Koliko ste kilograma "nabacile" u trudnoći?

odgovora

Objavljeno

Gde blago..ima budem kao burence do kraja trudnoće hehhe..nego neka..ima dana za dijetu :lol: :lol:

Ja cu da cutim... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja cu da cutim... :lol:

hehehe..blesavo jedno :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja se nadam da cu se ugojiti samo do 7 kg.

Ma vazno je da beba bude ziva i zdarava

Nema sanse...ali svaka cast ako to uspijes.

Ja sam mrsavica pa sam do sada dobila 6kg.a tek 23.-24.sedmica. U tijelo sam i dalje tanka ni grama na dobitku ali stooomak, veeeliki. Mislim da je 10kg. do kraja idealno i za tebe i za bebu, tako sam ja u prethodnoj trudnoci i kad sam se porodila nista mi nije viska ostalo, ...a ja bih tako voleeela:( par kg.da ostane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Šmlc..biće dobro ako se zaustavim na 12 do 15 kg hehe..za sada 5..videćemo :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se nervirala do skoro sto kilogrami samo rastu. Vise me uopste ne interesesuje. necu da se nerviram jer znam da pazim na ishranu koliko je to moguce. Boze moj, nestace i ti kilogrami. :) (VALJDA) :D

BokaMaki voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hehehe..blesavo jedno :lol:

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja se nadam da cu se ugojiti samo do 7 kg.

Ma vazno je da beba bude ziva i zdarava

Mada, znam zenu koja tvrdi da je tokom cele trudnoce nabacila celih 7kg. Nije mi jasno kako je uspela u tome... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mada, znam zenu koja tvrdi da je tokom cele trudnoce nabacila celih 7kg. Nije mi jasno kako je uspela u tome... :)

Svako telo je različito..neko podložno gojenju neko ne..neke žene izgledaju kao da niusu ni bile treudne odmah nakon porodjaja..šmlc :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam cetvrti mesec.Ostala sam trudna sa 71 kg,sada imam 67 kg i vec me nervira sto nista ne mogu da jedem,brine me da li beba dobija dovoljno hrane.Od MAMA VITA dusu ispovracam,tako da je i tu uskracena za vitamine.Help?????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A sto ne pijes neke druge vitamine? Znam da ima i one Prenatal i verovatno ima jos neke koje bi bile dobre da pijes, a koje nece da ti smetaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A sto ne pijes neke druge vitamine? Znam da ima i one Prenatal i verovatno ima jos neke koje bi bile dobre da pijes, a koje nece da ti smetaju.

Videcu u sredu na kontroli da li moze dr.da mi preporuci nesto drugo,ovo stvarno ne vredi.Probala sam da ih pijem u sred noci,ali svejedno,moram posle pola sata da ustanem da povratim.......uzas.........

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nisam bas sigurna ali sam se sigurno ugojila oko 15-16 kg..Sada pokusavam da vratim liniju,pa kad smrsam,nije bitno,najvaznije mi je da je bebac dobro...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mada, znam zenu koja tvrdi da je tokom cele trudnoce nabacila celih 7kg. Nije mi jasno kako je uspela u tome... :)

I sa mnom je moja majka nabacila 7 kg a sa mojim bratom 18... Pa sta reci? Znas li sta je dobila ta zena?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja drugarica ima 3 sina i u svakoj trudnoći se ugojila oko 8kg. Povraćala je svih 9 meseci i mislim da je kod nje u tome bio štos. Nije uživala u trudnoći, ali je sačuvala liniju, a bebe su bile baš krupne od 4000-4600g.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To je bilo zbog tog povracanja. Ko zna koliko je kg smrsala na pocetku :)

A ja bih vise volela da uzivam u trudnoci, nego da se rugam na WC solju :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pre trudnoce sam imala 45-46kg a u trudnoci sam se ugojila 22-23kg, i sad opet imam 46kg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pre trudnoce sam imala 45-46kg a u trudnoci sam se ugojila 22-23kg, i sad opet imam 46kg

Sveka ti cast!!!! Sa toliko kila da se vratis na istu kilazu! :blink: Ja nikako da krenem da skidam ove kile, svaki dan se kanim a jedem i jedem i jedem!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sveka ti cast!!!! Sa toliko kila da se vratis na istu kilazu! :blink: Ja nikako da krenem da skidam ove kile, svaki dan se kanim a jedem i jedem i jedem!!!

