Koliko ste kilograma "nabacile" u trudnoći?

odgovora

Objavljeno

+1 kg <_< <_< <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

+1 kg <_< <_< <_<

Već... :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Već... :lol::lol::lol:

Ma vaga ne valja.... :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam dve godine pre trudnoce nabacila 20kg ( mislim da je uzrok terapija koju sam imala posle bolesti ) a u trudnoci 15 kg :((( Tako da sad jedino da se pretesterisem da se vratim na staro :((((

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pre trudnoce 54kg, na dan porodjaja 74kg :blink: , a sada, gotovo godinu dana posle porodjaja, ne mrdam sa 64kg, ni gore ni dole....bar 5kg dole bih volela :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam 26.nedelja i ugojila sam se pet kilograma.Mislila sam da cu se ugojiti mnogo vise,mada mislim da cu tek krenuti da se gojim.Ali da smo zive i zdrave i nase bebice :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joooooooooooo, ja 27.

Ostala trudna sa 54 ušla u porodilište sa 81!

Kao skinuću ja to... Iz porodilišta došla sa 70 kila, nekako došla do 62 i sad ni makac dole.

Od CR - mi je stomak ko da sam trudna, izluđuje me - prestala sam da jedem noću pre dva meseca, danju skresala obroke i ništa!!!

Mislim da je vreme da pored dijeta koje pokušavam i kršim svaki drugi dan - treba da krenem sa fizičkom aktivnošću. Radim poso koji me zakuca na stolicu 8 sati dnevno...

Mada sam i ranije radila isto, a nikad bila debela...

Valjda malo i godine, pa se teže skida....

Istina je da mi užasno smetaaa!!!! Iako je mm taman!

Ja oću svoje stare pantalone - sad bar mogu 1/3 da obučem, ostale me čekaju u ormaru...

Ženske, vi što ste sklone i što niste sklone gojenju, a prešle ste 25 - vodite računa... Ne dijetišite - ali minimim minimuma na slatkiše, hleb i testenine...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pre trudnoce 54kg, na dan porodjaja 74kg :blink: , a sada, gotovo godinu dana posle porodjaja, ne mrdam sa 64kg, ni gore ni dole....bar 5kg dole bih volela :P

Moj slučaj - bar još pet!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo 5,5 :rolleyes: :rolleyes: Imam još skoro mesec i po, al' nadam se da neću preći u dvocifreno :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam na porodjaj otisla ravno 103 kg hehhehehhehee a ostala trudna sa 75 kg evo sad kile lete dole jer moj sin isisa sve iz mene :))))) ja se nebojim kilaze jer znam da mogu da je skinem ....

Jao i ja zamalo da predjem u trocifreno , ja sam otisla u porodiliste sa 94 sad imam 80 a moja redovna kilaza 55 :(((((

Ajd mi malo pozajmi dete :D

Sve se nadam da ce spasti kad Marko krene da prohodava a do tad ce mm da mi vezuje pertle :))) Makar nesto dobro kod viska kg :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo 5,5 :rolleyes: :rolleyes: Imam još skoro mesec i po, al' nadam se da neću preći u dvocifreno :rolleyes:

To je bas malo... :huh:

Ja 12! Taman knjiski, mogu jos 2-3... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao i ja zamalo da predjem u trocifreno , ja sam otisla u porodiliste sa 94 sad imam 80 a moja redovna kilaza 55 :(((((

Ajd mi malo pozajmi dete :D

Sve se nadam da ce spasti kad Marko krene da prohodava a do tad ce mm da mi vezuje pertle :))) Makar nesto dobro kod viska kg :D

i ja sam otisla u porodiliste sa 97, sad sam na 88 a moja nekadasnja kilaza idealna je bila 60kg, mada posle prvog porodjaja nisam se micala od 80..

i moj sisa momacki i super napreduje ali dzabe, kg ne idu.. tako mi je bilo i sa prvim detetom..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao i ja zamalo da predjem u trocifreno , ja sam otisla u porodiliste sa 94 sad imam 80 a moja redovna kilaza 55 :(((((

Ajd mi malo pozajmi dete :D

Sve se nadam da ce spasti kad Marko krene da prohodava a do tad ce mm da mi vezuje pertle :))) Makar nesto dobro kod viska kg :D

i ja sam otisla u porodiliste sa 97, sad sam na 88 a moja nekadasnja kilaza idealna je bila 60kg, mada posle prvog porodjaja nisam se micala od 80..

i moj sisa momacki i super napreduje ali dzabe, kg ne idu.. tako mi je bilo i sa prvim detetom..

Ja sam na porođaj otišla sa 83 ostalo mi jeda skidam sa 73 na 55 koje sam imala kadsam zatrudnela. Same ne spadaju. Krenula sam na dijetu, veoma blagu. Sad sam na 66 :D I da, mleko mi je super, u smislu da ga ima. I već se mnooogo bolje osećam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam na porođaj otišla sa 83 ostalo mi jeda skidam sa 73 na 55 koje sam imala kadsam zatrudnela. Same ne spadaju. Krenula sam na dijetu, veoma blagu. Sad sam na 66 :D I da, mleko mi je super, u smislu da ga ima. I već se mnooogo bolje osećam.

