Koliko ste kilograma "nabacile" u trudnoći?

odgovora

Objavljeno

Noćas sam sanjala da posle porođaja imam 59.5 kg mmmm kako je to lep san :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja samimala 56kg kada sam ostala u drugom stanju, a 80kg kada sam otisla na porodjaj, ne zelim ni da racunam koliko je to hahaha, za tri meseca dosla sam na 64 i kada mi je sin imao 6 meseci ponovo sam zatrudnela. sada sam u 4 mesecu u ugojila sam se tri kilograma, sto i nije tako lose, mada, ostatak ocekujem u ovoj drugoj polovini...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja samimala 56kg kada sam ostala u drugom stanju, a 80kg kada sam otisla na porodjaj, ne zelim ni da racunam koliko je to hahaha, za tri meseca dosla sam na 64 i kada mi je sin imao 6 meseci ponovo sam zatrudnela. sada sam u 4 mesecu u ugojila sam se tri kilograma, sto i nije tako lose, mada, ostatak ocekujem u ovoj drugoj polovini...

Ja sam u startu imala 55 :lol: a sad 70 :blink: :blink: :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam na startu imala 64(ali visoka sam 175), a sad 76... Ali bitno je da se ne primecuje :D:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ti si bre super, a ja još tri meseca imam za tov

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas nema perioda kad sam najvise dobila, sve je nekako podeljeno na isto... Mada ajd da kazem u poslednjih 10ak dana, jer slave, NG, i tako to... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prema onom školskom računanju, trebalo bi da se najviše dobije u 7. i 8. mesecu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Barbarice super si... To uopste nije puno... Narocito zato sto se ti jos malo poradjas ne verujem da ces jos da dodas... m1212.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prema onom školskom računanju, trebalo bi da se najviše dobije u 7. i 8. mesecu.

ja sam i u 9. dobila jako punoooo...nema pravila!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aaa a taman sam se ponadala da imam još dva meseca kad ću da se tovim, pa ću onda znati na čemu sam :wacko: A još juče sam pojela vola...ceo dan smo samo jeli. Ne znam kako smo došli do kuće. Prvo u crkvi šunkice i pitice i proje...pa nastavili kod sveki na praseće pečenje, kolaće i pečene krompiriće, pa onda, uveče kod projatelja kolače, pite, čorba, neki domaći sokovi....sad ne smem da stanem na vagu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A još juče sam pojela vola...
I ja isto... ;)
Prvo u crkvi šunkice i pitice i proje...pa nastavili kod sveki na praseće pečenje, kolaće i pečene krompiriće, pa onda, uveče kod projatelja kolače, pite, čorba, neki domaći sokovi....sad ne smem da stanem na vagu.

Ali ne bas ovoliko... :blink::P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ne mogu ni da zinem, a predivni kolači i ostale delicije me okružuju na sve strane!

Prvo sam 31. dec. navukla neku celodnevnu dijareju,pa mi je dr. rekla da pripazim i da izbegavam kolače, a onda me je spopala gorušica kad god u usta stavim bilo šta začinjenije!

Sve u svemu, 33. nedelja i + 7kg!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja isto... ;)

Ali ne bas ovoliko... :blink::P

E, čim pojedemo ovo prase i kolače i sve što je ostalo od Božića prelazim na jabuke i kiseli kupus...i tako do kraja trudnoće :P:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ne mogu ni da zinem, a predivni kolači i ostale delicije me okružuju na sve strane!

Prvo sam 31. dec. navukla neku celodnevnu dijareju,pa mi je dr. rekla da pripazim i da izbegavam kolače, a onda me je spopala gorušica kad god u usta stavim bilo šta začinjenije!

Sve u svemu, 33. nedelja i + 7kg!

Pa ti si super!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja se drzim dobro... ostala sam trudna sa 53.5(do 54 kako kad sam imala u tom periodu, pa nisam najsigurnija) sad jutros nakon svog ovog jela od NG, preko sestrinog rodjendana i Bozica imam 58kg, najvise sto sam namerila je pre neki dan 58.3, ali evo jutros opet ravno 58kg :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ne mogu ni da zinem, a predivni kolači i ostale delicije me okružuju na sve strane!

