Koliko ste kilograma "nabacile" u trudnoći?

odgovora

Objavljeno

Jelena,treba snage nositi i izneti tri bebice,svaka cast!! Samo ti klopaj,pored tri vragolana ono sto ostane ima da nestane samo tako :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao,ja sam juce bila na kontroli u dispanzeru,i dobila sam kritike od moje doktorke :( U stvari,moja vaga u kuci bas i ne pokazuje tacno,ugojila sam se 6 kg.I receno mi je da se podhitno iskontrolisem sa ishranom,jer je ovde u Italiji dozvoljeno da se ugojis ukupno 10 kg u celoj trudnoci,tj do kraja. :mellow: Nazalost moracu da je ispostujem,jer ti ovde stalno seru,ako prebacis kilazu.Mm joj je rekao da sam najvise gladna u toku noci,i bre ne mogu da trpim gladna,mislim zbog bebe....ali ona rece,samo jedan keksic u toku noci da zavaras zeludac,i to ako si bas gladna :angry: Bezveze...................

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao,ja sam juce bila na kontroli u dispanzeru,i dobila sam kritike od moje doktorke :( U stvari,moja vaga u kuci bas i ne pokazuje tacno,ugojila sam se 6 kg.I receno mi je da se podhitno iskontrolisem sa ishranom,jer je ovde u Italiji dozvoljeno da se ugojis ukupno 10 kg u celoj trudnoci,tj do kraja. :mellow: Nazalost moracu da je ispostujem,jer ti ovde stalno seru,ako prebacis kilazu.Mm joj je rekao da sam najvise gladna u toku noci,i bre ne mogu da trpim gladna,mislim zbog bebe....ali ona rece,samo jedan keksic u toku noci da zavaras zeludac,i to ako si bas gladna :angry: Bezveze...................

Joooj uzas... :angry:

Ja vec imam 10kg vise :)

Sta cu, moji su, a bice tu jos 5 sigurno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joooj uzas... :angry:

Ja vec imam 10kg vise :)

Sta cu, moji su, a bice tu jos 5 sigurno :)

Pa jeste uzas...Ja sam juce pricala sa jednom mojom prijateljicom i ona se cudi,jer kod nas nije tako,ali ovde ti neki put ne daju prosto da dises :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa jeste uzas...Ja sam juce pricala sa jednom mojom prijateljicom i ona se cudi,jer kod nas nije tako,ali ovde ti neki put ne daju prosto da dises :angry:

Sto ih manje slusas, to bolje. Pa ne mozes da gladujes. Samo ti ruckaj, kad dodje bebica kg ce sami nestati :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sto ih manje slusas, to bolje. Pa ne mozes da gladujes. Samo ti ruckaj, kad dodje bebica kg ce sami nestati :)

Hvala ti na podrsci :):) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao,ja sam juce bila na kontroli u dispanzeru,i dobila sam kritike od moje doktorke :( U stvari,moja vaga u kuci bas i ne pokazuje tacno,ugojila sam se 6 kg.I receno mi je da se podhitno iskontrolisem sa ishranom,jer je ovde u Italiji dozvoljeno da se ugojis ukupno 10 kg u celoj trudnoci,tj do kraja. :mellow: Nazalost moracu da je ispostujem,jer ti ovde stalno seru,ako prebacis kilazu.Mm joj je rekao da sam najvise gladna u toku noci,i bre ne mogu da trpim gladna,mislim zbog bebe....ali ona rece,samo jedan keksic u toku noci da zavaras zeludac,i to ako si bas gladna :angry: Bezveze...................

Baš su pametni.Pa ja sam se ugojila 20 kg,ništa mi se sad ne vidi.Izmjerila sam se tačno poslije porođaja,izgubila 16 kg!O kakvih 10 kg oni pričaju?Jedi ti,samo pazi da ne jedeš tijesto,i slatkiše jer su to prazne kalorije.Unosi povrće,voće,meso sve što je dobro za bebu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao,ja sam juce bila na kontroli u dispanzeru,i dobila sam kritike od moje doktorke :( U stvari,moja vaga u kuci bas i ne pokazuje tacno,ugojila sam se 6 kg.

I mene je moja kritikovala, ja sam tacno 22 nedelje i imam +5 kg. Kaze puno mi je to i da treba da pripazim. Bas sam se razocala, a mislila sam da se dobro drzim. A jos bila moja slava, pa svi praznici, pa ce sad seki rodjendan pa muzu slava :unsure: ...kako bre da pazim??!

Sad strepim od narednog pregleda i merenja, da me opet ne nagradi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa ja sam u 32oj nedelji i imam +10! Nije me kritikovala dr, kaze to je ok! Nemam pojma... a i ja od decembra do februara imam milion rodjendana, slave i slicno, ne odupirem se, jedem pa kako bude bice :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala ti na podrsci :):):)

MORAM da dodam da je bolje da ih slusas ja ih nisam slusala jela ko prase i puno se ugojila i sad tesko vracam,mislila sam kad se porodim sve ce nestati,ali nije bas tako imam 13kg viska i njih je najteze skinuti,a veruj mi da ih nemam ne bi se toliko sad opterecivala i bila bi mnoooogo zadovoljnija ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MORAM da dodam da je bolje da ih slusas ja ih nisam slusala jela ko prase i puno se ugojila i sad tesko vracam,mislila sam kad se porodim sve ce nestati,ali nije bas tako imam 13kg viska i njih je najteze skinuti,a veruj mi da ih nemam ne bi se toliko sad opterecivala i bila bi mnoooogo zadovoljnija ;)

Slažem se - ja sam bila u fazonu - skinuću očas posla, ali nije tako. Tak oda pripazite ženske koliko možete. Nemojte da dijetišete, ali nemojte ni da jedete iz dosade, noću i ispred TV-a ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slažem se - ja sam bila u fazonu - skinuću očas posla, ali nije tako. Tak oda pripazite ženske koliko možete. Nemojte da dijetišete, ali nemojte ni da jedete iz dosade, noću i ispred TV-a ;)

Hvala Bogu, nemam taj problem da jedem nocu ili ispred TVa...eventualno kokice...ali cokoladaaaaaa me ubija... :( ne mogu da se odbranim.... uh...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja se ugojila skoro 30 kg... Sad tek pocelo da spada...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja se ugojila skoro 30 kg... Sad tek pocelo da spada...

