Koliko ste kilograma "nabacile" u trudnoći?

odgovora

Objavljeno

Imala sam ja +25 u prvoj trudnoci, ali sam ja to jos povecavala, pa sam u porodilistu dr-u rekla da sam se ugojila 30 :lol: :lol: Ne znam ni sama zasto... Mada, dosta sam oscilirala pre i u pocetku trudnoce pa nisam ni sama bila sigurna koliko sam tacno dobila. A i inace sam bila zenetina :D U drugoj trudnoci sam dobila manje kila, ali sam usla u trudnocu sa vecim viskom, pa sam na porodjaj otisla sa identicnom kilazom kao i prvi put-102 kg :D

Rekorder!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Rekorder!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

:lol: Ma nije to strasno, strasno je sto sam jos uvek tu negde :unsure: Ali! Ja jedno 15 kg odbijam samo na grudi, a posto ne patim da budem mrsavica, racunam da sam u visku samo nekih 5-10 :lol: :lol: I bas mi je lepo da tako racunam :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo mali update :-)

31 nedelja + 7kg

kg idu i iduuuu...

ko ce to skidati...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo mali update :-)

31 nedelja + 7kg

kg idu i iduuuu...

ko ce to skidati...

Pa to je odlicno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa to je odlicno!

Bojim se najvise 8 i 9 meseca, tada kg idu kao lude, samo beba dobija po 450 nedeljno..

jedem stvarno normalno, u poslednjih par veceri imam napade da pojedem sve sto se pojesti moze.

nadam se da cu jesti vise voca i povrca umesto grickalica, sladoleda, cokolade sada kad bude doslo toplije vreme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bojim se najvise 8 i 9 meseca, tada kg idu kao lude, samo beba dobija po 450 nedeljno..

jedem stvarno normalno, u poslednjih par veceri imam napade da pojedem sve sto se pojesti moze.

nadam se da cu jesti vise voca i povrca umesto grickalica, sladoleda, cokolade sada kad bude doslo toplije vreme.

:lol: :lol: Ma ko ti je to rekao? :lol: Ispalo bi da samo u poslednja dva meseca beba dobije 3600g, a neke bebe se ni ne radjaju sa tom tezinom!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

joj negde procitah na netu, proracuni koliko treba da se dobije u kom mesecu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

joj negde procitah na netu, proracuni koliko treba da se dobije u kom mesecu.

:lol: Mozda majka toliko dobija...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa da, to je vec realnije stanje:-))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa da, to je vec realnije stanje:-))

I zato, nema plasis ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam rekorder imala sad pre trudnoce 67 kg a na porod 103 pa ti vidi a kad dr pitala koliko reko 25 kg maksimum k32014.png

:lol: ,da si joj rekla 'istinu' bilo bi svašta :lol: ,pa koliko ti je otišlo na porođaju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

29 nedelja 5 dana +8... Sa 53,5 na 61,5! Noge tanke kao grana,a ulicom ide stomak,pa pola metra, pa ja ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje,

ja sam se u prvoj trudnoci ugojila 19 kg :blink:. Iz porodilista sam izasla sa 11 kg manje, a ostalo je otislo u narednih par meseci.....i malo vise od toga, tako da sma sada bas mrsava :unsure: . Tako da, bez straha i tripovanja, sve to ode, ako ne tako brzo, onda sigurno kad bebac prohoda .

Nego, imama jedno glupo pitanje koje ne znam u koju temu bih stavila. Zanima me, posto sam ponovo trudna :rolleyes::rolleyes: da li postoji mogucnost da na liniji pratim i prvo dete (koje ima 16 meseci) i nedelje trudnoce? Pokusavala sam da nacem opciju za to , ali nisam uspela.

Hvala na pomoci!!!!! Poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: Ma nije to strasno, strasno je sto sam jos uvek tu negde :unsure: Ali! Ja jedno 15 kg odbijam samo na grudi, a posto ne patim da budem mrsavica, racunam da sam u visku samo nekih 5-10 :lol: :lol: I bas mi je lepo da tako racunam :lol:

:lol: ,bravo nađa :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

18 недеља у плусу сам 12 кг B)

Dobra si Jekic, dobraaaaa :)

Ja sam sa jednim imala skoro toliko, ako ne i isto :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje,

ja sam se u prvoj trudnoci ugojila 19 kg :blink:. Iz porodilista sam izasla sa 11 kg manje, a ostalo je otislo u narednih par meseci.....i malo vise od toga, tako da sma sada bas mrsava :unsure: . Tako da, bez straha i tripovanja, sve to ode, ako ne tako brzo, onda sigurno kad bebac prohoda .

Nego, imama jedno glupo pitanje koje ne znam u koju temu bih stavila. Zanima me, posto sam ponovo trudna :rolleyes::rolleyes: da li postoji mogucnost da na liniji pratim i prvo dete (koje ima 16 meseci) i nedelje trudnoce? Pokusavala sam da nacem opciju za to , ali nisam uspela.

Hvala na pomoci!!!!! Poz

Da pratiš na tikeru ili da ti na mail dolaze obaveštenja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam 8 kg u plusu i samo rastem :lol:

26 nedelja + 10 kg :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

29 nedelja + 7 :P nadam se da do kraja nece biti jos puno. Prepala me jedna prijatelica koja mi je rekla da se do 7 meseca ugojila samo 6 kg, a onda do kraja je stigla do +25. Dal je to moguce :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

29 nedelja + 7 :P nadam se da do kraja nece biti jos puno. Prepala me jedna prijatelica koja mi je rekla da se do 7 meseca ugojila samo 6 kg, a onda do kraja je stigla do +25. Dal je to moguce :unsure:

Ma jok...jedi kao i dosada i budi fizički aktivna ko i do sada i nema šanse da se ugojiš toliko koliko su te naplašili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

29 nedelja + 7 :P nadam se da do kraja nece biti jos puno. Prepala me jedna prijatelica koja mi je rekla da se do 7 meseca ugojila samo 6 kg, a onda do kraja je stigla do +25. Dal je to moguce :unsure:

Sorry Neuhvatljiva :P , but moguće je. :)

Nemoj da se opterećuješ i ne jedeš, ali i ne preteruj u jedenju. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

38+4 Oko 15-16kg u plusu, merila sam se pre otprilike 3 nedelje,tad je bilo 13kg.

Skidace se kile polako, jedem koliko mi se jede, i dok budem dojila ugojicu se sigurno, e kad sve to prodje, pa makar i za 2god, trcacemo, vezbacemo, pa cemo mrsaviti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

30 nedelja +8 kg :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

19 punih nedelja,5kg u plusu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma opustite se i ruckajte normalno. Ne prejedajte se. Ja sam u osmom cak smrsala koje kilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

39 +12 kg valjda nece vise

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.