Koliko ste kilograma "nabacile" u trudnoći?

odgovora

Objavljeno

30 nedelja +8 kg :rolleyes:

Respect!!!! Pa, rekoh ja da si ti meni kao lutka lepa!! :wub:

Ja sam se za celu trudnocu ugojila 13 ili 14kg, nisam sigurna, ostale mi 2kg viska i nikako da ih skinem, a sve mi se cini i da cu se malo u dojenju ugojiti... :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Respect!!!! Pa, rekoh ja da si ti meni kao lutka lepa!! :wub:

Ja sam se za celu trudnocu ugojila 13 ili 14kg, nisam sigurna, ostale mi 2kg viska i nikako da ih skinem, a sve mi se cini i da cu se malo u dojenju ugojiti... :blink:

t4801.gif t4801.gif t4801.gif

Hvala Draga moja t1820.gif

Nadam se i ja da necu vise od 13-14kg da se ugoji :rolleyes: :rolleyes:

Poljubac za tebe i Kalinu t4801.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

30. nedelja- 10 kg viška! sa 53,5 na 63,5! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam 30 nedelja i imam 10 kg viska :blink: videcemo jos do kraja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam 30 nedelja i imam 10 kg viska :blink: videcemo jos do kraja

Pa to nije puno :) Opusteno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U prvoj trudnoci sam dobila 13kg a u drugoj 11kg.Mislim da treba da se pazi u trudnoci jer sve preko 12kg vise nema veze sa bebom nego je cisto salo koje se posle tesko skida.Mnoge zene su u fazonu "bas me briga,mislicu o tome posle",a posle kukaju i godinama ne mogu da se vrate na kilazu od pre porodjaja...sve zavisi koliko je kome izgled bitan,meni je vazno,ne mogu sebe trpeti ako mi sve "kipi"...ali ne treba preterivati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U prvoj trudnoci sam dobila 13kg a u drugoj 11kg.Mislim da treba da se pazi u trudnoci jer sve preko 12kg vise nema veze sa bebom nego je cisto salo koje se posle tesko skida.Mnoge zene su u fazonu "bas me briga,mislicu o tome posle",a posle kukaju i godinama ne mogu da se vrate na kilazu od pre porodjaja...sve zavisi koliko je kome izgled bitan,meni je vazno,ne mogu sebe trpeti ako mi sve "kipi"...ali ne treba preterivati.

slazem se....meni je i ovo vec mnogoooo viska kg :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja se ugojila svega 15 kg... i nemam vise viska, sve spalo.... tako da, dokite to je resenje i za kilograme :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja se ugojila svega 15 kg... i nemam vise viska, sve spalo.... tako da, dokite to je resenje i za kilograme :D

Cini mi se da su nam bebe istog dana rodjene...moj sin je 06.12.2011. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

aham... 06.12. u 18.i 10h :D

Super!!!!Moj beban je odmah posle ponoci u 00:33h

Nek`su nam zivi i zdravi nasi medenjaci :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Сутра 19 недеља а ја 13кг у плусу :unsure: :unsure: :unsure:

Da li se dobro osećaš, pritisak ok?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Сутра 19 недеља а ја 13кг у плусу :unsure: :unsure: :unsure:

Pa ipak su tri bebice :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se za prvih 7m trudnoce ugojila svega oko 6kg, ali sam bila jako aktivna. A onda sam ostatak morala strogo da mirujem, nisam pazila na ishranu, jela sve sto sam htela i otisla na porodjaj sa +25, ako ne i koji kg vise. Zivela sam u ubedjenju da cu to ocas posla skinuti, malo kad dojim, pa ne spavanje, pa posle obaveze, ali nije bas tako lako. Iz porodilista sam izasla sa 10kg manje, sada je tu jos 8-9kg viska u odnosu na kilazu pre trudnoce, mada bih bila zadovoljna i sa 5kg skinutih :D Dakle ostala trudna sa 58, otisla na porodjaj sa nekih 85(+), sada imam 67...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

20. nedelja +5kg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U prvoj trudnoci ostala sam trudna sa 58 a na porodjaj otisla sa 85kg :( Doduse pre trudnoce sam vezbala 4xnedeljno, a u trudnoci su mi prvo zabranili vezbanje, pa ogranicili setnju na max pola sata dnevno, da bi od osmog morala strogo da lezim. Tako da su se kg samo lepili, i ako se nisam prezderavala.

