Koliko ste kilograma "nabacile" u trudnoći?

odgovora

Objavljeno

Odecam kao da ce stomak da mi pukne... :P Moram da sednem da bih jeeeedva navukla patike... Umorim se kao da sam upravo s trcanja kad zavezem... MM je tu da se ponudi da pomogne a i da mi se smeje... Zasad necu da ga mucim... Barem ne jos neko vreme... :D

Jao, mm me zeza ali vezuje, ali neće da me depilira, niti brije. A bedak mi je da me depilira kozmetičarka "tamo" ali moraću to da prevaziđem. Noge i sama uspem da sredim do kolena, ali bikini zona...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, mm me zeza ali vezuje, ali neće da me depilira, niti brije. A bedak mi je da me depilira kozmetičarka "tamo" ali moraću to da prevaziđem. Noge i sama uspem da sredim do kolena, ali bikini zona...

Iskreno ja muzu ne bih ni dala da me brije, to mi nekako glupo :lol:

A kod kozmeticarke tek ne bih, stidim se :P

A i cula sam da se dole ne valja depilirati tokom trudnoce, ne znam zasto ali tako kazu :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, mm me zeza ali vezuje, ali neće da me depilira, niti brije. A bedak mi je da me depilira kozmetičarka "tamo" ali moraću to da prevaziđem. Noge i sama uspem da sredim do kolena, ali bikini zona...

Ja je i ne vidim od stomaka... :P Ni ne nazire se... Mm hoce da me depilira, ali ja sve da ga ne mucim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iskreno ja muzu ne bih ni dala da me brije, to mi nekako glupo :lol:

A kod kozmeticarke tek ne bih, stidim se :P

A i cula sam da se dole ne valja depilirati tokom trudnoce, ne znam zasto ali tako kazu :unsure:

Ja bih radije muzu dala da to sredi nego kozmeticarka... A glupo mi je i jedno i drugo zato gledam sto duze da ja to sama radim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iskreno ja muzu ne bih ni dala da me brije, to mi nekako glupo :lol:

A kod kozmeticarke tek ne bih, stidim se :P

A i cula sam da se dole ne valja depilirati tokom trudnoce, ne znam zasto ali tako kazu :unsure:

Pa, mm je medicinski radnik tako da kapiram da ne bi trebalo da se buni ali se buni i neće. :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol: :lol: :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja i dalje uspevam sve sama, ali moj stomak je jos mali...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je u zadnje vreme poceo da smeta i sve vise da raste...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super si bre :)

Hvala!

Samo da i ostane tako!

Nervira me pogled na moje butine-to mi je inače najmanje omiljen deo tela, a one mi trenutno deluju nekako ogromnije nego ikad!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja još uvek uspevam sve sama da odradim,ali mi je vidno polje smanjeno, pa mi frizurice budu ekstra smešne! :lol::lol::lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A i meni je vidno polje smanjeno, mislim logicno xD A kakve frizurice? :P:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A i meni je vidno polje smanjeno, mislim logicno xD A kakve frizurice? :P:D

Vrlo nesimetrične i krive!

Ali mm kaže da su simpatične....! :rolleyes:;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam se do 7 meseca trudnoce ugojila 5 kg a ostala dva sam dodala neverovatnih 6kg tako da i nije mnogo a i kazu da je ta tezina spada u normalne,i svi ti kilogrami su otisi na poraodjaju tako da sam bila presrecna ali problem je dosao kasnije,sad kad dojim ugojila sam se 10 kg i neznam sta da radim.jedva cekam da prestanem da dojim i bacam se samo da pijem vodu i nista vise ovo je nepodnosljivo :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vrlo nesimetrične i krive!

Ali mm kaže da su simpatične....! :rolleyes:;)

Moje frizurice imaju ostrvca...što bi se reklo...radim na slepo.. :lol: :lol: :P :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vrlo nesimetrične i krive!

Ali mm kaže da su simpatične....! :rolleyes:;)

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I moje frizurice su smesne :) Ali i mm se svidjaju! :lol:

Milice ne znam sto se nerviras, pusti ti dr, 5 kg je u tvojoj nedelji sasvim normalno... Sto me nerviraju te dr kad krenu da napadaju zene za kg, moja dr kaze da se u obe trudnoce gojila 30kg i onda ne drami nijednoj trudnici ;) Imas zdravu, lepu i normalnu trudnocu i uzivaj u njoj, znas kako ce sve to da nestane kad pocnes da jurcas za svojom devojcicom :) Mada kako si krenula nista ti nece ni ostati :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma bre opustite se, binto da su nam bebci zivi i zdravi, kilogrami lako odu...

Naravno, ne treba se sad skroz opustiti i toviti se ko krme, ali sve sto je u granicama normale, i da je vama ok, to je super... Manite doktore, oni samo i znaju da se**...

A sto bre pravite frizurice, celavost u trudnoci zakon :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam inace celava, ali u zadnje vreme, sam bas izrazito osetljiva i lako se iziritiram i onda ostavim nesto malo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jos uspevam sve sama...ali mi stomak postaje sve veci problem...a za higijenu dole...uglavnom sam celava...ne vidim bas da pravim frizurice..xexex:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:D:D:D:D:D:D :

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U prvoj trudnoci sam nabacila 6 kg, u drugoj 7.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U prvoj trudnoci sam nabacila 6 kg, u drugoj 7.

Svaka cast.... :rolleyes: mada, ne znam da li je to dovoljno,obzirom da lekari kazu ne ispod 9 kilograma

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.