Koliko ste kilograma "nabacile" u trudnoći?

odgovora

Objavljeno

Hvala i tebi i Tamari ali nije mi bas svaka cast...hm, takva mi je genetika....ja to nisam htela ali kile idu same dole...a ja bi da se ugojim bar 5 kg ali nikako. Svaka vodi svoju borbu......

Cuti! Ne kukaj na to da ssi mrsava! :D Tako sam i ja imala nekada idealnu tezinu od 55kg, odllicno sam izgledala, ali sam sebi, iz nekog razloga (valjda sto su mi svi pricali kako sam mrsava), utuvila u glavu da moram da se ugojim jos 5kg. Kad sam se ugojila, kukala sam sto sam se ugojila. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cuti! Ne kukaj na to da ssi mrsava! :D Tako sam i ja imala nekada idealnu tezinu od 55kg, odllicno sam izgledala, ali sam sebi, iz nekog razloga (valjda sto su mi svi pricali kako sam mrsava), utuvila u glavu da moram da se ugojim jos 5kg. Kad sam se ugojila, kukala sam sto sam se ugojila. :D

I ja isto tako, kada sam na 56.kg kukam mrsava sam, udebljam li se par kilograma, padam u depresiju, debela sam, ..i tako...nikad srecan , nikad zadovoljan :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja isto tako, kada sam na 56.kg kukam mrsava sam, udebljam li se par kilograma, padam u depresiju, debela sam, ..i tako...nikad srecan , nikad zadovoljan :P

Eh..prokleto žensko :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja isto tako, kada sam na 56.kg kukam mrsava sam, udebljam li se par kilograma, padam u depresiju, debela sam, ..i tako...nikad srecan , nikad zadovoljan :P

Eh..prokleto žensko :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja isto tako, kada sam na 56.kg kukam mrsava sam, udebljam li se par kilograma, padam u depresiju, debela sam, ..i tako...nikad srecan , nikad zadovoljan :P

Nisi svesna koliko boh zelela da se vratim na tu staru tezinu. Nek mi prica posle ko hoce da sam mrsava, ne bi me interesovalo. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisi svesna koliko boh zelela da se vratim na tu staru tezinu. Nek mi prica posle ko hoce da sam mrsava, ne bi me interesovalo. :)

Slazem see!!! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Muke zenske :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

grozna ova debljina, nije mi jasno kako ove buce (koje nisu u drugom stanju) , zive sa tolikim kilama...ne mozes da cucnes, da zavezes pertle, nista brate...grozno, kao balon :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stvarno su to muke. Vec mi je tesko da obujem carape. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stvarno su to muke. Vec mi je tesko da obujem carape. :)

Za sada još uvek nemam problema sa obuvanjem..ali..napredujemo polako hehhe..zavidim svojoj sestri..naime uskoro ulazi u devei mesec..a stomak, kao da je progutala loptu hehe..a moj..tu je već negde kao njen heheh :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cuti! Ne kukaj na to da ssi mrsava! :D Tako sam i ja imala nekada idealnu tezinu od 55kg, odllicno sam izgledala, ali sam sebi, iz nekog razloga (valjda sto su mi svi pricali kako sam mrsava), utuvila u glavu da moram da se ugojim jos 5kg. Kad sam se ugojila, kukala sam sto sam se ugojila. :D

Ma nekukam samo nemam sta da obucem.....sve mi visi.........dupeta nemam, s... isto a struki kao kod devojcice.........juce sam htela da kupim jedne prelepe pantalone za leto i probam ja najmanji broj...kad velike mi za jedno tri broja. Pitam ja prodavacicu da li ima manje, a ona ni pet ni sest " nemam, idite na decije odeljenje, pored nas je". Ubio me blam............kukam da........ali stvarno mi je grozno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma nekukam samo nemam sta da obucem.....sve mi visi.........dupeta nemam, s... isto a struki kao kod devojcice.........juce sam htela da kupim jedne prelepe pantalone za leto i probam ja najmanji broj...kad velike mi za jedno tri broja. Pitam ja prodavacicu da li ima manje, a ona ni pet ni sest " nemam, idite na decije odeljenje, pored nas je". Ubio me blam............kukam da........ali stvarno mi je grozno.

Hahahahaha... :D :D :D Izvini sto se smejem, ali " Idite na decije odeljenje".