Samo napred, bez posustajanja... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja se ugojila skoro 30 kg... Sad tek pocelo da spada...

Da, ko što reče Neuhvatljiva - samo napred :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam rodila u 38moj nedelji sa +23kg,nakon 10 dana boravka u bolnici poslje poroda dolazim doma sa +3 kg ošlo 20kg samo tako ni sama ne vijerujem :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I mene je moja kritikovala, ja sam tacno 22 nedelje i imam +5 kg. Kaze puno mi je to i da treba da pripazim. Bas sam se razocala, a mislila sam da se dobro drzim. A jos bila moja slava, pa svi praznici, pa ce sad seki rodjendan pa muzu slava :unsure: ...kako bre da pazim??!

Sad strepim od narednog pregleda i merenja, da me opet ne nagradi.

Ja sam u 21. tjednu i ugojila sam se manje od tri kg, moj gin je jako zadovoljan a i ja sam...jedem kao i prije trudnoće s tim da tek sad slijedi period dobivanja na kilaži a nije zgoreg malo pripazit..bili blagdani jelo se i slatko i slano ali ja zadovoljna samo se pupo širi...heheh :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam zatrudnila sa 63kg,zatim sam izmršala na 61,5kg (iako nikad nisam niti jednom povratila-nisam imala mucnine) sad sam u 19.nedjelji i imam 65kg... Zanima me da li je to puno????

Ujutro i po danu bi mogla stalno jesti a ako jedem uvecer odma mi je zlo,tako da pojedem neku supu oko 6-7 i to je to...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam zatrudnila sa 63kg,zatim sam izmršala na 61,5kg (iako nikad nisam niti jednom povratila-nisam imala mucnine) sad sam u 19.nedjelji i imam 65kg... Zanima me da li je to puno????

Ujutro i po danu bi mogla stalno jesti a ako jedem uvecer odma mi je zlo,tako da pojedem neku supu oko 6-7 i to je to...

Ma gde puno to je malo,ja sam u toj nedelji vec imala 15 kg viska pa ti vidi :blink: ,samo tako nastavi,nemoj preterivati sa hranom tako da kasnije neces imati problema sa skidanjem kilaze ko sto imam ja sada <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juce su me merili pre CTG-a...+22kg,od 5.01. sam dobila 2.5 kg <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni su danas na slavi rekli da sam kao mali tenkić. I prvo mi je bilo kao zanimljivo slušati te raznorazne šale na moj račun, ali posle nekih 15 min pričanja o mojoj kilaži došlo mi je da ih sve razbacam. na kraju su me i rasplakali.Kreteni.Moji su kilogrami, ugojila sam se,znam.Kad tad ću ih skinuti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni su danas na slavi rekli da sam kao mali tenkić. I prvo mi je bilo kao zanimljivo slušati te raznorazne šale na moj račun, ali posle nekih 15 min pričanja o mojoj kilaži došlo mi je da ih sve razbacam. na kraju su me i rasplakali.Kreteni.Moji su kilogrami, ugojila sam se,znam.Kad tad ću ih skinuti.

Ma, ne slusaj nikoga! Samo se opusti, sve ce doci na svoje. Sto volim sve te sto pametuju, nemas pojma! :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni su danas na slavi rekli da sam kao mali tenkić. I prvo mi je bilo kao zanimljivo slušati te raznorazne šale na moj račun, ali posle nekih 15 min pričanja o mojoj kilaži došlo mi je da ih sve razbacam. na kraju su me i rasplakali.Kreteni.Moji su kilogrami, ugojila sam se,znam.Kad tad ću ih skinuti.

eeeeeeee... kad se setim samo na sta sam licila u trudnoci.... ja sam u cetvrtom mesecu izgledala kao da sam u sedmom, osmom.. a u devetom da ne pricamo. Sve u svemu ugojih se ja citavih 30kg!!!!!!!!!! ko trokrilni ormar.

skinula sam 20 ostalo jos 10 i onih 5 sto sam htela pre nego sto sam zatrudnela :)

Ne stresiram se ja bas puno. Nemoj ni ti. Ako sam JA skinula a podlozna sam gojenju i te kako, onda verujem da svako moze. Bitna je volja ;)

Nek ste nam ti i bebica zive i zdrave a ostalo ce doci na svoje ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

17.5 nedelja +0.5kg.

odlicno mi ide s obzirom da sam se u prvoj trudnoci u ovo vreme ugojila sigurno 7,8 kg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

+13! <_<

strasno!imam jos 6 nedelja!ne smem ni da pomislim na sta cu da licim za 6 nedelja!

natekla sam strasno,noge su mi toliko natekle da vise nista ne mogu da obujem a o rukama da ne pricam sve zivo mi ispada iz ruku grdne sam case polomila! :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.