Koliko ste kilograma "nabacile" u trudnoći?

odgovora

Objavljeno

30 nedelja 6kg i nema pravila ....isto jedem sve isto samo tiba raste i trudnoca sper napreduje sto je najbitnije

Pa kad stalno beres tresnje :lol:

Svaka cast Lili, mada kg nisu ni bitni, bitno je da si ti super.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

[Drage moje, nova sam na forumu, trenutno u 7.nedelji.

Zanima me, kada je poceo da vam se primecuje stomacic?

Jos uvek nemam nikakve mucnine, a najgore je sto sam navikla da jedem i pre trudnoce, pa se pitam da li se apetit zaista toliko pojaca, ili sve ide iz glave, pa jedemo i sta treba i sta ne treba?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa kad stalno beres tresnje :lol:

Svaka cast Lili, mada kg nisu ni bitni, bitno je da si ti super.

jeste super mada moram da priznam da mi se apetit anormno povecao srecom pa imam jos deset nedelja i bas me briga pa makar nabacila celih 1 0kg :lol: :lol: i svakako ce to branje tresanja sve srediti posle porodjaja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sada se merila..+ 16 kg :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam na 15,hihi... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

38-a nedelja od sutra...a ja 23,5 kg u plusu :((((((((((((

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maro nista ne brini,skinuce se ti kg posle!Sad uzivaj,pa kad prodje period dojenja lepo korigujes malo ishranu,setnja i trcanje za bebcem,i nema brines... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

38-a nedelja od sutra...a ja 23,5 kg u plusu :((((((((((((

ade ade, min anisihis, 8a ta haseis molim genisis!!! :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ade ade, min anisihis, 8a ta haseis molim genisis!!! :lol::lol:

Makari:))) Uf,iz ove pozicije sada mi to izgleda tako daleko!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam na 15,hihi... :D

Šmlc..neću više ni da se merim :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Makari:))) Uf,iz ove pozicije sada mi to izgleda tako daleko!

da iz te pozicije je daleko, ali kad beba pocne da te budi na svakih pola sata, pa svo to rmbanje na pocetku ce ti pokazati kako zapravo i nije tako daleko. :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hehe ja sam se merila do 28, posle vise nisam ni stajala na vagu, ali pretpostavljam da sam barem jos dva nabacila do kraja.

Secam se , mi trudnjace u DZ na kontroli, i posalju nas kolektivno na vagu da se merimo. Mislim se u sebi...sta cu se meriti, kao da ne znam da sam sve mere prevrsila... :lol:

hahah..da znaš :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hehe ja sam se merila do 28, posle vise nisam ni stajala na vagu, ali pretpostavljam da sam barem jos dva nabacila do kraja.

Secam se , mi trudnjace u DZ na kontroli, i posalju nas kolektivno na vagu da se merimo. Mislim se u sebi...sta cu se meriti, kao da ne znam da sam sve mere prevrsila... :lol:

hahahaha...ali ne znas sta je gore,da ti cujes tu cifru ili i svi ostali,hahahaha pa onda krene onon ,,jao pa nije to nista,skinuce se `` itd itd...

ja stvarno zelim da verujem da cu da smrsam kad se porodim i nema tog ko ce me razuveriti ;)

sad je vec nekih 17 u plusu,ali mi se cini da u poslednje 2 nedelje slabo dobijam na tezini,beba lepo napreduje,ima skoro 3 kg-dakle sve je ok,sad samo da proguram jos ovih par nedelja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se juce merila i za sada sam 5 u + nisam sigurna da li je to puno ili ne za 18 nedelju.

