Koliko ste kilograma "nabacile" u trudnoći?

odgovora

Objavljeno

Sad mi je jasno zsto taj nick :lol:

Besnoj glisti samo grudi rastu... NAJZAD!!!!!!!! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam nabacila ravno 30kg. Ne zalim ni jednog grama :lol:

Ostalo mi je jos desetak. Zivela un djeta :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za ovih skoro punih 17 nedelja nabacila sam jedva 3kg. U poslednje vreme malo mi se apetit poboljšao :D

A ja sam nabacila samo 5 kg za punih 29 nedelja, pa ti vidi... :P :P :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ja sam nabacila samo 5 kg za punih 29 nedelja, pa ti vidi... :P :P :P

E devojke ja sam za prva tri meseca trudnoce smrsala 6 kilograma(to jest 45kg)jer sam stalno povracala.Onda od 3 do 9 meseca nabacila sam 10 kilograma.,sad sam se vratila na svoju staru tezinu (52kg) ali stimak je malo ostao :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam nabacila ravno 30kg. Ne zalim ni jednog grama :lol:

Ostalo mi je jos desetak. Zivela un djeta :lol:

Ma sta ce ti dijeta, samo setaj, izbaci veceru i odose suvisni kilogrami,a ne moras da se patis i planiras sta se kojeg dana jede :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma sta ce ti dijeta, samo setaj, izbaci veceru i odose suvisni kilogrami,a ne moras da se patis i planiras sta se kojeg dana jede :)

ovako mi je laske... onako me slatkisi ubise :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutros se merila..posle svega ostalo nekih 5-6 kg viška..polako..sezona trešanja je tek pred nama :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se ugojila 22kg za deset meseci trudnoce :lol: (10 dana posle termina sam se porodila). Sad posle 6meseci imam jedanaest kg manje...ostalo jos toliko :)..Ja sam jako mrsava ostala trudna, pa mi ovih 59kg odgovara (mozda jos koje kilo manje)...ali stomak mi je ostao, njega nikako da smaknem! Mozda se bacim na vezbice...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahah, ja sam izbacila nes 3 u 1, i pijem 2 u 1, da kao ne bih unosila tu zeru secera viska, ali zato u slobodno vreme olizem, ali bukvalno, teglicu majoneza :lol: Tako da se ne druzim sa vagom, znam da cu muke da mucim posle sa skidanjem kila, al sad cu samo da se opustim i uzivam :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

34 nedelja 8 kilograma....nadam se da cu da nabacim jos tri ukoliko se ne pretvorimu ,,georginu,,kao u prvoj trudnoci :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lilika, samo 8 kg za 34-tu nedelju?! Ti si moj idol, svaka cast! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lilika, samo 8 kg za 34-tu nedelju?! Ti si moj idol, svaka cast! :)

ma jok koji idolzato sam u prvoj trudnoci bila nabacila skoro 30 a sta se sada desilo pojma nemam otkud ,,manjak,, :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mene,sa konacnim bilansom: +26kg za celu trudnocu,vratila se za 12kg laksa iz bolnice,a za ove 2 nedelje kod kuce izgubih jos 2..znaci jos 12 pa da se vratim na prethodnu kilazu.Stomace se rapidno gubi,skoro da ga nema,ali visak koze visi

(imam i strije:((Hoce li ta koza povratiti elasticnost?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eh drage moje bebac-prijateljice, strije su neizbrisive :( cak ni hirurgija ne pomaze u potpunosti,ali sta je tu je, sve zbog beba :) sve zavisi od tipa koze, mackanje ne pomaze ukoliko ste sklone nastanku strija. Ja u trudnoci nisam dobila ni jednu ali samo zato sto su se stare razvukle :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam juce usla u 27. nedelju i "nabacila" 13 kg. ;) ali zato jedem kao zmaj. i uopste se ne opterecujem. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam jos malo 37 sedmica, a nabacila sam 16kg.

Ja sam mislila da ce biti i vise, sklona sam debljanju.

Pritisak mi je dobar, ne prelazi 130/70.

Najvaznije je da je beba dobra :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za ovih skoro punih 17 nedelja nabacila sam jedva 3kg. U poslednje vreme malo mi se apetit poboljšao :D

meni je 21.nedelja trudnoce i u zadnje dve nedelje sam se sigurno ugojila 3-4 kg , malo mi se apetit povecao tj.malo vise... Nisam se merila od sesnaeste nedelje kada mi je kilaza bila kao i pre trudnoce, ali po sebi mogu da primetim da sam dodala otprilike toliko.

FoLP.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo,ja sam se mazala od kada sam saznala da sam trudna,mazala se sa nekoliko krema,od najjeftinijih do najskupljih,i do devetog meseca nisam imala strije,da bi ih dobila nekih desetak dana pred porodjaj.Inace sam imala "kockice na stomaku pre trudnoce,bas fit.Sada,posle mesec dana,stomak mi se prilicno izravnao,ali mlitav...i ne znam da li da pocnem da vezbam obzirom da sam imala carski rez.

Sve je genetika to.Sada sam laksa za 16kg,posle mesec dana.Nadam se da cu skinuti jos(sve ovo nespavanje...umor,i dojenje...a jedem normalno,cak i slatkis neki svakog dana).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj, ja cu sad 28 nedelja, a nabacila sam skoro 8 kg... Ali fizicki se uopste to ne primecuje, sve u stomace otislo... Mada preterala sam ga poslednje 2-3 nedelje sa kolacima, sama sam kriva xD. Do 25 sam bila nabacila nekih 5. Tako da sad pazim koliko jedem... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

37 nedelja 9 kilograma..mislila sam da cu do kraja 29 kg

lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Usla sam u 32. nedelju i u plusu sam 10kg. Mislim da se nisam ugojila ništa - sve je za bebe i u stomaku, nesto malo grudi.

Danas popodne mi palo napamet da je to premalo, pa jedem ko luda da bih dodala, hihihih...

Vazno da su bebe zdrave i da lepo rastu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mama Bojana, blago tebi. :) Nosis dve bebice, pa si nabacila samo toliko kilograma. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mama Bojana, blago tebi. :) Nosis dve bebice, pa si nabacila samo toliko kilograma. :)

Ma ja tripujem da li oni imaju dovoljno svega... Kaze mi drugarica (lekar) - beba je savršeni parazit, uzece iz maminog tela sve što joj treba, nemoj da brineš.

Samo da su zive i zdrave! (kao vasi bepci)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nista ne brini. Cim bebice lepo rstu, znaci da imaju dovoljno. :) Uzivaj. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Usla sam u 32. nedelju i u plusu sam 10kg. Mislim da se nisam ugojila ništa - sve je za bebe i u stomaku, nesto malo grudi.

Danas popodne mi palo napamet da je to premalo, pa jedem ko luda da bih dodala, hihihih...

Vazno da su bebe zdrave i da lepo rastu.

Svaka ti cast :)

Samo neka rastu bebice :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.