Koliko ste kilograma "nabacile" u trudnoći?

odgovora

Objavljeno

Za sad -8 :D ali ima još 10 do kraja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za sad -8 :D ali ima još 10 do kraja...

\bravo kiki...samo napred...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bravooo kiki ja imam neka 2 nekad 2,5-3 kako kad jedem i vazem se sve zavisi, ja jos uvek imam onu lijiu po stomaku jel moguce da se hormoni jos nisu u red doveli...ne mogu vise na djeti da budem tu mi je brat pa spremam ali jedem malo...sve se nadam da ce ovo samo otici inace stajem u svu odecu od pre trudnoce, ali se ne osecam bas naj, naj u pojedinim farmericama...:(

Pa ti si super. Ja sam srećna što sad stajem u majice od pre trudnoće, posle porođaja nisam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za sad -8 :D ali ima još 10 do kraja...

Bravo Kikice :Duz4-shakin.gif

Ja bolje da cutim i pokrijem se.. :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo Kikice :Duz4-shakin.gif

Ja bolje da cutim i pokrijem se.. :ph34r:

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol:

Ala vrti! :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo Kiki :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao žene ja definitivno moram da smršam. Osjećam se kao slonček. Većina žena od dojenja gubi kg ali ja nisam jedna od tih sretnica, na mene se kg prosto lijepe. Bila sam mršavija kad sam tek došla kući iz bolnice :( Moram smršati 12 kg, sve se kanim svaki dan da pokušam s onim masažerom stomak da tešem ali uvijek me nešto spriječi u tome, ali moraću se nakaniti baš da vidim ima li efekta ili ga džabe reklamiraju na TV.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za ovih 37 nedjelja udebljala sam 9kg i to mi je skoro sve otišlo u stomak,samo mi je stomak ogroman noge kao u Olive... :rolleyes: ....hehehe..... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za ovih 37 nedjelja udebljala sam 9kg i to mi je skoro sve otišlo u stomak,samo mi je stomak ogroman noge kao u Olive... :rolleyes: ....hehehe..... :rolleyes:

Ti si super ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam na porođaj otišla sa 83 ostalo mi jeda skidam sa 73 na 55 koje sam imala kadsam zatrudnela. Same ne spadaju. Krenula sam na dijetu, veoma blagu. Sad sam na 66 :D I da, mleko mi je super, u smislu da ga ima. I već se mnooogo bolje osećam.

Hej Kiki koja je to dijeta, da li bi mi poslala?! Ja nikako da smršam, samo se debljam i počinju ove kg da me guše. Ja sad imam 73 kg a mislim da smo visinom ja i ti tu negdje. Ja bih bila presrećna kad bih skinula za početak na 65 kg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hej Kiki koja je to dijeta, da li bi mi poslala?! Ja nikako da smršam, samo se debljam i počinju ove kg da me guše. Ja sad imam 73 kg a mislim da smo visinom ja i ti tu negdje. Ja bih bila presrećna kad bih skinula za početak na 65 kg.

ok na pp ću

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozes i meni poslati slobodno necu se buniti :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja na vagu nisam stala ni jednom od kako sam se porodila, valjda sto je ni nemam a ne setim se kad sam kod mojih :D Ma samo kad ja mogu obuci sve svoje stvari od pre trudnoce onda sam super :D A inace sam za celu trudnocu dobila oko 20kg, sto je na kraju ispalo da je bilo mnogo vode i krvi, jer sam nakon porodjaja bila ravna ko pre...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja na vagu nisam stala ni jednom od kako sam se porodila, valjda sto je ni nemam a ne setim se kad sam kod mojih :D Ma samo kad ja mogu obuci sve svoje stvari od pre trudnoce onda sam super :D A inace sam za celu trudnocu dobila oko 20kg, sto je na kraju ispalo da je bilo mnogo vode i krvi, jer sam nakon porodjaja bila ravna ko pre...

Pa to je super ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sa ovim se slazem isto samo mislim da mi neki ultra kratki sorcevi ne stoje kao pre, ali stajem i u njih..:)

He he ja o šorcu ni ne maštam, samo da dođem do haljina. Juče sam nosila jednu, već mogu da je obučem, ali je tesnaaaaa :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

He he ja o šorcu ni ne maštam, samo da dođem do haljina. Juče sam nosila jednu, već mogu da je obučem, ali je tesnaaaaa :(

Jos malo Kiki, vec si presla pola puta do magicnog broja 26 :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ok na pp ću
HOCU I JA HOCU I JA HOCU I JA PLEEEEEASEEE :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

He he ja o šorcu ni ne maštam, samo da dođem do haljina. Juče sam nosila jednu, već mogu da je obučem, ali je tesnaaaaa :(
JA POLUDIM KAD OBUCEM HALJINICU I BILO STA DRUGO.. KUPILA SAM NOVE - SIRE I OPET SWE VIDI VISAK... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

JA POLUDIM KAD OBUCEM HALJINICU I BILO STA DRUGO.. KUPILA SAM NOVE - SIRE I OPET SWE VIDI VISAK... :(

Ma daj nisi jedina skinucemo mi to ;):lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za ovih 37 nedjelja udebljala sam 9kg i to mi je skoro sve otišlo u stomak,samo mi je stomak ogroman noge kao u Olive... :rolleyes: ....hehehe..... :rolleyes:

Bravo!!! Ja sam sada 29. i imam 6 kg vise. A stomak je po nekima mali, a po drugima ogroman. Meni je ovo prva trudnoca i po meni je taman >(.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.