Koliko ste kilograma "nabacile" u trudnoći?

odgovora

Objavljeno

Moj problem sto sam se ugojila i prije trudnoce. Ostala sam trudna kada sam imala 64 kg, a sada, u 23. nedelji imam 70. Kako ce ici do kraja, ne znam, ali vec se zamisljam sa ogromnim stomakom kako se gegam od kreveta do stolice, itd. :D

i meni slicna slika prolazi kroz glavu, ja kako se gegam... :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam ostala trudna sa 66kg i u prva tri meseca sam smrsala 5kg! A nosila sam blizance!! Do kraja trudnoce sam se ugojila 17kg, tj na porodjaju sam imala 78kg. Kuci sam se vratila sa pocetnih 66. Bebironi sada imaju 5,5 meseci a ja sam se u medjuvremenu ugojila 2kg :( kazu mi da cu smrsati kad prohodaju.... videcemo....

BokaMaki voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo 10kg:) Iz porodilista izasla sa istom kilazom kao i pre trudnoce, s tim sto sam posle nabacila celih 7kg, sve se kanim da krenem to da skidam ali za sada se tek "kanim".. Meni prohodavanje moje cere vala nije pomoglo u skidanju kilaze..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svim trudnicama. Ugojila sam se 14 kg i u 31 nedelji trudnoće sam.

BokaMaki voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Celu trudnocu sam izgurala sa 11kg vise. Evo, 9 meseci kasnije sam u zestokom minusu: sad imam 8kg manje nego pre trudnoce. Znaci da sam izgubila svih 11kg trudnickih i 8 svojih. Katasrofa!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

+13kg mada je sve spalo posle porodjaja, a set meseci kasnije usla sam u svoje "devojacke" farmerke :D

BokaMaki voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sa 54kg usla u trudnocu,porodila se sa 63,5kg.Dosla kuci sa 56,a sada nakon 9 meseci 63,5kg!Kao na porodjaju samo bez bebe u stomaku/STRASNO!Dojim je jos,ali ovo je preterano,nikako da krenem da smanjim hranu!Doduse,imala sam trudnicki secer,nista nisam smela da jedem,a sada kao da nikad i nisam probala neke stvari,nije mi dosta ni 9 meseci da ih se zasitim!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

21 sam nedelja , dodala sam 9 kg , na sta bih morala da obratim paznju posto me muci kiselina ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za sad 4, 5 kg..Napredujem hehe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ostala sam trudna sa 60kg. Danas smo ušli u 6. mesecg030.gif i imam 65kg g015.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ostala sam trudna sa 60kg. Danas smo ušli u 6. mesecg030.gif i imam 65kg g015.gif

Svaka cast. g015.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imala sam 85 na porodjaju (beba je bila 3,7 kg i imala sam puuuuno plodove vode), a cetiri i po meseca kasnije dosla sam na svojih 60 kg (visoka sam 172 cm) bez ikakvih problema i izgladnjivanja.

Za trudnicu koja je pitala sta sme da jede jer ima jaku kiselinu - i ja sam je imala sve do samog porodjaja, cak sam devet meseci i povracala i moram te utesiti - tu leka nema, hihi. To si ti i tvoja genetika.

Ja sam izbegavala kisele vocke, kupus, pasulj, a ublazavala kiselinu grickajuci keks ili neke slanise izmedju obroka.

I pij dosta vode, i to moze malo ublaziti kiselinu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nadam se da ce tako biti i sa mnom ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam 20.sedmica , udebljala sam se 6kg., mada nosim isti broj pantalona (niski struk), majci,... Samo mi je stomak veeeliki. Dr.rece sve mi pokupi beba, krupnija je nego sto treba. To mi se i u prethodnim trudnocama dogadjalo, beba bude ogromna a ja tanka poslije porodjaja, sada bas nisam sigurna da ce tako biti, ima dosta do kraja, a volela bih da neki kilogramcic ostane i meni.

Cini mi se da ne jedem nista vise nego prije trudnoce, ali nekada se stvarno osjecam kao da sam progutala balon :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam 20.sedmica , udebljala sam se 6kg., mada nosim isti broj pantalona (niski struk), majci,... Samo mi je stomak veeeliki. Dr.rece sve mi pokupi beba, krupnija je nego sto treba. To mi se i u prethodnim trudnocama dogadjalo, beba bude ogromna a ja tanka poslije porodjaja, sada bas nisam sigurna da ce tako biti, ima dosta do kraja, a volela bih da neki kilogramcic ostane i meni.

Cini mi se da ne jedem nista vise nego prije trudnoce, ali nekada se stvarno osjecam kao da sam progutala balon :blink:

Tu smo negde! I meni je stomak veliki! A balon mi ne spominji, vrlo često se tako osećam!

Kao što Bokicina mikica reče, mi nosimo bumbarčiće c029.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao..stomak napred pa ja..osećam da će tako biti i u ovoj trudnoći heheh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao..stomak napred pa ja..osećam da će tako biti i u ovoj trudnoći heheh

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma, nek su nama bebe zive i zdrave... :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma, nek su nama bebe zive i zdrave... :D :D :D

Ja se nadam da cu se ugojiti samo do 7 kg.

Ma vazno je da beba bude ziva i zdarava

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja se nadam da cu se ugojiti samo do 7 kg.

Ma vazno je da beba bude ziva i zdarava

Svaka ti cast ako uspes u tome. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao..vago, vago..hehhe..5 kg :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao..vago, vago..hehhe..5 kg :lol:

Super! Blago tebi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super! Blago tebi :D

Gde blago..ima budem kao burence do kraja trudnoće hehhe..nego neka..ima dana za dijetu :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Do 7. mjeseca- 6 kg.

Mm se vec brine da nesto nije u redu, a ja mislim da sve dok osjecam moju bebicu i dok ona na ultrazvuku izgleda dobro, nema nikakve veze koliko kg imam.

sv18 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Do 7. mjeseca- 6 kg.

Mm se vec brine da nesto nije u redu, a ja mislim da sve dok osjecam moju bebicu i dok ona na ultrazvuku izgleda dobro, nema nikakve veze koliko kg imam.

Tako je ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.