Koliko ste kilograma "nabacile" u trudnoći?

odgovora

Objavljeno

:( :( :( 8 kg vise nego pre trudnoce :( :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:( :( :( 8 kg vise nego pre trudnoce :( :( :(

Ne sekiraj se bwe..sve će to da se izgubi kada prestaneš dojiti Akija..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tek tad?! :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MA, SAB ME GABRI. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Taki, posto si po slikama bila jedna graciozna mrsavica pre trudnoce, sad bi trebalo da izgledas fenomenalno... Konsultuj se sa dr oko nosenja pojasa/steznika/midera da bi ti se materica i ostali unutrasnji organi brze vratili namesto i stomak koliko toliko poravnao...

A zeni svakako nista ne fali i kad je malo oblija... Bitno je kako nosis svaki svpoj gram, a ne da li ih ima vise ili manje nego sto preporucuju statisticari...

Glavu gore i sa ponosom setaj i njisi svojim kukovima :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam potpuno zaboravila na ovu temu... :lol:

Imam onih 5 kg viska od prije trudnoce, plus 3 trudnicka kg... Znaci, i ja 8!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma onih 5 ne racunamo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma onih 5 ne racunamo :)

A-haaa :lol:

E sad mi je lakse! :P

Mada, kako ovaj malac rucka, ja ne stignem ni da odmorim- stalno je na siki... Tako da cu ja na kraju mozda morati i da se udebljam. :lol: :lol: :lol: Eh, pusti snovi! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Taki, posto si po slikama bila jedna graciozna mrsavica pre trudnoce, sad bi trebalo da izgledas fenomenalno... Konsultuj se sa dr oko nosenja pojasa/steznika/midera da bi ti se materica i ostali unutrasnji organi brze vratili namesto i stomak koliko toliko poravnao...

A zeni svakako nista ne fali i kad je malo oblija... Bitno je kako nosis svaki svpoj gram, a ne da li ih ima vise ili manje nego sto preporucuju statisticari...

Glavu gore i sa ponosom setaj i njisi svojim kukovima :D

Mrsavica sam bila mnogo, mnogo pre trudnoce, ali dobro... Kao sto rece " Bitno je kako nosis svaki svpoj gram" :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juce mi je bilo punih 16 nedelja trudnoce,i udebljala sam se samo 1 kilogram(a inace sam sklona debljanju)Na pregledu doktorica kaze da je sve u redu,velicina ploda odgovara nedelji u kojoj sam......Pa me zanima koliko ste se udebljale u prva 4 mjeseca... :blink: :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao svima.. Ja sam nova na forumu, prvorotka za 96 dana kako mi racunaju :rolleyes: Citam vase postove i nekako mi je lakse jer mi se cini da mogu sa nekim da cakulam o svemu vezano za trudnocu.. Ja sam zapocela trudnocu sa 58 kg, sad imam 64, osjecam se kao slonica Mica :blink: Ponekad gubim samopouzdanje, i sve sto kazu da treba da budem srecna jer nosim bebu mi nije dovoljno da bih se osjecala kako treba.. :( uzasno se osjecam zbog toga, toliko smo zeljeli bebu da bih se sada ovako osjecala.. jedem manje-vise dobro, voce, muslije, povrce na pari i meso na pari.. nekad slatkise, tu i tamo ali sta god da jedem imam utisak da cu da se pretvorim u prase :lol: drugarice sa kojima sam pricala (a koje su radjale) kazu da je to normalno.. nadam se da jeste.. Moj suprug kroz sve ovo prolazi dobro, mislim.. Trudim se da ne osjeca sve moje disbalanse u raspolozenjima, i generalno mi uspijeva.. Izvinjavam se sto sam otisla u sirinu pa ispada da sam van teme.. ali, svasta mi u glavi.. :huh: pozdravljam vas sve..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bulevar,blagos tebi! :D

Makymaya,dobrodosla!Nista se ne brini,verujem da se svaka 3.trudnica tako oseca... Pokusaj sad da uzivas u ovom blazenom stanju,imaces vremena da mislis o kg,a ionako se oni brzo istope,don't worry... ;) Inace,nisi se ti bas puno ugpojila...