Prvo sam 31. dec. navukla neku celodnevnu dijareju,pa mi je dr. rekla da pripazim i da izbegavam kolače, a onda me je spopala gorušica kad god u usta stavim bilo šta začinjenije!

Sve u svemu, 33. nedelja i + 7kg!

Super si bre :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ne mogu ni da zinem, a predivni kolači i ostale delicije me okružuju na sve strane!

Prvo sam 31. dec. navukla neku celodnevnu dijareju,pa mi je dr. rekla da pripazim i da izbegavam kolače, a onda me je spopala gorušica kad god u usta stavim bilo šta začinjenije!

Sve u svemu, 33. nedelja i + 7kg!

Super si bre :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, čim pojedemo ovo prase i kolače i sve što je ostalo od Božića prelazim na jabuke i kiseli kupus...i tako do kraja trudnoće :P:lol: :lol: :lol:

EVO I OD MENE PONESTO... POSLUZI SE...

cc2b04496f9283b4c00da045c35fce21.giff184d5d7b58d77ccd7f74e4417310f45.gifa9fc62128a0b9f6e90a3bf164fcebb7c.gif01154668fc815ccfc9a2cf6edf4e9f81.gifacdeef82ca0cdc906fe76c34efb03a39.gif

TU JE I DEZERT...

90872736ce8af6feed811e32e86800ba.gif1ba2d7fb672dbbd6a415e950ced360f7.gif407020661e6d1c37d9d17e8c132d314f.gif

;):P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

EVO I OD MENE PONESTO... POSLUZI SE...

cc2b04496f9283b4c00da045c35fce21.giff184d5d7b58d77ccd7f74e4417310f45.gifa9fc62128a0b9f6e90a3bf164fcebb7c.gif01154668fc815ccfc9a2cf6edf4e9f81.gifacdeef82ca0cdc906fe76c34efb03a39.gif

TU JE I DEZERT...

90872736ce8af6feed811e32e86800ba.gif1ba2d7fb672dbbd6a415e950ced360f7.gif407020661e6d1c37d9d17e8c132d314f.gif

;):P

Neee samo ne sladoled, s ovim si me dotukla...Kao kreten usred zime tamanim sladoled :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ne mogu ni da zinem, a predivni kolači i ostale delicije me okružuju na sve strane!

Prvo sam 31. dec. navukla neku celodnevnu dijareju,pa mi je dr. rekla da pripazim i da izbegavam kolače, a onda me je spopala gorušica kad god u usta stavim bilo šta začinjenije!

Sve u svemu, 33. nedelja i + 7kg!

Cindy, sta je to 7kg... Samo ruckaj ono sto mozes i uzivaj... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neee samo ne sladoled, s ovim si me dotukla...Kao kreten usred zime tamanim sladoled :)

t2002.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nego devojke, da li se osećate veliko? Jel vezujete pertle same? Šta radite sa depilacijom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nego devojke, da li se osećate veliko? Jel vezujete pertle same? Šta radite sa depilacijom?

Odecam kao da ce stomak da mi pukne... :P Moram da sednem da bih jeeeedva navukla patike... Umorim se kao da sam upravo s trcanja kad zavezem... MM je tu da se ponudi da pomogne a i da mi se smeje... Zasad necu da ga mucim... Barem ne jos neko vreme... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nego devojke, da li se osećate veliko? Jel vezujete pertle same? Šta radite sa depilacijom?

Meni je tiba mala, tako da ja sve sama radim... Vezujem pertle, brijem sama i noge i sve ostalo sto treba :lol: ... Namestam krevet, saginjem se po potrebi... Ma sve kao da nisam trudna, osim usisavanja i ribanja kade, to mm...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je tiba mala, tako da ja sve sama radim... Vezujem pertle, brijem sama i noge i sve ostalo sto treba :lol: ... Namestam krevet, saginjem se po potrebi... Ma sve kao da nisam trudna, osim usisavanja i ribanja kade, to mm...

Meni su problem noge od kolena pa na vise... Blago tebi Barbarice...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.