Ja nisam imala tih problema, da mi vise stvari. uvek je sve bilo utegnuto, ali... eto kad slusam druge :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sada mi je lakse, vidim svi imamo slicne probleme :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sto se Mama Vite tice ista situacija je i kod mene, ja to nikako ne mogu da pijem, a beba, hvala bogu, napreduje vise nego dobro (sto se vidi vrlo lako, po veelikom stomaku), a ja mrsavica kao i obicno. Brine me krvna slika koja zestoko kliza na dole, a sta cu kad ne mogu nikakve preparate od gvozdja i vitamine da podnesem... hocu dusu da ispustim :(

Evo probam sa nekim "domacim"lekovima, tipa cvekla, sargarepa itd. mada poboljsanja sto se krvne slike tice jos nema na vidiku.

Probajte Pregnavit-i meni je bilo muka od ostalih,ali od ovih vitamina ne... ;)

Ps:Jos jedan kilogramcic u +... :( Sto bi bilo 5kg ukupno za 21.nedelju... <_< E sad jos nekako da do kraja max skupim 4-5.kg,ihhh...sto bi bila srecnaaa... :rolleyes: (Ondak mi sigurno ne bi ostalo 15kg.posle porodjaja kao u prethodnoj trudnoci... :D )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

29. nedelja i +mnogo kilograma. :(

Jeste cudno, ali ja to ne primecujem nesto preterano. Ne izgledam kao da imam toliko kilograma.

A ljudi kad me sretnu u gradu, misle da brojim dane do porodjaja. Kao, veliki mi stomak. :) Svi komenterisu:STAAAA?!!! 7. MESEC?!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Udebljala se 12kg, 14 dana posle porodjaja vratila se na staro. I sama sam se iznenadila s obzirom da sam sklona debljanju, nekada sam imala vise kg nego kad sam otisla roditi. :). Sada imam 55kg, za divno cudo, nemam ni strije niti celulit. A nista nisam tokom trudnoce koristila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Probajte Pregnavit-i meni je bilo muka od ostalih,ali od ovih vitamina ne... ;)

Ps:Jos jedan kilogramcic u +... :( Sto bi bilo 5kg ukupno za 21.nedelju... <_< E sad jos nekako da do kraja max skupim 4-5.kg,ihhh...sto bi bila srecnaaa... :rolleyes: (Ondak mi sigurno ne bi ostalo 15kg.posle porodjaja kao u prethodnoj trudnoci... :D )

Onda ti sigurno nebi ostalo ni 100grama viska poslije porodjaja. idealno je udebljati se 10 do 12 kg u trudnoci, i poslije ti skoro nista ne ostane kao visak, jos ako se mucis sa dojenjem kao ja smrsas za mjesec dana ispod "startne" kilaze

Slatkih li muka :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dojenje, pa kad beba malo poraste, bacamo se na vezbice mama sa bebicom i vratimo se na staro. :D

Jooooj, pusta nadanjaaaaa.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas sam se merila i do sada sam dodala 7kg k005.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo mene u 29 nedelji, i do sad sam dobila 10 kg, što je kao prosečno... mada meni deluje jako puno, pogotovu što mi je stomak veliki, da gomila ljudi misli da sam barem u osmom. Čak mi je i doktorka rekla da povedem malo računa o ishrani da ne bih nabacila previše kg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nas dvoje smo usli u 31. nedelju! Jupiii! :)

Za sada sam u + 8 kg. Kako ce biti do kraja, nemam blage veze... Ma, samo da je bebac dobro, sa kilogramima cu se vec nekako izboriti. B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

29. nedelja i +mnogo kilograma. :(

Jeste cudno, ali ja to ne primecujem nesto preterano. Ne izgledam kao da imam toliko kilograma.

A ljudi kad me sretnu u gradu, misle da brojim dane do porodjaja. Kao, veliki mi stomak. :) Svi komenterisu:STAAAA?!!! 7. MESEC?!!!

Isto se i meni desava. Stomak mi je neverovatno narastao zasamo 15ak dana,a i kilaza bogami <_< ...secer i urin kontrolisem redovno , isve je u najboljem redu. Pazim sta kad i koliko jedem, ne pijem sokove, ne grickam nista izmedju obroka, ne veceram nista sem po kojeg grejpfruta ili banane najkasnije u 19h, setam se koliko smem (na odrzavanju sam) svako vece,ali u 24.nedelji imam cak 11 kg vise! :o nisam cak primetila ni otoke, ne znam gde odose svi ti kilogrami, osim u stomak.

ps. u prva 4 meseca +0kg, do kraja 5.+7,sve odjednom,ali ne treba da se brinem, kaze doca, beba je krupnija od proseka,ali i mm i ja smo bas krupni pa mislim da nije nista cudno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Isti slucaj i sa mnom. Evo, udjoh u 30. nedelju sa +13kg. Verujte mi, ne izgledam tako. Sve mi otislo u stomak i bokove. Stomak mi je bas veliki. Rekoh vam da me ljudi salecu na ulici i pitaju:TI TO JOS MALO?! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.