Sta nosis?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao svima.. Ja sam nova na forumu, prvorotka za 96 dana kako mi racunaju :rolleyes: Citam vase postove i nekako mi je lakse jer mi se cini da mogu sa nekim da cakulam o svemu vezano za trudnocu.. Ja sam zapocela trudnocu sa 58 kg, sad imam 64, osjecam se kao slonica Mica :blink: Ponekad gubim samopouzdanje, i sve sto kazu da treba da budem srecna jer nosim bebu mi nije dovoljno da bih se osjecala kako treba.. :( uzasno se osjecam zbog toga, toliko smo zeljeli bebu da bih se sada ovako osjecala.. jedem manje-vise dobro, voce, muslije, povrce na pari i meso na pari.. nekad slatkise, tu i tamo ali sta god da jedem imam utisak da cu da se pretvorim u prase :lol: drugarice sa kojima sam pricala (a koje su radjale) kazu da je to normalno.. nadam se da jeste.. Moj suprug kroz sve ovo prolazi dobro, mislim.. Trudim se da ne osjeca sve moje disbalanse u raspolozenjima, i generalno mi uspijeva.. Izvinjavam se sto sam otisla u sirinu pa ispada da sam van teme.. ali, svasta mi u glavi.. :huh: pozdravljam vas sve..

Ma uživkaj bwe i ne broji kg..sve se to skine..veruj mi..ja za mesec dana sam skinula 12 kg..samo od sebe se istopilo..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala na dobrodoslici.. ;)

Nosim djecaka.. :rolleyes: pokusavam da se opustim, mada mi tesko ide.. Pokusavala sam citati knjige, uzivati u dobroj komediji ali nekako nemam koncetracije.. :unsure: Radim i dalje i nikada se ne zalim da mi nesto nije potaman, trudim se da budem aktivna, aktivna, aktivna.. :rolleyes: Dr mi kaze da je to super jer ce mi biti lakse na porodjaju, a i spavam kao beba od cjelodnevne akcije.. ;) ali, cim nagazim na kocnicu, osjetim se nesigurnom.. imala sam previse stresnih situacija od pocetka, pa nikako da uzivam u svom stanju.. Kad mi kazu da mi je ovo najljepsi period, ja se zabrinem.. :unsure: Bitno je da mi je beba dobro, dr kaze da je jakao sladak.. :rolleyes: Hvala ti sto si me maalo smirila.. Pa, i ja nekako mislim da se nisam mnoooogo ugojila, ali se osjecam kao da imam 66 kg vise a ne 6.. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pokusacu, Clara.. :rolleyes: 12 kg.. lucky you.. ;)

Lilypie - (KwDG)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maky dobrodosla..I ja sam se danas prikljucila i ima mnogo zanimljivih sadrzaja koji mi pomazu...A sto se tice kilograma,moja mama kad je bila trudna sa sestrom udebljala se 32kg,a inace je imala 60...I skinula je sve to mjesec i pol...Tako da se ne sikiras i uzivaj maksimalno..POZZ :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pokusacu, Clara.. :rolleyes: 12 kg.. lucky you.. ;)

Lilypie - (KwDG)

pokušaj :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nisamse merila protekle dve nedelje,ali racunam da sam vec negde na +18

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala ti, Bulevar ;) znam da zene nabace i vise, ali valjda je normalno sto se olasimo toga da ce se nase tijelo znatno promijeniti.. :huh: ostalo mi je manje trudnoce nego je iza mene, pokusacu da uzivam u ostatku.. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se meril juce i ipak nije 15 nego 14kg u plusu... :lol::P Ali sad spremam kolac(i to ne 1 vec 'oma 2ture :rolleyes: ) i od sutra se ne merim! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se meril juce i ipak nije 15 nego 14kg u plusu... :lol::P Ali sad spremam kolac(i to ne 1 vec 'oma 2ture :rolleyes: ) i od sutra se ne merim! :P

Ma gotova si bwe..15 kg iz momenta :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma gotova si bwe..15 kg iz momenta :lol: :lol:

Ma vec sam ionako jednom vec bila tuzna zbog tog broja,ko ga sisa... :lol::P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juce mi je bilo punih 16 nedelja trudnoce,i udebljala sam se samo 1 kilogram(a inace sam sklona debljanju)Na pregledu doktorica kaze da je sve u redu,velicina ploda odgovara nedelji u kojoj sam......Pa me zanima koliko ste se udebljale u prva 4 mjeseca... :blink: :blink:

I sa mojom bebom je sve ok, a ja sam ostala trudna sa 53.5, sto mu dodje na mrsava... A sad evo jutros u svojoj 11-oj nedelji imam istih tih 53.5... Ne znam da li je problem u tome sto ja ceo zivot jako malo jedem, jer sam bila balerina, pa sad kao kad pokusavam da jedem vise, izgleda da ni to nije dovoljno, bas sam gledala, unesem negde oko 1600-1700 kcal... Ali ja vise od toga ne mogu :(... Mada sta znamo, mozda posle pocnemo da se gojimo, tamo za koju nedelju :)

Bitno je da su nase bebe super :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

30 nedelja 6kg i nema pravila ....isto jedem sve isto samo tiba raste i trudnoca sper napreduje sto je najbitnije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

30 nedelja 6kg i nema pravila ....isto jedem sve isto samo tiba raste i trudnoca sper napreduje sto je najbitnije

Bravo,draga! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.