Tesi me jedino to sto mi je apetit ostao normalan,i sto nemam neke prohteve.Kad sam ostala trudna najvise sam se bojala da mi apetit "ne podivlja" kako je to znao kad me je hvatao PMS :o .I neverovatna glad za slatkisima. :P

Ali za sada nista od toga,sva sreca.Nadam se da ce tako ostati i do kraja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

moj dr je bio uzasno strog sto se tice kilaze a i ovako :unsure: .

i onda posle svakog pregleda na vagu. to mi je bio takav sters da ne mogu da vam objasnim :lol:

ludela sam od toga...i ako se slucajno ugojis vise od 2 kg mesecno, odmah predavanja sta i koliko da jedem....ludela sam od toga i svaki put kad mi kaze "aj na vagu", ja sam mu odgovara "jel bas moram" :rolleyes:

na pocetku nisam nista dobijala, sve po propisu....cak sam jednog meseca izgbubila 4kg...ali kako je dosao 7.mesec, majko mila.....hahaha....ali dobro, kako doslo tako malo teze otislo, daleko im lepa kuca -kilogramima :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U prvoj trudnoci 15 kg,a u ovoj dugoj za prvih 20 nedelja sam vec dobila 6 kg-ako tako nastavi bicu ko bure:))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

25, vrlo lepo izgledam... :rolleyes: stomak mi je VEEEELIKI ,a sve ostalo je samo malo popunjeno, nista strasno :) najvise kg sam dobila (oko 10 u roku od mesec dana) izmedju 5.i 6. meseca, mada ne veceram, od pocetka, ne jedem slatkise. Od silnog lezanja sam nagajila i bas lep celulit, prosto ne znam kako cu bez njega kad se porodim i pocnem da se krecem :lol: dakle, ne uzbudjavam se uopste, sve ce to da nestane kad mali scvca prohoda i pocne da nas trenira sve :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

25, vrlo lepo izgledam... :rolleyes: stomak mi je VEEEELIKI ,a sve ostalo je samo malo popunjeno, nista strasno :) najvise kg sam dobila (oko 10 u roku od mesec dana) izmedju 5.i 6. meseca, mada ne veceram, od pocetka, ne jedem slatkise. Od silnog lezanja sam nagajila i bas lep celulit, prosto ne znam kako cu bez njega kad se porodim i pocnem da se krecem :lol: dakle, ne uzbudjavam se uopste, sve ce to da nestane kad mali scvca prohoda i pocne da nas trenira sve :)

Au ti baš brojiš sitno..kako se osećaš? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Au ti baš brojiš sitno..kako se osećaš? :rolleyes:

Odlicno ako se izuzme konstantan bol u gornjem delu stomaka i oko pupka od razvlacenja...malko smo veliki izgleda,ljubi ga majka :) a stos e tice kilaze, stvarno sam se deprimirala u 5.mesecu, buduci da sam do tad stalno povracala i cak smrsala,a onda...mama slonica :) pa i ti ces uskoro da se upises u klub mama :) divno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odlicno ako se izuzme konstantan bol u gornjem delu stomaka i oko pupka od razvlacenja...malko smo veliki izgleda,ljubi ga majka :) a stos e tice kilaze, stvarno sam se deprimirala u 5.mesecu, buduci da sam do tad stalno povracala i cak smrsala,a onda...mama slonica :) pa i ti ces uskoro da se upises u klub mama :) divno!

Biće puno bebica uskoro..ma i ne obraćam pažnju na kg, sve se to da skinuti..još malo :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Biće puno bebica uskoro..ma i ne obraćam pažnju na kg, sve se to da skinuti..još malo :rolleyes:

Ova Nova godina je izgleda bila inspirativna :rolleyes: sve same septembarsko/oktobarske bebe :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juče se merila kod privatnog dr..po njihovoj vagi ja dodala 15 kg :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juče se merila kod privatnog dr..po njihovoj vagi ja dodala 15 kg :lol:

ma dva kg gore dole variras i dnevno tako da opusteno//ja jos uvek stojim na 6 kg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma dva kg gore dole variras i dnevno tako da opusteno//ja jos uvek stojim na 6 kg

To ti je super bwe..ma bitno je kako se osećaš, kako bebica napreduje, začas se skinu ti kg..a kad pomislim da ovo moje sada ima 3770gr. :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To ti je super bwe..ma bitno je kako se osećaš, kako bebica napreduje, začas se skinu ti kg..a kad pomislim da ovo moje sada ima 3770gr. :blink:

da jbt videla sam pa super cuti sta ti je...moja malecka je imala 3250 a nadam se da ce ova beba biti isto...ja se uvek nasalim s onim,,sitna beba laksi porod,,....ali ipak smatram da je bolje za bebu da bude krupnija tj jaca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.