Ovu trudnocu startovala sam sa 67kg. Sada sam 18-ta nedelja i vec imam 7kg vise. Sad moram da mirujem jos od 10-te nedelje. Jeste da nosim blizance, al se uzasavam ponovnog gojenja. Sa druge strane tesko je tu i tamo odoleti cokoladi i sladoledu :(

Jako je tesko drzati kilazu u zelenoj zoni, kad moras da lezis. Ima li neko neki savet?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

B)-->

(Jully B @ 9.05.2012, 11:16)
U prvoj trudnoci ostala sam trudna sa 58 a na porodjaj otisla sa 85kg :( Doduse pre trudnoce sam vezbala 4xnedeljno, a u trudnoci su mi prvo zabranili vezbanje, pa ogranicili setnju na max pola sata dnevno, da bi od osmog morala strogo da lezim. Tako da su se kg samo lepili, i ako se nisam prezderavala.

Ovu trudnocu startovala sam sa 67kg. Sada sam 18-ta nedelja i vec imam 7kg vise. Sad moram da mirujem jos od 10-te nedelje. Jeste da nosim blizance, al se uzasavam ponovnog gojenja. Sa druge strane tesko je tu i tamo odoleti cokoladi i sladoledu :(

Jako je tesko drzati kilazu u zelenoj zoni, kad moras da lezis. Ima li neko neki savet?

Ja te razumem isto sam se puno gojila i td...Jedino sto ti savetujem je da uopste ne kupujes slatkise i to sto goji,jedino tako ih neces jesti.Ako su ti u kuci na dohvat ruke,neces odoleti.Jedi voce kad god ti se jede nesto slatko i pokusaj 1 nedeljno da jedes nesto slatko.Bogu hvala,sad je letnja sezona,pa mozes dosta salate...Pokusaj,budi istrajna,ja jos nisam skinula svoj visak.Kad vidim tek porodjenu zenu,a ona sva mrsava,poludim sto se nisam pazila.A ja slusala ostale:sve ce to da ode...nije bas tako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slazem se sa SANLUKA.

Sto se mene tice 21.nedelja +2kg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se juce merila u DZ, + 14kg, mislila sam da sam se ugojila bar 2-3kg vise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

31 nedelja, +9kg :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

31 nedelja, +9kg :rolleyes:

Tu smo- 10 u plusu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

37. nedelja +8 kg

pocece ljudi wec da pricaju da drzim dijetu,a uprawo drzim kanticu ewrokrema u rukama...xexe swa sreca pa je 90 posto otislo u stomak...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

37. nedelja +8 kg

pocece ljudi wec da pricaju da drzim dijetu,a uprawo drzim kanticu ewrokrema u rukama...xexe swa sreca pa je 90 posto otislo u stomak...

Svaka cast!Neces posle porodjaja imati nikakvih probema da vratis devojacku liniju!Puno pozdrava!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao svima, ja sam u petom mesecu i imam 65 kg a zatrudnela sam sa 59. Do pre dve nedelje nije mi se ni stomak video. Cini mi se kao da sam sve kilograme dobila u tom periodu. Bas se brinem. Zelim da sa bebom bude sve u redu i da bude zdrava ali bojim se da cu se mnogo ugojiti i da ce to uticati na mene lose. Kao dete bila sam buca i jako sam se lose zbog toga osecala, u pubertetu sam smrsala i evo do sada imala idealnu tezinu. Hranim se normalno ali volim slatkise. Inace imam problem i sa oticanjem nogu i prosirenim venama. Ustanem normalna, samo stomak a do veceri sam okrugla od glave do pete. Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

25 nedelja +6kg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.