Koliko ste kilograma "nabacile" u trudnoći?

odgovora

Objavljeno

tu smo mi malo manje sam ja dobila, ali ko zna jos do kraja koliko ima da se natovim :) ne znam jesam li te vec pitala ali kad ti je termin ? mi smo tu negde :)

Termin mi je 31 maj :rolleyes: Tebi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam 18 nedelja ,trudnocu sam pocela sa 54 kg (idealna kilaza za mene)i do sada nisam dobila ni jedan kilogram.

doktorka kaze da je to odlicno,jer krv cesto vadim i rezultati su u granicama normale tako da nema potrebe korigovati ishranu.

smatram da je najbitnije dnevno uneti dosta voca i povrca i naravno ciste vode,cega se bas pridrzavam,za sada:)

hehe ali imam ja jooos vremena do porodjaja,mozda i budem gospodja buci-maci :D

Ja sam tek oko petog dobila prvih 500g, evo sada sam +6.5kg iako sam ja mislila da ce biti i +7kg , danas na kontroli, ja sam ispod idealne ostala trudna, fino se drzim :)

Hrani se zdravo, a kg ce doci i sami kako beba bude rasla :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MOJE TRUDNICE JA SAM U 34-TOJ NEDELJI A SA MERENJEM SAM POCELA U TRECEM MESECU KADA SU MUCNINE PRESTALE I KADA SAM POCELA DA JEDEM.NEKIMA JE DOBRO POZNAT TAJ OSECAJ S POCETKA TRUDNOCE,EVO KAKO JE KOD MENE ISLO - U CETVRTOJ NEDELJI SAM SAZNALA DA SAM U DRUGOM STANJU,UBRZO JE KRENULO ONO DOBRO POZNATO POVRACANJE,STA GOD DA STAVIM USTA UBRZO LETI NAPOLJE...I TAKO SVE DO TRECEG MESECA.ONDA SAM SE IZMERILA KOD DR. I VAGA JE POKAZALA 52 KG.POSLEDNJE MERENJE SAM IMALA JUCE I POKAZALO JE DA IMAM 64 KG,ZNACI 12 KG DO SADA,A INACE SAM MRSAVICA,SAMO MI STOMAK RASTE...S OBZIROM DA SAM U OSMOM MESECU JA SAM ZADOVOLJNJA A I MOJA DR.CAK SAM DOBILA I LEP KOMPLIMENT DA BIH MOGLA DA REKLAMIRAM GARDEROBU ZA TRUDNICE..MOGU VAM RECI DA MI JE IZUZETNO PRIJAO S OBZIROM NA EMOCIJE KOJE SU JAKO UZBURKANE, SVAKA LEPA REC NA MENE DELUJE KAO SLAG NA TORTU. :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Me3ni već malo fali da se osećam kao sexy ženska, i da me gledaju i da mogu da vidim kako se neko okreće za mnom...čak počinju i građevinci da mi nedostaju...a kad oni krenu da ti nedostaju, mislim da je to poslednja faza!

hahah ma gde si nasla gradjevince po ovoj mecavi :) cekaj da se sneg otopi pa da nas vide u punoj snazi :) a jos malo nam je ostalo, posle nas nece prepoznati, kakve smo stesane ribice ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hahah ma gde si masla gradjevince po ovoj mecavi :) cekaj da se sneg otopi pa da nas vide u punoj snazi :) a jos malo nam je ostalo, posle nas nece prepoznati, kakve smo stesane ribice ;)

He he moram da smršam za građevince i komunalce :D dok mi oni ne zazvižde ništa neću da verujem nikome da dobro izgledam :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

He he moram da smršam za građevince i komunalce :D dok mi oni ne zazvižde ništa neću da verujem nikome da dobro izgledam :lol: :lol: :lol:

Heheh Kikiriki ti si kraljica :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

He he moram da smršam za građevince i komunalce :D dok mi oni ne zazvižde ništa neću da verujem nikome da dobro izgledam :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam ostala trudna sa 50kg... Evo sad sam 31.nedelja i imam 65kg... U početku sam se mnogo ugojila,do 5.meseca,početak 6. sam već dobila 13kg,što se neko ugoji za celu trudnoću... ali ja nisam ni povraćala,ni ništa... Jela sam normalno kao i do tada... samo sam pomislila kolika ću biti do kraja trudnoće... Samo se nadam da ću uspeti da vratim svoju staru liniju posle porođaja... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Negde sa mesec dana (ili malo više) starom trudnoćom sam išla na prvi pregled i merenje. Po materinskoj knjižici - tad sam imala 60g - do porođaja (nekih 1o dana posle termina) sam imala 75kg. Mislila sam da nije puno. Mesec i po posle porođaja sam imala 63 kg. Ta kilaža je ostala do skoro - od skoro sam na dijeti :lol:

Nisam imala niti dan mučnine :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Do kraja sam nabacila ukupno 9 kg, a na porođaju sam izgubila 6 kg! Dakle, ostaje mi još 3 da stešem! Višak mi se primećuje samo u butinama, a stomak mi je odmah dostigao ravno stanje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

He he moram da smršam za građevince i komunalce :D dok mi oni ne zazvižde ništa neću da verujem nikome da dobro izgledam :lol: :lol: :lol:

hehehhe cariiiiiceeeeeeeeeeee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hehehhe cariiiiiceeeeeeeeeeee

bicu ot.......pre par godna na zel stanici mali rom mi trazi dinar,,,,,ignorisem ga tj pokusavam kad mi kaze ,,teto vis kako si lepa ko lepa brena,, dam mu pet dinara :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam u 21oj nedelji i za sada sam +3kg.

Videcemo kako ce biti posle :D

prezadovoljna sam i sjajno se osecam u svojoj kozi, jer sam usla u trudnocu sa ogromnim kg viska pa mi je ovo olaksanje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Do kraja sam nabacila ukupno 9 kg, a na porođaju sam izgubila 6 kg! Dakle, ostaje mi još 3 da stešem! Višak mi se primećuje samo u butinama, a stomak mi je odmah dostigao ravno stanje!

Odlicno Cindy, svaka cast :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bicu ot.......pre par godna na zel stanici mali rom mi trazi dinar,,,,,ignorisem ga tj pokusavam kad mi kaze ,,teto vis kako si lepa ko lepa brena,, dam mu pet dinara :lol: :lol: :lol:

He he mali te je smuvao na kompliment :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Udebljala sam se 10kg za vrijeme tudnoce i to jedva. Jako sam slabo jela i sve m je smrdilo. Bila sam k'o kuce, sve prvo onjusim, pa tek onda mozda probam. Nisam se puno udebljala, nisam dobila ni jednu striju, na porodjaju sam se samo izduvala!

A inace, meni su sve trudnice lijepe i za svakom se okrecem kao da je manekenka. Jednostavno, ne postoji ruzna trudnica i mrzim kad to neko kaze!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Od pocetka sam se ugojila 3 kilograma, pa cemo videti dalje... :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

usla sam u deveti...ugojila sam se 10 kila....sada imam 60 kila...bas sam mrsava trudnica... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eeeeee blago vama... ja se do sad ugojila 18kg... Imam 67,a ostala sam trudna sa 49....s tim da sam prestala i da pušim kad sam ostala trudna pa sam više i jela... :D

Ma samo da sve bude u redu,lako ću ja to posle skinuti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja bi volela jos malo da se ugojim...dobro bi mi doslo i zbog mene i zbog bebe....al mene kilogrami bas nece...ma koliko god jela.... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja bi volela jos malo da se ugojim...dobro bi mi doslo i zbog mene i zbog bebe....al mene kilogrami bas nece...ma koliko god jela.... :(

Blago tebi Smokvice! Eh da mi je tvoj metabolizam ;) Ja sam i pre trudnoće uvek borbovala sa kg, mogla sam za nedelju dana da nabacim bar kilo, a isto to kilo nisam mogla da skinem za 2 nedelje npr...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

26kg...već vidim sebe kako jedem puuuuno zelene salate čim se porodim :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

26kg...već vidim sebe kako jedem puuuuno zelene salate čim se porodim :D

Mmmmmm...takođe...i zelene salate,paradajza i krastavca....njam njam....na tome mogu da živim... B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

znaci nisam najgore jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ma salim se , sta me briga koliko god dobila :)))neka meni moj sin zdrav i prav i ja sam mirna...

Ma tooooo!!! A mi smo velike cure, mi ćemo to da poskidamo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mmmmmm...takođe...i zelene salate,paradajza i krastavca....njam njam....na tome mogu da živim... B)

Nnndaaa 30g hleba 1 čaša jogurta...zbogom šunko i kajmače...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.