Koliko ste kilograma "nabacile" u trudnoći?

odgovora

Objavljeno

Jao ja vidim da je tema stalno "vrela" ali je izbegavam,ne smem ni da provirim... :unsure: Imam 13kg viska... :( Od danas ne jedem toliko-mislim ne jedem torte vec voce itd(dojim),za ovih par dana slavlja sam se jos ugojila... :( Uzas jedan... Nema mi druge,moram i ja da se bacim na tresnje... :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trešnje su zakon. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

84kg u 37.nedelji.. ma ja cu nagurati na 90kg 100% do kraja..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam bila tolika. Tu negde, oko 90kg pred porođaj. A sad mi fali još 4kg da se vratim na težinu pre porođaja. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam bila tolika. Tu negde, oko 90kg pred porođaj. A sad mi fali još 4kg da se vratim na težinu pre porođaja. :)

90??!! :o I vec si se vratila (skoro) na staru kilazu??? :o WoooooooW!!!! Svaka ti cast! :) Ja sam se sa 80kg poradjala,sad imam 73. Od danas(a u ponedeljak sam obecala isto ali mi cokolada i polovina bakine torte mi nisu dali mira,e sad kad smo celu kuhiju "ocistili" takvih jela sto mame...) ne jedem slatko i ono sto oji,tj.zdravo cu se hraniti! Obecajem kako bi Citanina Lea rekla! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam bila tolika. Tu negde, oko 90kg pred porođaj. A sad mi fali još 4kg da se vratim na težinu pre porođaja. :)

sve pohvala takilend.. ali ja sam i pre trudnoce jako tesko skidala kg, nadam se da ce ovi kg bar malo lakse otici.. ja se trudim da ne jedem gluposti koje nista ne znace ni bebi ni meni ali nazalost imam potrebu samo za time sto goji :angry: bicu kao pokretno burence :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma, ja ne vodim toliko računa o tome šta jedem. Jedem slatko. Moram. Volim ga bre. :D Kad sam zatrudnela, imala sam 66kg, sad imam 70.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zabetonirala se na 9 kg...jedva cekam da se porodim da mogu ko covek da vezem pertle,da normalno sedim na wc solji(s uzivanjem) i da konacno bez prepreka muzu odradim ,,felacio,, :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zabetonirala se na 9 kg...jedva cekam da se porodim da mogu ko covek da vezem pertle,da normalno sedim na wc solji(s uzivanjem) i da konacno bez prepreka muzu odradim ,,felacio,, :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

32-33 nedelja, +9-10kg, zavisi da li stanem na vagu kad ruckam, ili pre toga :lol: ... Ali nista ja to ne primecujem na sebi... Samo tiba raste... A ni tiba nesto velika nije...

Mada ja sam inace visoka tako da kod mene kad se ugojim 5 kg, nista se ne vidi, ali niiiista....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

29/30 nedelja i 9/10 kg....jojjjjj....odjednom samo 3kg....kakooooo????ufffff nisu valjda kriva ona 3 reda cokolade.... <_<

60141928.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jos jedan kg sam nabacila..

lepo rekoh, bice katastrofa do kraja.. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo,dva i po meseca kako sam se porodila,i od 80kg dodjoh na 59.Vec napisah da sam iz bolnice izasla laksa za 12-13kg,a za dva meseca izgubih jos 8.Vec dve nedelje kako ne dojim:( i jos uvek sam 59,dakle imam jos 6kg pa da se vratim u stanje pre trudnoce.Morace dijeta,posto ne dojim,mada ovi praznici sada...tesko,a i apetit mi je ostao iz trudnoce bas veliki :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milice, nista se ne brini, protiv zime se ne moze, a kg skidamo naknadno... :) :)

Maro, ti izgledas extra! Mislim da tih 6 kg ne predstavljaju problem...

Ja jos 1 kg da skinem, pa cu imati isto koliko sam imala prije trudnoce. Mada, to nije nista specijalno, jer sam i prije trudnoce imala 5 kg viska... <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma, daleko je od toga da sam liniju dovela u red, kada je nisam imala ni prije trudnoce! :lol:

Ugojila sam se 13 kg. Cini mi se da mi je sve bilo u stomaku, jer je bio bas ooogroooman! Zato i sada muku mucim sa njim... I zalim svoj struk, koji sam nekada imala... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A koliko se kg izgubi na porođaju i tokom borabka u bolnici?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za veče sam skinula oko 13kg :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A koliko se kg izgubi na porođaju i tokom borabka u bolnici?

Nisam se vagala nakon povratka iz bolnice, ali rekla bih da nisam izgubila ni gram! :lol:

Kada sam se porodila i to vece izasla u hodnik da me vide mama i mm, on se smije i sav srecan poslije par poljubaca i lijepih rijeci, pita:"Jesi li se ti porodila?" :lol: :lol:

Kod mene je to islo postepeno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

"Jesi li se ti porodila?" :lol:

A pa ja sam imala pitanje i to me čovek mrtav ozbiljan pitao "a ti to ponovo trudna? Baš lepo" :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A koliko se kg izgubi na porođaju i tokom borabka u bolnici?

Sa obzirom da su tebi svi kg u stomaku, i da si puna vode, odgovor u tvom slucaju je SVE :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

"Jesi li se ti porodila?" :lol: :lol:

Kod mene je to islo postepeno...

I mene jedna baba pitala:˝Da l ti nije ostala još jedna beba u stomaku˝ :blink:

Ma, stomak je normalan posle porođaja, dok se sve vrati na svoje mesto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam najzad dogurala do 3,5kg :), ali je zato moja devojcica velika ima 700gr :D

Mada ja vec jezivo oticem i imam problem sa venama jer ne smem da se krecem uopste... Ubi me lezanje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A koliko se kg izgubi na porođaju i tokom borabka u bolnici?

Kod jedne bebe, u proseku na porođaju ode oko 8kg.

Pošto ti imaš dve bebe, mislim da bez 10-11kg nećeš proći. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

beboo pa gde si ti nema te nikako ooo pa vi bas lepo rastete :) divnooo bas!! heheh devojcicu nosis:) i ja oticem kad sam dosta vremena na nogama i kad se umorim, ali bas brzo se umaram...mi smo u plusu isto kg samo sto je tvoja lutkica teza :) ali polako mladji smo od vas :)) po ovakvom vrmenu nemas ni gde ici bolje ti je da si kuci, ja nisko nosim isto moram da odmaram dosta :*

Laptop mi je bio na popravci... :(

I ja nosim nisko, a od petog mi je zabranila da budem van kreveta na duze od ukupno 2 sata, da me ne bi stavila na lekove za odrzavanje... A danas sam saznala da je devojcica, kako si ti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svima!

Evo i ja odlučih da vam se pridružim!

Trenutno sam 30. nedelja i do sad sam dodala 6 kg!

Znam da je za sad to super i zaista sam baš vodila mnogo računa, ali me u poslednje vreme hvata strašna frka da će to tek sad da krene!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.