Koliko ste kilograma "nabacile" u trudnoći?

odgovora

Objavljeno

Ja je uvek imala... Mogu i da pozajmim ako treba... Nije problem..

:lol: :lol: :lol:

Moje je bilo uvek malo, ali to malo je trcasto... A moze pozajmica, nece se baci :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol:

Moje je bilo uvek malo, ali to malo je trcasto... A moze pozajmica, nece se baci :lol:

Joooj ja sad imam da delim i šakom i kapom...uzmite malo od mene...samo mi guzu ostavite... :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kada sam ostala trudna imala sam samo 49 kg-a.Danas imam 55 sto je 6kg-a vise,a sta ce biti tek do kraja trudnoce :unsure: Ali volela bih da i posle porodjaja ostanem ovakva jer je trudnoca bila jedini nacin da se ja ugojim :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kada sam ostala trudna imala sam samo 49 kg-a.Danas imam 55 sto je 6kg-a vise,a sta ce biti tek do kraja trudnoce :unsure: Ali volela bih da i posle porodjaja ostanem ovakva jer je trudnoca bila jedini nacin da se ja ugojim :P

6 kg je super za 20 nedelja... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

6 kg je super za 20 nedelja... ;)

I doktor mi je tako rekao :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

u 33 nedelju usla sa 2,5 kg vise nego pre trudnoce, e jos da nisam bila kao tenk pre trudnoce pa da budem srecna, ovako bar necu biti oklopni tenk kad se porodim, kazu da koliko god nabacim u ovih mesec ipo dana do kraja, necu mci da naguram bas nesto preterano, ali nista ja njima ne verujem. Svako vece 1,5h setnje i po ceo dan nesto raduckam, za sada se drzim :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dan kad sam krenula u bolnicu popela sam se na vagu i imala 15kg vise nego pre trudnoce... Danas sam stala na vagu, i imam 5 kg viska nego pre... Znaci spalo mi 10 posle porodjaja... I stomak mi splasnuo skoro skroz za ovih nedelju dana :D Prezadovoljna sam... A i doktorka me pohvalila danas, kaze da izgledam kao da nisam ni radjala :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dan kad sam krenula u bolnicu popela sam se na vagu i imala 15kg vise nego pre trudnoce... Danas sam stala na vagu, i imam 5 kg viska nego pre... Znaci spalo mi 10 posle porodjaja... I stomak mi splasnuo skoro skroz za ovih nedelju dana :D Prezadovoljna sam... A i doktorka me pohvalila danas, kaze da izgledam kao da nisam ni radjala :D

Svaka cast Barbarice :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kikiriki sad

r7i-tuljan.jpg

za 5 meseci... :D

2yk-zan-ma.jpg

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neće od toga...hoće voda da ti se nakupi. Ali ja se time ne bih tešila. Ja realno pogledam sebe u ogledalo i sa 17 nabačenih kg od početka trudnoće, kažem sebi - "Jano, dupe ti je veliko, šunkice debele i imaš podvaljak, čim se porodiš ima da ideš na strogu dijetu"

jaoj kikiriki ne zeki, prelepa si trudnica....!!! cak si mi sto puta lepsa nego pre trunoce, bar po slikama...zato uzivaj!!!! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uf, pa to je bas malo. Ali, ako si imala visak kg pre trudnoce onda je ok. Ja ta dva ipo kg. dobijem samo kad pomislim na trudnocu :P

tako sam i ja....jela malo i to sve zdravo ali mi se sve lepilo...plus sto nisam nikako isla u wc i otuda kilogrami...ali samo par meseci nakon porodjaja je sve doslo na svoje mesto.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dan kad sam krenula u bolnicu popela sam se na vagu i imala 15kg vise nego pre trudnoce... Danas sam stala na vagu, i imam 5 kg viska nego pre... Znaci spalo mi 10 posle porodjaja... I stomak mi splasnuo skoro skroz za ovih nedelju dana :D Prezadovoljna sam... A i doktorka me pohvalila danas, kaze da izgledam kao da nisam ni radjala :D

UUUU pa to je super Barbarice... :) Bas mi je drago sto je tako...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dan kad sam krenula u bolnicu popela sam se na vagu i imala 15kg vise nego pre trudnoce... Danas sam stala na vagu, i imam 5 kg viska nego pre... Znaci spalo mi 10 posle porodjaja... I stomak mi splasnuo skoro skroz za ovih nedelju dana :D Prezadovoljna sam... A i doktorka me pohvalila danas, kaze da izgledam kao da nisam ni radjala :D

Ma, sad kad radiš još i kao mlekara, sve će to da nestane, još ćeš biti i u minusu! Super bre! Jel znaš da žena tokom dojenja troši više kalorija nego drvoseča? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel znaš da žena tokom dojenja troši više kalorija nego drvoseča? :rolleyes:

Super... trebace nam da skinemo nase tone... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, izmerila sam se na pocetku, i imala sam 58 kg. Pocetak 4- tog, 60 kg. 15 dana kasnije 62! Ako ovako nastavim, sa 90 cu se poroditi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, izmerila sam se na pocetku, i imala sam 58 kg. Pocetak 4- tog, 60 kg. 15 dana kasnije 62! Ako ovako nastavim, sa 90 cu se poroditi.

