Koliko ste kilograma "nabacile" u trudnoći?

odgovora

Objavljeno

U prvoj trudnoci 10 kg sada u drugoj dosad 5 kg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nnndaaa 30g hleba 1 čaša jogurta...zbogom šunko i kajmače...

Hahahahaha,to,to! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U prvoj trudnoci 10 kg sada u drugoj dosad 5 kg.

Heh ti se ne računaš...ti spadaš u ove žene što nemaju prava da kukaju :D Svaka čast, stvarno! Eeeh nadam se da ću i ja tako ako bog da u sledećoj trudnoći...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zatridnila sam sa 56 a na dan porodjaja imala 81...sad se vazem i imam okruglo 56 :rolleyes:

fVbPp1.png

Pa i ja sam tako zatrudnela sa 55-56kg a sad imam 81kg a uskoro bi trebalo i da ovaj mali izađe. Nadam se da ću proći kao ti i Zvončica 79.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam na nekih +17, taman cu do porodjaja da zaokruzim na +20 :D Grozno :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam na nekih +17, taman cu do porodjaja da zaokruzim na +20 :D Grozno :P

Ma super si bre, jel ti otiču noge? Moguće je da imaš samo malo više vode.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma super si bre, jel ti otiču noge? Moguće je da imaš samo malo više vode.

Ne oticem draga ni noge ni nista, to ti je cista masa :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ruku na srce nemam sta da se zalim jer mogla sam i vise nabaciti, s obzirom da dok kuckam ovo jedem cokoladu a jos nisam smislila sta cu za veceru :D Daj Boze gorusica da me uhvati bar, pa da se malo zaustavim :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ruku na srce nemam sta da se zalim jer mogla sam i vise nabaciti, s obzirom da dok kuckam ovo jedem cokoladu a jos nisam smislila sta cu za veceru :D Daj Boze gorusica da me uhvati bar, pa da se malo zaustavim :D

Ja sam ceo dan istrpela gorušicu...i evo uveče me je savladala pa sam napala opet hleb i kajmak. Čima sam to pojela...nema je... a posle kad budem trebalo da stanem na vagu...ima da se hvatam za glavu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja od danas bojkutujem moju vagu! Svakog dana mi pokazuje po koji gram više,i tako za par dana se sakupi za jedno kilce :o Ili se ja tripujem,ili je tako, uglavnom više ne stajem na nju :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja od danas bojkutujem moju vagu! Svakog dana mi pokazuje po koji gram više,i tako za par dana se sakupi za jedno kilce :o Ili se ja tripujem,ili je tako, uglavnom više ne stajem na nju :ph34r:

Rekla sam sebi da ću pred odlazak u porodilište da stanem na vagu i da se slikam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Rekla sam sebi da ću pred odlazak u porodilište da stanem na vagu i da se slikam.

To je uradila i moja drugarica, i ja cu isto, pa znas kad dodjem kuci iz porodilista da se kao iznenadim kako sam zgodna odjednom :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To je uradila i moja drugarica, i ja cu isto, pa znas kad dodjem kuci iz porodilista da se kao iznenadim kako sam zgodna odjednom :D :D :D

Heh dobra ideja! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To je uradila i moja drugarica, i ja cu isto, pa znas kad dodjem kuci iz porodilista da se kao iznenadim kako sam zgodna odjednom :D :D :D

:D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja se juce merila. Dobila sam tacno 13 kg. Kad se samo setim prve trudnoce, ja sam prezadovoljna. Mada, u prvoj trudnoci sam puno oticala i mislim da je taj velik visak ustvari bila voda.

Kikiriki ne brini, ti me podsecas na mene iz prve trudnoce. To je vecinom voda i sve ce to otici, i ja sam za pet meseci ostala na samo cetiri kg viska od pre trudnoce.

Pa to jesuper, stvarno. 4kg nije toliko problematično za skidanje kao 12-15kg Nadam se da će i meni biti tako :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam u prvoj trudnoci otisla na porod ravnih 100kg :rolleyes: a sad ima 105 ko amink28005.gif

Zvončice 79 buši kašiku...to ti nije zdravo, mada verujem da to znaš i sama. Mene otkidaju zglobovi od težine koju sam im sad nametnula...i baš se ljutim na sebe što sam dozvolila sebi da se toliko ugojim :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao drage moje trudnice!

