Koliko ste kilograma "nabacile" u trudnoći?

odgovora

Objavljeno

+13! <_<

strasno!imam jos 6 nedelja!ne smem ni da pomislim na sta cu da licim za 6 nedelja!

natekla sam strasno,noge su mi toliko natekle da vise nista ne mogu da obujem a o rukama da ne pricam sve zivo mi ispada iz ruku grdne sam case polomila! :wacko:

Ako mnogo otices, proveri i koliki ti je pritisak... Obavezno napomeni doktoru... Pogotovo ako ti oticu i ruke ili/i lice...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

13 punih nedelja i +3 kg Zeznuo me onaj apetit na početku trudnoće, još na odmoru u selu ( domaća 'rana, pa bio trudan ili ne ne možeš odoleti), a zatim kreću slave i praznici i slabost nad punom trpezom... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

13 nedjelja i 4 dana i nisam ni gram dobila. Nisam povracala, jedem non-stop, pomalo, svasta. Pijem dva litra vode dnevno i jedem svjeze voce svaki dan. Cokolada mi se, srecom gadi pa je ne jedem, samo puding od slatkog mogu...tako eto, nadam se da necu ruzno izgledati poslije ali najbitnije je da moje bebce bude zdrano i da trudnocu iznesem dobro do kraja. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

+14 ili +15 kg!

ufffffff...... <_<

jos samo malo.....samo da ne predjem 20! :unsure:

a imam apetit kao da sam krokodil! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam 28 nedelja i vec sam 15 kg nagurala,jedem li jedem,uzas...nikako da se ogranicim sa hlebom,kiflicama,priganicama i sl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ah, za celu trudnocu sam nabacila 20 kila. kada sam se porodila i dosla posle 3 dana kuci iz porodilista imala sam 10kg manje... bila sam ubedjena da kad krene dojenje kg se samo tope.. mosh misliti.. nista od toga. preostalih 10kg su i dalje tu, tj mozda sada imam i vise, nemam pojma, hvala bogu pa se vagau medjuvremenu pokvarila :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam za sada +11 ( ili mozda 10, ne znam sa koliko sam startovala) a imam jos bar mesec dana....nadam se da se necu jos mnogo ugojiti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa ti si super onda :rolleyes:

cak sta idealno, to ti je man je vise beba, posteljica, pl voda i sl... mada se pazi poslednji mesec mnoge zene nabace najvise kg, iako to kod mene nije bio slucaj ja sam ravnomerno tokom cele trudnoce

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

+8 kg u 38+5.... taman još 1kg do kraja i to je to :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

+8 kg u 38+5.... taman još 1kg do kraja i to je to :D

Respect!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Do sada 10kg, mada nesto ne verujem ovoj vagi, nesto se ne pomera zadnih par nedelja, cekam prekosutra da se merim u DZ, verovatno sam se vise ugojila, pa bili su tu praznici :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Do sada 10kg, mada nesto ne verujem ovoj vagi, nesto se ne pomera zadnih par nedelja, cekam prekosutra da se merim u DZ, verovatno sam se vise ugojila, pa bili su tu praznici :(

ja sam 10 ili 11 ( ne znam sa koliko sam startovala) a da, merice i mene u DZ ali 13-og! Do tada ima jos da nabacim, evo idem da pravim pizzu :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam i dalje +22,poslednju nedelju se nisam ugojila ni gram :lol: Interesantno,toliko kila sam dobila a ne vidi se na meni sem malo u butinama i guzici,sve otislo u tibu,kad mi neko kaze da se ugojio toliko ja pomislim da je duplo siri :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je uglavnom sve otislo na stomak, malo butine i nigde vise ne primecujem da sam se ugojila , mada imam malo i otoka pa je to voda koja ce lako izaci. Videcemo sta ce reci vaga u DZ, ova moja verovatno laze :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mene da se javim...11 nedelja a vec sam se ugojila 4 kg...:(nemam mucnine, vec se apetit otvorio...matljam svei svasta....jooooj kolika cu biti:((inace imala sam 176cm i 56 kg:(((

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

20 :P

I u prvoj i u drugoj. Dve nedelje posle porodjaja sam na +7, ali to ce da ode u narednih mesec dana. Tako je bilo i sa prvim detetom. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moram reci da sam se dosta ugojila :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

20 :P

I u prvoj i u drugoj. Dve nedelje posle porodjaja sam na +7, ali to ce da ode u narednih mesec dana. Tako je bilo i sa prvim detetom. :rolleyes:

Moram reci da sam se dosta ugojila :unsure:

Javte se ako pređete 26 :D :D Ja se bila rasturila... Kad se samo setim.... <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se merila do 30kg posle vise nisam...spalo 20-ak ima jos 10-ak viska a ako spadne 15 nece mi biti zao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam se ugojila 14kg a posle porodjaja skinula 9kg,jos 5kg da skinem i bice super,a moze i vise nebi skodilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Upravo tako, presla sam 30kg sad vise ne smem da stanem na vagu... <_<

S9xgp1.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se ugojila 13kg, posle porodjaja sam skoro sve skinula,ostao mali stomacic, a sada kazu da sam cak i mrsavija nego pre trudnoce :rolleyes: ali to je sve zbog celodnevnog jurenja bebe po kuci :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas sam otišla u DZ i čekala u redu da izvadim krv.Jedna žena se ljutito rekla ostalima,što ne pustite ovu trudnicu,valjda trudnice imaju prednost?I pustili me.Nisam ništa komentarisala,ali mi je došlo da joj kažem,da da trudnica pre mesec dana.. :P tako da očekujte da stomak neće ispariti neko duže vreme..a što se kg tiče nema šanse d a držite dijetu dok dojite..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znam da nema drzanja dijete, ali samo dojenje trosi kalorije pa se nadam da cu opet nesto skinuti, a i sam porodjaj... tako da imam malu utehu :unsure:

S9xgp1.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.