Ma dobra si bre! :) Ne opterecuj se, vazno je da beba dobro napreduje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma dobra si bre! :) Ne opterecuj se, vazno je da beba dobro napreduje!

Naravno, ali nebih bas da se opustim, pod izgovorom da sam trudna, tako da i sad jedem, samo se ne prejedam. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Naravno, ali nebih bas da se opustim, pod izgovorom da sam trudna, tako da i sad jedem, samo se ne prejedam. :D

Tako je i najbolje, slusaj svoj organizam i ne jedi vise nego sto je potrebno :)

Kako podnosis trudnocu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tako je i najbolje, slusaj svoj organizam i ne jedi vise nego sto je potrebno :)

Kako podnosis trudnocu :)

Ekstra. Jedino sto mi smeta je gorusica, koje sam se resila time sto ne jedem mnogo od jednom. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ostala sam trudna sa 59 kg i do 6 meseca sam se ugojila samo 5 kg :rolleyes: ,a onda za mesec dana 7 kg....i tako podivljalo sam se gojila sve dok nisam dogurala do 89kg :( 5 dana pre porodjaja!!!!!!! sto je najcudnije nije mi se toliko videlo da imam 30 kg vise-naravno imala sam stomak za medalju i lice mi bilo nabreklo kao da me je ujeo bumbar!!!!!!!od tezine su mi i noge oticale sacuvaj boze!!!!!! mislila sam da nema sanse da skinem kilazu,al sve je moguce! na porodjau sam izgubila mnogo,tako da sam iz bolnice izasla sa 12kg manje!!!!!!! kazu da je dojenje najbolji nacin da se posle porodjaja izgubi visak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo ih dolaze sad ko lude...grrr 8,5 kg u plusu uh jojjj, jedem normalno cak i ne toliko koliko mi se trazi :) sutra punih 28.nedelje, ulazimo u 29 :)

nije to nista mico,jos si ti super :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nemam pojma da li sam ovde komentarisala ali evo da vam kazem da sam za osam meseci dobila 5 kg a onda u devetom jedno 10 kg.Skoro sve mi je nestalo kada sam se porodila ali onda sam se opet ugojila i dogurala do 75 kg.Tek posle osam meseci sam pocela bas da mrsavim i sada imam oko 63 kg sto znaci nekih 5 kg jos da skinem.Mora da se probusi kasika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ostala sam trudna sa 59 kg i do 6 meseca sam se ugojila samo 5 kg :rolleyes: ,a onda za mesec dana 7 kg....i tako podivljalo sam se gojila sve dok nisam dogurala do 89kg :( 5 dana pre porodjaja!!!!!!! sto je najcudnije nije mi se toliko videlo da imam 30 kg vise-naravno imala sam stomak za medalju i lice mi bilo nabreklo kao da me je ujeo bumbar!!!!!!!od tezine su mi i noge oticale sacuvaj boze!!!!!! mislila sam da nema sanse da skinem kilazu,al sve je moguce! na porodjau sam izgubila mnogo,tako da sam iz bolnice izasla sa 12kg manje!!!!!!! kazu da je dojenje najbolji nacin da se posle porodjaja izgubi visak

I ja sam tako nekako isla,kao i ti...od 53 na pocetku do 80 na porodjaju,otekla svuda kao mecka!Izasla sa 13 kg manje iz bolnice..za dva meseca dojenja skinula jos 7-8..sada imam 57,5 i nadam se da dodjem na 55,tako mi se cini da dobro izgledam:))

Tako da,zene moje,nista ne brinete,veci deo kg-a je voda ustvari,tako sve zene kazu;)

Ja sam u trudnoci ruckala sve sto mi se ruckalo,i ja i bebac smo ok sada:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja necu ni da se merim vise, samo sanjam i cekam dan da dodjem kuci sa svojom bebicom u narucju :D

A sad, po cenu da zvucim povrsno nakon ove gore navedene izjave, nakon dolaska kuci s bebom cu da sanjam i slavim dan kad obucem svoj skinny jeans :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.