Do sada nisam pisala u ovoj temi vec sam vas samo citala, ali evo me da dam i moj doprinos. Sada sam u 13. nedelji trudnoce i ugojila sam se nekih 1,5- 2 kg. Videcemo kako ce ici dalje :). Sve vas puno pozdravljam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imala 52 kg kad sam ostala trudna, ugojila se 17 kg, skinula 13 kg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imala sam 69 kad sam ostala trudna. Kad sam otišla u porodilište imala sam 80,5 kg. Čim sam stigla kući stala na vagu, pokazala je 71,8 kg. Sad upravo mi pokazuje 73 kg, pošto su me svi pritisli da jedem što više kako bih imala dovoljno mlijeka i dojila. Doktorica pedijatar mi je rekla da pijem litar mlijeka dnevno što mi baš teško pada jer ne volim mlijeko ali tjeram se bar 2 velike šolje da pijem. Osjećam da ću tek sad da se udebljam kao slon.

A inače moja idealna težina bi bila 60kg... Sad mi to izgleda jaaaaako daleko :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam imala 49kg kad sam ostala trudna,na porodjaj sam otisla sa vise od 75kg,vule je imao dva meseca kad sam stigla na 55 i sad i dalje muku mucim sa tih 6kg.Ne stoje mi lose te kila,ali bih ja na devojacku kilazu,i uspecu,moram.Kazu mi da ne treba,da sam sa tih 49 bila jako mrsava,ali ja bih,pa da budem super-zgodna mama. :P:D bar na 50,eto i tako cu biti srecna. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imala sam 69 kad sam ostala trudna. Kad sam otišla u porodilište imala sam 80,5 kg. Čim sam stigla kući stala na vagu, pokazala je 71,8 kg. Sad upravo mi pokazuje 73 kg, pošto su me svi pritisli da jedem što više kako bih imala dovoljno mlijeka i dojila. Doktorica pedijatar mi je rekla da pijem litar mlijeka dnevno što mi baš teško pada jer ne volim mlijeko ali tjeram se bar 2 velike šolje da pijem. Osjećam da ću tek sad da se udebljam kao slon.

A inače moja idealna težina bi bila 60kg... Sad mi to izgleda jaaaaako daleko :(

Pa, ne moras bas mleko, bitno je da je mnogo tecnosti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa, ne moras bas mleko, bitno je da je mnogo tecnosti.

Ma pijem baš i čaj od kamilice i hipp natal čaj za dojilje i kompot i svaki dan jedem supu i pijem puno vode ali mlijeko baš ne volim, jedino uz plazmicu može proći :) Ne kažem džabe da ću biti kao slon uskoro :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uffff....dogurala sam do 67kg,već 17 kila sam se ugojila.... Do kraja trudnoće ću imati 90 kako sam krenula... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam imala 49kg kad sam ostala trudna,na porodjaj sam otisla sa vise od 75kg,vule je imao dva meseca kad sam stigla na 55 i sad i dalje muku mucim sa tih 6kg.Ne stoje mi lose te kila,ali bih ja na devojacku kilazu,i uspecu,moram.Kazu mi da ne treba,da sam sa tih 49 bila jako mrsava,ali ja bih,pa da budem super-zgodna mama. :P:D bar na 50,eto i tako cu biti srecna. ;)

Pa to zavisi koliko si visoka. Ako si 160 onda ti je 49 ok ali ako si 170 onda bi možda trebalo da poslušaš :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

uh..bolna tema :huh: drage moje,ja sam visoka 169 uvek sam imala 60 kg ravno a sada ova glupava vaga svaki dan pokzuje kilu vise,juce je pokazala 73kg ,ja sebi ne izgledam debelo i svi mi kazu da sam super ali opet??? gde je tih 13kg,mora da me ostali samo tese...ne jedem puno,uvek sam bila izbirljiva po pitanju ishrane ali ubise me plazma,sladoled,cokolade i sl. eh...valjda cu sve skinuti :( inace prva mi je trudnoca ,usla sam u 28-u nedelju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.