trudnoci i evo posle devet meseci imam jos 10 kg viska. <_<

Tako da vam je moj savet,da ne preterujete,jer ako niste te srecnice,kojima ce kg otici ko od sale,posle cete samo mislite kako da smrsate,sto nije bas lako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam zatrudnila sa 56 kg...sad imam 67 Kg.....sutra ulazim u 6mj. I jos pride....u utorak bila na kontroli..vagala 66 kg,sad se izvagam 67 znaci za 5 dana 1 kg dobila...sto znaci do sad dobila 11 kg.....sta li ce biti do 9 -tog ?! heheheheeh

Ubi me slatko i ovaj Takovo eurokrem... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ручкам, ручкам неипустам ниједан оброк а ни међуоброк :lol:

Ljudi, blago vama koji imate apetit. Ja ga uopste nemam, jedem na silu. Sad sam u 16.nedelji i imam 1,5kg viska, ali ne brinem zbog kilaze... mada se trudim da unosim zdravu hranu, voce, povrce, meso i pijem dosta tecnosti. A pre trudnoce sam imala dobar apetit. od grickalica tamanim samo grisine... Mozda je ovo sve i dobro, sta znam, bitno mi je da mi je krvna slika dobra, i svi propratni nalazi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

35.nedelja + 11kg,trudnocu pocela sa 56 sada 67kg,malo mi se pozadina povecala i sve ostalo otislo u stomak :lol: Apetit mi se u poslednjih par dana smanjio,samo se nalivam vodom :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juce sam bila na 4D i mada je sve u najboljem redu s bebicom doktor mi je rekao da sam se puno ugojila, u 23. nedelji imam +8 i rekao da malo drzim dijetu. Bas sam se smorila :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juce sam bila na 4D i mada je sve u najboljem redu s bebicom doktor mi je rekao da sam se puno ugojila, u 23. nedelji imam +8 i rekao da malo drzim dijetu. Bas sam se smorila :(

Nemoj se smarati, to nije dobro ni za tebe ni za bebicu. Znaju oni nekad biti i malo prestrogi, da ne kažem grubi, ali ne primaj to k srcu. Već sam pisala da se kod mene na početku trudnoće dosta zadržavala voda pa me je dr skoro pa počeo kritikovati, iako se videlo da osim stomaka ništa nema. Posle je sve došlo u normalu. Sad je vruće pa više vode, voća i ne bi trebao biti problem, samo se ne smaraj :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juce sam bila na 4D i mada je sve u najboljem redu s bebicom doktor mi je rekao da sam se puno ugojila, u 23. nedelji imam +8 i rekao da malo drzim dijetu. Bas sam se smorila :(

Nemoj se smarati, to nije dobro ni za tebe ni za bebicu. Znaju oni nekad biti i malo prestrogi, da ne kažem grubi, ali ne primaj to k srcu. Već sam pisala da se kod mene na početku trudnoće dosta zadržavala voda pa me je dr skoro pa počeo kritikovati, iako se videlo da osim stomaka ništa nema. Posle je sve došlo u normalu. Sad je vruće pa više vode, voća i ne bi trebao biti problem, samo se ne smaraj :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nemam pojma koliko sad imam...cini mi se da sam dobila jos 2-3 kg od poslednjeg merenja..nemam kod kuce vagu pa se nadam da nisam dobila puno :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, svaka od nas je priča za sebe. Ja sam mršavica i za sada, a u 19.sam nedelji, sam se ugojila svega 2 kg. Što bi, opet, verovatno bilo premalo da sam pre trudnoće imala 60, a ne 50 kg.

Bacite pogled na http://www.baby2see.com/pregnancy_weight_calculator.html , gde ćete uneti svoju težinu i visinu pre trudnoće i gde će vam izračunati koliko bi prosečno trebalo da se gojite iz nedelje u nedelju.

Recimo, preporuka za moju trenutnu nedelju je 54-55 kg. Jesam možda ispod proseka, ali mi doktor nije skrenuo pažnju na to, tako da ne brinem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cookie uopste nemoj da se nerviras oko kilaze,ja sam se ugojila 30kg i sve se samo skinulo bez ikakvih dijeta...Sad sam,cetri meseca posle poroda,mrsavija nego sto sam bila pre trudnoce,bebac ce se potruditi da ti skine sve :lol:

Jekic,daj posalji mi neku sliku da te vidim :P

joj iz tvojih usta u bozije usi :rolleyes:

mada nisam ja ni sada da kazes debela, bila sam preterano mrsava pre trudnoce tako da sam sad tu negde taman, (malo mi se dupence i butkice pojacale :ph34r: ) nego kad bi samo ostalo ovako, jer do kraja trudnoce imam jos da gulim :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

28+3

+9 kg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima i sad teške kategorije, samo nisu baš sve te žene članice foruma :)

Moja snaha se recimo ugojila 35kg :blink: I baš je imala problema da to skine, trebalo joj je skoro dve godine da se vrati koliko toliko u normalno stanje, a ni danas nakon 5 godina nije na kilaži od pre trudnoće. Doduše nije ni pre trudnoće bila mršava, ali ono posle je baš bilo preterano, a dok je dojila još se gojila.

Međutim, gledajući trudnice danas moja mama kaže da je u njeno vreme bilo mnogo više gojaznih nego sada, ali i pravila ishrane su se otad dosta promenila, više se ne savetuje jedenje za dvoje, nalivanje mlekom i sokovima i sl. Ima dosta i do toga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam se merila celu trudnocu... nemam pojma i ne zanima me! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam se merila celu trudnocu... nemam pojma i ne zanima me! :lol:

Zar više ne mere u DZ kada se ide na kontrole?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zar više ne mere u DZ kada se ide na kontrole?

Meni izmere tezinu i pritisak svaki put kad odem kod dr..mozda nije svuda isto :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

37 nedelja +12kg :D Meni uvek na kontroli mere pritisak i tezinu.Ali i ja sam se cesto kuci sama merila :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.