Koliko ste kilograma "nabacile" u trudnoći?

odgovora

Objavljeno

Hahaha e neka si joj rekla, Marg!
Zbilja, bikice, sto te nema?

bikica85 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma tu sam,citam povremeno.Bice me cesce u trimestrima jer sad postaje zanimljivo,u drugom poluvremenu. :baby:Radim cure,evo otkako zatrudneh dva puta smo se selili,izludesmo od pakovanja i raspakivanja.Deca menjala zabaviste,ja radila po smenama,sad smo se tek smirili.

svejedno, In-Greed i Margaritta volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mardz nisam bas u toku.Jel curica ovaj put?Kad ti je termin?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izgleda da jeste devojčica, tako kažu, a mi se radujemo u svakom slučaju. :) Termin mi je 18. septembar.

Kako si ti? Zaposlila se? Kako tvoji musketari, hoće li im se pridružiti četvrti ili si rešila da pojačaš ženski tim?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E bas lepo :) Kod nas jos nije doktor siguran,videcemo sad u utorak.Prosli put se beba nezgodno namestila,ali izgleda je devojcica.Meni cudno,ja navikla na decake :) ali verujem da bi devojcica bila pravo osvezenje u timu.

Radim vec godinu dana u jednom restoranu kao poslovodja,ali posle ove bebe cu napraviti pauzu od dve godine sigurno.Ionako mi je pun nos gastronomije,rada vikendom i rada sa ljudima.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajde i ovde da se upišem.

32. nedelja + 6kg.

I mislim da se do kraja neću više javljati! Sad će kilogrami da se otrgnu kontroli. :lol:

miliccam i Tijanaaa volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

27+2  +2kg.

Videcemo do kraja sta  ce biti. 

Cak sam pre mesec dana bila u minusu.

Ivana2013 i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

39.nedelja čitavih 9 kg, ukupno 66. Ja se nadam da je to to i da do kraja neću više dobiti. :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milice super kilaza. :)

Ali ne brini,jis 6kg da dobijes ioanko si u normali za to koliko je normalno da se dobije u trudnoci. 

miliccam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

37+3 dodala sam oko 11-12kg, noge i ruke su mi tanje nego ranije kao i struk, samo stomak spreda, s ledja se ni ne vidi da sam trudna osim sto sam postala "latina" da bi napravila balans, butine su takodje manje 

miliccam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U trudnoći sam dobila 14 kg ( start 86kg, finiš 100 kg), tri nedelje posle porođaja 10 kg manje...

miliccam voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prva trudnoca  +13kg, druga trudnoca +23kg, sada 30 nedelja +8kg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ukupno 11kg, otišla na porodjaj sa 68kg.

5 dana nakon porođaja imam 62kg , 6 kg manje i stomak kao u 5. mesecu. (I po minimum 2kg u grudima) 

Marijana00, bikica85 i Ivana2013 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

35.nedelja +5,5 kg...Gorusica opet krece kao i u trecoj trudnoci,tako da ni apetit neki nemam,sve jedem u nekim manjim kolicinama nego inace i brzo se zasitim.A uvece ako jedem sta nadrljam obavezno <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@bikica85 svaka cast! Jesi u svakoj trudnoci dobijala toliko malo na kilazi? Da li postoji zdravstvani razlog za to ili...? Odusevljena sam, pogotovo uz cinjenicu da je 4. trudnoca :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@bikica85 svaka cast! Jesi u svakoj trudnoci dobijala toliko malo na kilazi? Da li postoji zdravstvani razlog za to ili...? Odusevljena sam, pogotovo uz cinjenicu da je 4. trudnoca :)

Nisam u svakoj.U prvoj +13 kg,drugoj +11kg,u trecoj je bilo super +7 kg i evo sad cemo da vidimo do kraja koliko ce biti...Meni su prve dve bebe presle termin,treci je bas na termin rodjen,pa kontam da ce verovatno i ova beba do termina stici.Prvi je bio 3710g,drugi 4030g a treci ravno 4kg.Na svakom porodjaju je 8 kg otislo,a ostalo (u prvoj i drugoj trudnoci) je bila slanina.Kad sam to skontala pazila sam sta jedem u trecoj i sad,a i gorusica je odigrala veliku ulogu.Ja ne verujem u one price da sve to samo ode posle,mozda kod nekih zena da,ali kod mene i ovih u mom okruzenju nije tako bilo.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj svaka cast. :) U pravu si se tice da je sve preko nekih 8kg cist visak, tu je i moj primer.

Evo ja sad bas kukam po forumu kako mi u ovoj trudnoci fali samokontrole. U 1. sam dobila 11kg i bila okretna i aktivna ali zaista aktivna do poslednjeg dana T, dosla kuci sa viskom od 3kg i to se istopilo u prvih par meseci nisam se opterecivala pa ne znam ni tacno kad... Sad sam usla u 4.m i msm da sam vec na +3 ako ne i vise jer se nisam neko vreme merila. Nije ta kilaza jos ni tako strasna spram toga sto bih konstantno mogla jesti i to u velikim kolicinama. Nikako mi se to ne svidja a i ne prija mi. Moram pod hitno da rascistim neke stvari u glavi<_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zone ja sam ostala trudna sa 67,smrsala prvi mesec 3kg...na porodjaj otisla sa 77,7kg. Znaci ugojila sam se 13,7kg. Odmak nakon porodjaja sam imala 68 i za dve tri nedelje jos spalo.... a jela samnogo i cesto i mnogo i peciva i slatkog i voca i ppvrca ma sve. Dete rodjeno sa 3680. Ja sam imala visak pre trudnoce. Na meni se ukazao primer da do 15kg je normalno. Sve sto sam dobila sve je otialo do tri nedelje od porodjaja a vecina odmah sa plodovom vodom,krvlju,bebom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam ekstrem. U 36 nedelji sam stala na vagu da bih videla 74kg. Pre trudnoce sam imala 54. A da ne spominjem da sam se porodila u 42.nedelji a da sam se u devetom mesecu najvise ugojila. Mogu da se kladim da sam imala 30kg viska. Bebac sad ima 9 meseci ja imam 50kg. Toliko od mene -_-

Zone* i KruelaDeviL volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.