Koliko ste kilograma "nabacile" u trudnoći?

odgovora

Objavljeno

Ti??? Pa sta ces ti da rodis to nece imati kilo i dvesta!!! Moj komentar je suvisno dopisati :)

STA RECI ZA TAKO PAMETNE IZJAVE....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se bas nabacala, i to sve u poslednjih mesec dana. Nisam sigurna da li je na posednjem merenju vaga bila neispravna, ali meni kaze da sam se za mesec dana ugojila sest kila! :blink:

DA... SIGURNO JE DO VAGE... :lol::P SALIM SE MILLAR, NI MENI SE MOJIH 13 KG NE VIDE I TO JE SUPER, NOSIM ISTU ODECU KAO I TOKOM CELE TRUDNOCE...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

DOBRO KAD TI I TEZINU KAZE... MOJ ZINE U EKRAN I VISE NI REC... E ONDA JA AKO CUJEM NESTO ZANIMLJIVO DOK SESTRI DIKTIRA TE MERE PITAM GA I TAKO... SMORI ME COVEK POSLE SVAKOG ULTRAZVUKA...

I moja dr je bila ovakva. Sta god me interesovalo, morala sam i da pitam, pa dok ona odgovori, prodje vjecnost. Kud ces dalje kada sam je ja jednom prilikom nakon UZ pitala:"Jel' sve ok?" :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

TO JE MOJE PITANJE NAKON SVAKOG ULTRAZVUKA... KAD VEC OD NJEGA NISTA NE CUJEM TO MI JE NAJBITNIJE PA DA PITAM...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam u prvoj trudnoci dobila 33 kg , u drugoj jedva 8 kg a u ovoj trecoj za 5 meseci 15 netreba se opterecivati sa kilogramima bitno da je sa bebom koju nosimo sve ok ..... :rolleyes:

NARAVNO. SLAZEM SE.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U sredu sam bila na kontroli kod ginekologa,merenje kilaze i pritiska...9 kg....jipiiii....

stojim na 80 kg....a bitno je da beba odlicno napreduje... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se bas nabacala, i to sve u poslednjih mesec dana. Nisam sigurna da li je na posednjem merenju vaga bila neispravna, ali meni kaze da sam se za mesec dana ugojila sest kila! :blink:

Sto bi znacilo, od pocetka trudnoce pa do sad ukupno 9 kg.

Meni je to malo ne shvatjivo, jer sem ogromnog stomaka sve ostalo mi je ostalo isto, i dalje ulazim u farmerke od pre.

Izgleda da to zavisi i od trudnoce, kao i od stomaka, tj. kako nosimo.

Sa prvom trudnocom sam se sirila na sve strane, a sad samo stomak...

Inace, ne treba se opterecivati toliko sa kilazom. Naravno, nije dobro da se puno ugojimo, ali da se opterecujemo sto se neko ugoio pet kila za 30 i nesto nedelja, a mi 15 kg za isto to vreme je suvisno.

Ja imam drugaricu koja je trudna dva meseca vise od mene i ugojia se kao i ja otprilike, tj. dobila je za vise meseci trudnoce manje kg nego ja. Ali, ta zena je imala pre trudnoce 7, 8 kg viska i bila je krupnija malo, dok sam ja bila mrsava, tako da ti kg nemaju toliko veze sa idealnom kilazom pre tj. posle porodjaja.

Al sam ga sad zakomplikovala :D

Samo opušteno, Millar! Ja sam za celu trudnoću dodala čak 18kg, a isto kao i kod tebe, samo mi se stomak video, sve ostalo normalno. Na težinu od pre trudnoće sam se vratila za nešto manje od 4 meseca. Ne opterećuj se kilogramima, bitno da se beba dobro razvija!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ostala trudna sa 85kg, mnogo je znam :(

Sad u sedmom mesecu imam 87 kg, mislim da se za sada dobro drzim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

+8kg!

Ekstra sam zadovoljna i mislim da fino i izgledam, a to mi svi i kažu! :rolleyes:

I sad, kad se osvrnem, ne mogu da verujem da se nisam ugojila mnoooooooogo više!

Očekivala sam puno, jer sam uvek do sad morala vredno da vežbam i da vodim računa o ishrani stalno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam iskreno prezadovoljna kako izgledam...

Jedino sto mi smeta je celulit... Njega sam jedino dobila, ali Boze moj, morala sam bar nesto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

+8kg!

Ekstra sam zadovoljna i mislim da fino i izgledam, a to mi svi i kažu! :rolleyes:

I sad, kad se osvrnem, ne mogu da verujem da se nisam ugojila mnoooooooogo više!

Očekivala sam puno, jer sam uvek do sad morala vredno da vežbam i da vodim računa o ishrani stalno!

Cindy odlicna si :) Svaka cast :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam iskreno prezadovoljna kako izgledam...

Jedino sto mi smeta je celulit... Njega sam jedino dobila, ali Boze moj, morala sam bar nesto...

