Koliko ste kilograma "nabacile" u trudnoći?

odgovora

Objavljeno

Ja sam 33 nedelja i imam 5 kg vise od pocetka trudnoce :rolleyes: ...

jao lavice cariceeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jao a ja sam 11 nedelja, :unsure: pre nego sto sam ostala trudna imala 55-56 kg, a sad 58-58.5 jaoo jel to mnogo? Cini mi se da ni ne jedem nista, ja bi se gojila. Ko zna koliko cu da imam do kraja, bicu kao tenk :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jao a ja sam 11 nedelja, :unsure: pre nego sto sam ostala trudna imala 55-56 kg, a sad 58-58.5 jaoo jel to mnogo? Cini mi se da ni ne jedem nista, ja bi se gojila. Ko zna koliko cu da imam do kraja, bicu kao tenk :blink:

Ma sve je individualno ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jao a ja sam 11 nedelja, :unsure: pre nego sto sam ostala trudna imala 55-56 kg, a sad 58-58.5 jaoo jel to mnogo? Cini mi se da ni ne jedem nista, ja bi se gojila. Ko zna koliko cu da imam do kraja, bicu kao tenk :blink:

<sto recee clara, sve je individualno... I ja sam u prvih desetak nedelja dodala 2-3kg, kao ti, pa sam onda stagnirala sa kilazom sve do 17. - 18. nedelje... Posle sam opet krenula...

Ako vodis racuna o tome sta jedes u smilsu da se ne trpas grickalicama nego jedes voce, povrce, domacu hranu... (sve izbalansirano) i ako ti fizicko stanje dozvoljava da se kreces, sigurna sam da neces mnogo dodati... Tim pre sto si vec sada pocela da vodis racuna o tome.

A i da se ugojis, sta? Trebace ti snaga da cuvas tu bebu... Istope se kilogrami ocas posla...

Ja sam u 22. nedelji i imam +5kg. Mozda jos malo preko toga, ali mi zazmurite jer ne zelim da vidim to preko pet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U prva 3 meseca sam se najvise ugojila jer sam naglo prestala da pusim i samo sam gldala sta cu da grickam... :( Kasnije sam dobijala u proseku kilu ipo po mesecu i to je ok, ali sam se porodila bas pocetkom zime i kako je beba bila previse mala da izlazi zbog hladnoce a ja kilava zbog carskog, nisam se puno kretala i nabacila sam jos kila posle porodjaja kad sve zene uglavnom smrsaju... Inace sam sklona gojenju i iako moja beba ima skoro 10 meseci nisam izgubila kile koje sam dobila, ali polako, malo po malo primecujem da silaze samo spoooorooooo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

11,5 kg Za sada se dobro drzimo ;) , do kraja mozda dodamo jos koji gram, dovoljno B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:unsure::blink: sreca nasa da je sezona raznog voca i povrca i da mi se to jede, inace izbegavam grickalice koje sam pocela da copam jer sam pokusavala da izbacim cigarete, pocela da se gojim, ali uspela sam da smanjim na minimum, ali sada znam od cega da bezim hahah ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

27 nedelja 5 kg jos uvek :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

lilika, kako ti polazi za rukom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

lilika, kako ti polazi za rukom?

pa ti draga nosis dvoje....uvek ces dobti vise kg od trudnica koje nose jedno...tj dve bebe zajedno imaju vise kila nego jedno :)

ma zene opustite se bre i uzivajte u svojim trudnocama. to stalno opterecivanje kao da dodaje samo po sebi kilograme :)

ko hoce smrsace posle , ko nece , nece ni smrsati...

jednostavno imas osobe koje su sklone gojenju i takve u trudnoci buknu. a imas i one trudnice koje vidjas sa burekom non stop, a ugoje se 5 kilograma....

zato , jedite zdravo zbog beba, a ako budete htele posle porodjaja tj dojenja na dijetu....a i to je takav umor kad se porodis da hteo , ne hteo smrsas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U pravu si seceru...

A i ja sam smesna... Pitam se kako lilika odrzava liniju!!! Hahahahah B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U pravu si seceru...

A i ja sam smesna... Pitam se kako lilika odrzava liniju!!! Hahahahah B)

mislim da sam o odrzavanju linije pisala u temi ,,sex u trudnoci,, :lol: :lol: :lol: ma salim se pojma nemam kako se malo gojim u prvoj sma se jako mogo ugojila 30 kg...ali sada valjda non stop se negde muvam pa ne stigne da se zalepi a i dr mi zbog pritiska ne da da jedem sve ali sipak, rokam ja sta stignem od bureka do pita ,cokolade ali..eto :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lavice, kako?!?!?! Svaka ti cast. Ja vise i ne znam koliko sam nabacila kg-a u trudnoci. 20ak. Sad i ne znam koliko imam. Nisam se merila. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

11 nedelja i 2 kilograma sam dobila...nije mi muka samo dok jedem :rolleyes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

11 nedelja i 2 kilograma sam dobila...nije mi muka samo dok jedem :rolleyes

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

11 nedelja i 2 kilograma sam dobila...nije mi muka samo dok jedem :rolleyes

hahahahaahha :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sad imam vec nekih 16 kg viska,usla sam u fazu kada se kako kazu gojis od 0,5-1 kg svake nedelje...ne opterecujem se uopste....super se osecam ,tra kilaza se na meni ne primeti(sve je otislo u stomak),nisam truntava...samo da docekam taj deveti mesec...ne znam da li ce mi biti gorte onda kad zanm da su u pitanju dani ioli sad kad znam da su u pitanju nedelje <_< HOCU BEBU!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dabo slazem se sa tobom! Hocu i ja svoju bebu! <_<:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

36. od sutra...+22kg...da li je moguce da dodajem skoro kilogram nedeljno????

(hm..sad se setih da sam u poslednje 2 nedelje 2 puta pojela 2 porodicne pizze...sama!)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Taki, sad da kazem da nesto vodim racuna o kilazi i ne bas..Jednostavno takav mi je metabolizam..Doduse nikad nisam imala problema sa kilazom, pa nemam ni sada u trudnoci...Samo mi stomak raste (i grudi :rolleyes: )..Jedem normalno, dorucak,rucak, vecera, voce, povrce, pizzu ponekada, slatkise...znaci sve sto mi se jede ja jedem...bez ustrucavanja.. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

28+5 sedmica, a 11kg. Takve kritike dobijam od med. sestara :angry:

Istina, prije trudnoce sam imala skoro 15kg preko svoje idealne tezine, pa sad to sve zajedno izgleda puno.

Izludicu od te preopterecenosti kilazom. Cini mi se da vise nije bitno zdravlje, nego estetika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

35+2------13 kg više :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke ja sam jako tuzna... :( Jutros sam stala na vagu i imala sam sta da vidim... :( 15kg plus. Znaci do kraja ce biti jos sigurno 3-4...grozno...

fxb-beb_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke ja sam jako tuzna... :( Jutros sam stala na vagu i imala sam sta da vidim... :( 15kg plus. Znaci do kraja ce biti jos sigurno 3-4...grozno...

fxb-beb_thumb.jpg

Ma bwe, bitno je da su nam bepci dobro..a i ne vide ti se kg, bar po fotografijama :lol: :lol: ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ajde ajde ne bedacite se.....sve ove trudnjace na slikama super izgledaju .....

a i same znate da cete psole porodjaja da skinete te proklete kilograme!!! zato, take it easy speedy gonzales! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.