Skinućeš ih..polako..ja sam posle Stevinog prvog rodjendana počela da vraćam staru liniju..za dva meseca smršala sam 15 kg..samo od sebe.ništa posebno nisam radila, valjda mi se tada ubrzao metabolizam..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pre trudnoce sam imala 45-46kg a u trudnoci sam se ugojila 22-23kg, i sad opet imam 46kg

Svaka cast! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam pre trudnoce imala 50kg, a u trudnoci sam se ugojila 23, i to u 8. i 9. mesecu bukvalno odjednom! Sad nemam pojma koliko imam kilograma.. Mislim da nije strasno, ali ipak se mora na dijetu! a019.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svaka cast! :)

Hvala i tebi i Tamari ali nije mi bas svaka cast...hm, takva mi je genetika....ja to nisam htela ali kile idu same dole...a ja bi da se ugojim bar 5 kg ali nikako. Svaka vodi svoju borbu......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eh drage moje,citam kako vam nije sve jedno koliko ste se ugojile ali moram vam reci i ako mi nije sve jedno,ja sam se u prvoj trudnoci ugojila 35kg.Ostala trudna sa 60 a otisla na porodjaj sa 95kg i to u osmom mesecu posto sam imala prevremeni porodjaj.Stvarno ne znam dokle bi dogurala da sam izdrzala do termina.Porodila sam se u avgustu (2007) i posto su me uhvatile velike vrucine ja sam ustvari bila puna vode.Kada sam posle 8 dana izasla iz porodilista ja sam imala 78kg.Ostalo je 18kg viska.Posle 6 meseci sve se istopilo.Sada sam u 6-toj nedelji trudnoce i ovoga puta cu morati vise da se korigujem :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam cetvrti mesec.Ostala sam trudna sa 71 kg,sada imam 67 kg i vec me nervira sto nista ne mogu da jedem,brine me da li beba dobija dovoljno hrane.Od MAMA VITA dusu ispovracam,tako da je i tu uskracena za vitamine.Help?????

Sto se Mama Vite tice ista situacija je i kod mene, ja to nikako ne mogu da pijem, a beba, hvala bogu, napreduje vise nego dobro (sto se vidi vrlo lako, po veelikom stomaku), a ja mrsavica kao i obicno. Brine me krvna slika koja zestoko kliza na dole, a sta cu kad ne mogu nikakve preparate od gvozdja i vitamine da podnesem... hocu dusu da ispustim :(

Evo probam sa nekim "domacim"lekovima, tipa cvekla, sargarepa itd. mada poboljsanja sto se krvne slike tice jos nema na vidiku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

HI! :) Ja sam u prvoj trudnoci skupila dooosta kg,samo sam jela,jela i jela... Imala sam ogroman apetit!Tako smo i pomislili 1x da sam trudna-pekla sam palacinke sa euro-kremom vec 4.vece zaredom... :) A kad je dosla sezona jagoda i ostalog,sve sam kupovala i jela na kile-ali bukvalno... I tako je meni lepo ostalo 15kg.posle porodjaja... :( Dojila sam 13meseci i za to vreme je sve silazilo u gramima,ali nekako sam ih skinula... Sad sam u 5.mesecu i ugojila sam se samo 4kg-kazem samo na prethodno iskustvo... :rolleyes: Zasad su mi sve trudnicke stvari velike,osim kod stomaka... :) Nadam se da se sad necu toliko ugojiti,zaista sam se lose osecala,izgledala sam kao baba,muka mi je bilo od sebe kad sam se pogledala u ogledalu... :( Jedva cekam da ponovo stanem u svoje "devojacke" pantalone... ;)

BokaMaki voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

HI! :) Ja sam u prvoj trudnoci skupila dooosta kg,samo sam jela,jela i jela... Imala sam ogroman apetit!Tako smo i pomislili 1x da sam trudna-pekla sam palacinke sa euro-kremom vec 4.vece zaredom... :) A kad je dosla sezona jagoda i ostalog,sve sam kupovala i jela na kile-ali bukvalno... I tako je meni lepo ostalo 15kg.posle porodjaja... :( Dojila sam 13meseci i za to vreme je sve silazilo u gramima,ali nekako sam ih skinula... Sad sam u 5.mesecu i ugojila sam se samo 4kg-kazem samo na prethodno iskustvo... :rolleyes: Zasad su mi sve trudnicke stvari velike,osim kod stomaka... :) Nadam se da se sad necu toliko ugojiti,zaista sam se lose osecala,izgledala sam kao baba,muka mi je bilo od sebe kad sam se pogledala u ogledalu... :( Jedva cekam da ponovo stanem u svoje "devojacke" pantalone... ;)

Eh.. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.