Sve zene imaju celulit, a i zima je ima i to da ode kasnije :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao svima,ja sam nabacila u trudnoci 10kg,a kad sam se porodila skinula sam 5kg.Posle sam vratila tih 5kg i sad muku mucim da ih skinem,jela ne jela,na isto mi dodje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ostala trudna sa 85kg, mnogo je znam :(

Sad u sedmom mesecu imam 87 kg, mislim da se za sada dobro drzim

UUU SUPER... JA SA SEST VEC DODALA 6KG, A SAD U OSMOM IMAM 13 VISKA.. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam iskreno prezadovoljna kako izgledam...

Jedino sto mi smeta je celulit... Njega sam jedino dobila, ali Boze moj, morala sam bar nesto...

I JA SE TAMAN LETOS OSLOBODILA CELULITA I SAD EVO GA OPET... A EVO IH I STRIJE PO BUTINAMA :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam iskreno prezadovoljna kako izgledam...

Jedino sto mi smeta je celulit... Njega sam jedino dobila, ali Boze moj, morala sam bar nesto...

Svi kažu da taj trudnički celulit nestane bez problema sam od sebe!

Ja sam i pre kuburila sa celulitom,pa sam to uspevala da rešim masažama i treniranjem (naravno kampanjskim pred more :rolleyes: )!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cindy odlicna si :) Svaka cast :)

Hvala! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cindy odlicna si :) Svaka cast :)

Hvala! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

drage moje, pomagajte! ulazim u 19. nedelju sa 7 kg vise! ne znam kako, kontrolisem unete kalorije i ne jedem nista nezdravo...od slatkog samo voce i to npr kivi i pomorandyu dnevno, od slatkog malteks i sl. makrobioticke stvari od kojih ni ne mogu mnogo slatkog da pojedem...a stomak samo raste...dajte koju rec utehe..koliko cu tek dobiti ako sa kontrolisanom ishranom do sad dobih ovoliko?!?!? unapred hvala! :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

drage moje, pomagajte! ulazim u 19. nedelju sa 7 kg vise! ne znam kako, kontrolisem unete kalorije i ne jedem nista nezdravo...od slatkog samo voce i to npr kivi i pomorandyu dnevno, od slatkog malteks i sl. makrobioticke stvari od kojih ni ne mogu mnogo slatkog da pojedem...a stomak samo raste...dajte koju rec utehe..koliko cu tek dobiti ako sa kontrolisanom ishranom do sad dobih ovoliko?!?!? unapred hvala! :blink:

Ja bih ti rekla da se posavetujes sa ginekologom...ipak svakom je organizam drugaciji...pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

uhhhh celulit...ne znam sta da mu radim...ali znam da cu izludeti... <_< <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

drage moje, pomagajte! ulazim u 19. nedelju sa 7 kg vise! ne znam kako, kontrolisem unete kalorije i ne jedem nista nezdravo...od slatkog samo voce i to npr kivi i pomorandyu dnevno, od slatkog malteks i sl. makrobioticke stvari od kojih ni ne mogu mnogo slatkog da pojedem...a stomak samo raste...dajte koju rec utehe..koliko cu tek dobiti ako sa kontrolisanom ishranom do sad dobih ovoliko?!?!? unapred hvala! :blink:

Ja ti takodje savetujem da pitas ginekologa, ali pre toga uzmi u obzir koliko kalorija ima makrobiotska prehrana, takva hrana se jede u malim kolicinama (bazirano na visegodisnjem iskustvu)... Probaj da proveris, prebroj, koliko zaista kalorija unosis u toku dana, tu moze da ima dosta skrivenih kalorija, ako ne unosis preko 2000kcal, a dobijas mnogi na tezini, onda ti se mozda zadrzava tecnost... sa druge strane to i nije tako puno jer oko 21. nedelje se zene ugoje izmedju 5 i 7 kg, tako bar pise na bebcu... Ako je dobitak vezan za hranu, nemoj da brines, najvaznije je da beba dobija sve sto joj treba, a kilogrami se skinu kasnije... Vazno je sam da ne pocnes prevremena da otices.... pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

uhhhh celulit...ne znam sta da mu radim...ali znam da cu izludeti... <_< <_<

Kad se porodimo, dosta vode, manje soli i masti, trckanje za bebicama i ima da ode :)

A i sad je zima, zimi ga ima vise, manje se krecemo, vise se hranimmo :)

Otici ce i celulit i kilogrami ;) ;) ;)

Mada ti se nisi ni ugojila mnogo, otici ce tii kg na porodjaju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad se porodimo, dosta vode, manje soli i masti, trckanje za bebicama i ima da ode :)

A i sad je zima, zimi ga ima vise, manje se krecemo, vise se hranimmo :)

Otici ce i celulit i kilogrami ;) ;) ;)

Mada ti se nisi ni ugojila mnogo, otici ce tii kg na porodjaju :)

nisam se puno ugojila,ali mi je ostalo od prethodne trudnoce...spasce to sve,nadam se....:):(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad se porodimo, dosta vode, manje soli i masti, trckanje za bebicama i ima da ode :)

A i sad je zima, zimi ga ima vise, manje se krecemo, vise se hranimmo :)

Otici ce i celulit i kilogrami ;) ;) ;)

Mada ti se nisi ni ugojila mnogo, otici ce tii kg na porodjaju :)

Joj, kad bih ja mogla da se ne ugojim jos puno, bila bih presrecna, prava sam slonica :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.