Bravo Kiki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam ostala trudna sa 54, poradjala se sa 62kg(valjda, vec sam zaboravila)... Iz porodilista sa 54.5kg, sada imam manje od 52kg...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo 5,5 :rolleyes: :rolleyes: Imam još skoro mesec i po, al' nadam se da neću preći u dvocifreno :rolleyes:

Neces, ne brini. To je super kilaza za porodjaj. Ja sam se u prvoj trudnoci ugojila ukupno 6 kg, a u drugoj 7, sad imam 43kg i super se osecam. Mleka imam i nameravam da dojim jos pola godine. Nisu kg presudne za dojenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ostala sam u drugom stanju sa 85, tj bila prasica, na porodjaj otisla sa 90, disciplina, ali tek u trudnoci sam naucila da se kontrolisem. Izasla iz porodilista sa 86kg. Danas sam se merila i imam 75kg. Jos 5-10kg da skinem i prezadovoljna sam. Gradjena sam tako da imam siroke kukove (ljubi me majka, imam dupe na nju), pa mi je cilj da zategnem malo butkice, radim cucnjeve i trbusnjake svaki dan kad imam vremena. <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U sve tri trudnoce sam se ugojila po 20-22kg.Prvu i drugu sam zapocinjala sa idealnom tezinom,ali posle drugog porodjaja nisam bas vratila tezinu,tako da sam startovala sa 10kg viska u odnosu na prve dve,sve u svemu otisla sam sa 92kg na porodjaj,vratila sa se sa 80 i sada posle godinu dana stojim na 74-75 i nikako mi ne ide :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Usla sam u 29. nedelju i imam +13.5 kg. Do prosle nedelje sam se kao nesto brinula, al' s obzirom da mi je blizanacka trudnoca, koja retko kad traje do 40. ned. racunam da je jos malo ostalo, pa me bas briga. Samo mi je bitno da se dobro osecam, da mogu da ustanem, hodam, da mogu da se osecam koliko-toliko normalno..i naravno, da me ne boli puno na porodjaju, hahahahahha...Mnogo trazim, je l' da? Mada nisam jednom cula kako se zene poradjaju bezbolno ;)

U svakom slucaju, sta je - tu je. Uglavnom se tezina moze korigovati kasnije, a ako ne... verovatno je genetika. I ne treba se tu opterecivati. Pozz ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam nabacila preko 20 kila. Imala sam 58 kg kad sam ostala trudna, sad imam 80 (non stop idem od 79 do 81, zavisi kad se izmerim, sta sam jela, jesam li radila vezbe ili ne). Gornja granica mi je bila 75 kg, al' sam ih presisala... Nema veze, potrudicu se da ih sto pre skinem (ne znaci da cu gladovati ili sl, zelim da budem mrsavija ali nisam sadomazohista) jer zelim uskoro opet da ostanem trudna. Inace, 39 nedelja sam, pa cu se javiti posle porodjaja da vam kazem koliko cu skinuti tamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam ostala trudna sa 66 kg,na porodjaj otisla sa 80kg.Nekoliko dana posle porodjaja(kad su mi kilogrami pali na pamet :lol: )imala sam74kg.Evo sad,2 meseca od porodjaja imam 68kg.Vracam se u normalu!!!! Bebu dojim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam ostala trudna sa 66 kg,na porodjaj otisla sa 80kg.Nekoliko dana posle porodjaja(kad su mi kilogrami pali na pamet :lol: )imala sam74kg.Evo sad,2 meseca od porodjaja imam 68kg.Vracam se u normalu!!!! Bebu dojim.

Srećnice :rolleyes:

Idealno!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da!

Čula sam da je ženama mnogo teže da skinu kilažu nego muškarcima, zato što telo žene to salo doživljava "kao bebu"...

Sklop hormona je takav da ako se neko ugoji prilično, a nije u drugom stanju, telo to shvata kao pripremu za porođaj koga nema, naravno....Tako da se to posle teško skida...

Ne znam koliko je ovo tačno, ali je dobar izgovor! :rolleyes:

U sledećem životu biću muško! :rolleyes:

Ja sam se ugojila 12kg u trudnoći. 72 pre trudnoće, 84 na porođaju, odmah izgubila 8 kg posle porođaja-76 kg, ali sam se sada ugojila 2 kg...dojim... :( Valjda će se to smaknuti, ali me strah da redukujem ishranu zbog mleka... Mada i ne jedem tolko koliko pijem vode i tečnosti uopšte......Možda sam se "naduvala" :blink::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam ostala trudna sa 66 kg,na porodjaj otisla sa 80kg.Nekoliko dana posle porodjaja(kad su mi kilogrami pali na pamet :lol: )imala sam74kg.Evo sad,2 meseca od porodjaja imam 68kg.Vracam se u normalu!!!! Bebu dojim.

U Enika pa super si!!! Ja jos vucem dosta kilograma... Ne dojim....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da!

Čula sam da je ženama mnogo teže da skinu kilažu nego muškarcima, zato što telo žene to salo doživljava "kao bebu"...

Sklop hormona je takav da ako se neko ugoji prilično, a nije u drugom stanju, telo to shvata kao pripremu za porođaj koga nema, naravno....Tako da se to posle teško skida...

Ne znam koliko je ovo tačno, ali je dobar izgovor! :rolleyes:

U sledećem životu biću muško! :rolleyes:

Ja sam se ugojila 12kg u trudnoći. 72 pre trudnoće, 84 na porođaju, odmah izgubila 8 kg posle porođaja-76 kg, ali sam se sada ugojila 2 kg...dojim... :( Valjda će se to smaknuti, ali me strah da redukujem ishranu zbog mleka... Mada i ne jedem tolko koliko pijem vode i tečnosti uopšte......Možda sam se "naduvala" :blink::lol:

mm nedelju dana da ne jede kako treba smrsa toliko da ne poverujes... Dok sam bila u bolnici da ne poverujes koliko je smrsao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.